Příspěvky uživatele - 147.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výroba bokashi kompostu na zahradě, 5.1.2020
Tak podávám report o bokashi, nepovedlo se, naložil jsem to do sudů až loni v září, přes léto se časově nedalo, je to pracné promíchávat veškeré ingredience ručně, jsou toho metráky, nechal jsem to od září přes 2 měsíce bez přístupu vzduchu v sudech,... celý příspěvek >
Symbivit, 21.12.2019
No tak pokud má rostlina zlepšený příjem živin, tak by se to na chuti mohlo projevit, ale třeba taky jen na velikosti plodů, dle odrůdy, i Symbivitu je více druhů a dle testů je účinnější při lepší vlhkosti, mě spíš zajímá, jestli se dokáže navázat... celý příspěvek >
Česnek po zeleném hnojení (hořčice)?, 23.11.2019
Svazenku už mám samozřejmě vzejitou a tak 10-15cm vysokou hustou v řádcích a do meziřádku mám nasázenou Shakespeare cibuli a pak tam příští týden lupnu do meziřádku ten česnek, pač teplota půdy byla pořád i tady hraniční, v nížinách by se doteď podle... celý příspěvek >
Česnek po zeleném hnojení (hořčice)?, 2.11.2019
Je fakt, že Symbivit si pošetřím raději na rajčata nebo něco žravého, svazenku nemám na rozklad jako zelené hnojení pro česnek (to by se nestihlo), ale jako svrchní ochranu v půdě před vymrznutím a vyplavením živin a v počátcích vegetace může česneku... celý příspěvek >
Česnek po zeleném hnojení (hořčice)?, 30.10.2019
A zkoušel někdo sázet česnek do řádku mezi svazenku, kterou mám taky v řádku? Svazenka je nepříbuzná a vytáhne živiny pro česnek nebo je to blbost? Samozřejmě za použití mykorhizního Symbivitu, který je prý na cibuloviny ideální, co vy na to? Pod... celý příspěvek >
Podzimní výsev kořenové petržele, 30.10.2019
Já zkoušel teď v říjnu mrkev a krásně řádkuje, zkoušel jsem i nějakej salát, ale sežrali to dost slimáci, sazečka Shakespeare je též v zemi, zelený hnojení (svazenka+jetel) vypadá taky pěkně (teď raději kvůli mrazům zasypané podrceným listím), česnek... celý příspěvek >
Ochrana dřeva gumoasfaltem, 21.4.2019
Nátěry bych žádné nedělal, líbí se mi kompostér z desek cetris hobby, ty vám vydržej určitě dlouho i bez nátěru, teď je mám konečně v plánu použít na vyvýšené záhony, kde zevnitř dám kaučukovou fólii co se dává do jezírek, životnost 30 let, za mě nic... celý příspěvek >
Vinaři z Českomoravské vrchoviny, 29.3.2019
Taky máme pár hlav u Mor. Budějovic na Třebíčsku v chráněné poloze u stodoly, má to takhle kdekdo a je to na jídlo, na burčák už toho má málokdo, na víno mě to přijde úplně zbytečné, muselo by se člověk o to hodně starat, zálivka, postřiky, půda... celý příspěvek >
Domácí ořechovice, 21.10.2018
Jenom doplňuji k předešlému, vilcacora ani lapacho se kvůli dřevité chuti neosvědčily - těď dávám do čaje, ale zkusil jsem půlku vlastní chilli papričky do 1 flašky té mé ořechobezinkovky a to vám byla síla, musel jsem dát trochu medu, každopádně... celý příspěvek >
Výroba bokashi kompostu na zahradě, 3.10.2018
Našel jsem možná pro vás zajímavé informace, taky se nenechám odradit a cenově to bude úplně v pohodě doslova za pár šušní. Návod, jak si to doma vyrobit Biouhel si vyrobím zdarma v sudu, nejhorší práce to bude nadrtit, ale mám to zadarmo.... celý příspěvek >
Množení kvasinek Vínka, 19.9.2018
Já bych ten zákvas už do načatého mače nedával, zásadně ho dávám do čerstvě pomačkaného ovoce, je tehdy tam jsou výsledky, na ovoci jsou sice kvasinky, ale asi to nebudou ty hlubokokvásné, tak požívám Vinku taky, jo a zákvas dělám z kompotů, jen... celý příspěvek >
Opatření v sadu proti suchu, 18.9.2018
Ta tráva si jak houba saje vodu a v létě už je v zatravnělém sadu brutální sucho, pokud vás netrefí bouřka, tak je to pro stromy likvidační. Pod mladými stromky bych nechal bezplevelný kruh a při tání v předjaří pořádně zaléval, pak solidní vrstvu... celý příspěvek >
Výroba bokashi kompostu na zahradě, 24.8.2018
Vy jste to zkoušel? Evidentně se vám to moc nepovedlo:-) Investovat hodlám minimálně, to se nebojte, max. nějaké ty fólie a očkovací verzi za pár euro z Německa, zbytek je zbytečnej, koňskej hnůj má podle mě všechno, dřevěný uhlí jsem si vyráběl už... celý příspěvek >
Výroba bokashi kompostu na zahradě, 19.8.2018
Tak to hodně podceňujete, za 2 měsíce chci mít hotovo a hlavně na to nemusíte šahat a žádné přehazování, pak to dáte do normálního kompostu a on se naočkuje. Za 2 roky, tak to je dobrej vtip :-) 
Výroba bokashi kompostu na zahradě, 19.8.2018
Do nádoby vedle jámy aby se mi úplně neztratila, po zředění je to prý cenné kapalné hnojivo, ale o to mi ani tak nejde, ať to vyteče do rohu, kde je jen plevel. Trvalejší kvůli mléčnémů kvašení, Terra preta de indio, v kombinaci s biouhlem... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika