Příspěvky uživatele - 99.86

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tatiana´s TOMATbase, 15.2.2019
Dobry den, prosim Vas Rubinka a Rubinek su jedna a ta ista odroda alebo rozne? Ja vlastnim Rubinek, ale niekde som citala, ze slavnu chut nema, skor kyslu. Nedalo mi a kupila som v OBI (nieco ako Hornbach) odrodu Odat F1 (myslim Moravoseed),... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - nová sezóna, 22.1.2019
Takze presadenu mam uz 1/2 rastliniek v kelimkoch, nech lepsie zakorenia a substrat je az po listky. Jedna sa o: Gartenperle 2x (suverenne aktualne najvyssie rastlinky, neda sa povedat, ze vytiahnute, listky maju siroke pekne, len stonka a hrubka... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - nová sezóna, 16.1.2019 Obsahuje fotku
Tretie foto malo byt vstupne: uvod s univerzal substratom. Vidiet pomerne velky rozdiel medzi 13.1. a 16.1.  fotenim. Katka 
Rajčatový hokus pokus - nová sezóna, 16.1.2019 Obsahuje fotku
Vystraja mi PC, pisem texty opakovane. Radsej davam foto osobitne. Prvy obrazok je zo 16.01.19 
Rajčatový hokus pokus - nová sezóna, 16.1.2019 Obsahuje fotku
Pisanie na druhy pokus, vsetko zmizlo po pripojeni foto a hlaska, ze sa neda k webu pripojit. Vysev 06.12. prva faza, 30.12. druha faza, 07.01. tretia faza. Nevysli black zebra cherry, marmande a China mix z UK ebay. Na Bajaju z 07.01. cakam,... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - nová sezóna, 2.1.2019
Tiny Tim aj ked bol vysoky, bol najvacsi uboziak, velmi tenka stonka, prave listky este nemal, zlomil sa v hornej tretine, preto som mohla vyrobit to U. Pravdupovediac vyzera dnes kompletne skapato, stonka je ako vlasok, je zvadnuty. Jeho sance... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - nová sezóna, 1.1.2019
Vitam vsetkych zahradkarov v Novom roku a dufam, ze bude uspesny v osobnej sfere, aj pestovatelsky. Moj plan bol nahodit fotky z mojich hokus pokusov, zatial vsak ostane len pri textoch cez tablet. Stolovy PC skonal pocas Vianocnych sviatkov a... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 1.1.2019
Okrem toho vysievaju v obdobi november-december aj ludia, ako ja, ktori nevydrzia cakat do oficialneho obdobia vysevu semienok. Berieme to ako pokus, mat svoje rajciaky viac mesiacov v roku ako je bezne. S neuspechmi pocitame. Ako pise pan Vladimir,... celý příspěvek >
Tatiana´s TOMATbase, 22.12.2018
Pekny den prajem pan Vladimir, konstatujem, ze su to krasne obrazky, najradsej by som sa do Salobre hned zakusla. Sme na Vas hrdi... Ked si pozeram tomatobase, Vase meno tam figuruje celkom casto. Spanieli by sa mali tiez posnazit prezentovat... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - nová sezóna, 22.12.2018
Krasny predvianocny den prajem chlapci, tak navela, navela vykukli dnes aspon dve semienka, 1x Venus, 1x Aztek. Ako ste povedal pan Milan, trpezlivo alebo skor netrpezlivo cakam aj na ostatne...  su naprogramovane, vyklicia. Alebo im poslem... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - nová sezóna, 19.12.2018
Zial neviem, kolko wattov ma nase svetlo, ale rajčinky ine mat nebudu, tak im bude musiet stacit. Zatial budem prestastna, ked vobec vyklicia, mam pocit, ze ten Agro substrat univerzal je pre ne prilis tazky. No nic s tym nenarobim..., nateraz iny... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - nová sezóna, 17.12.2018
V sobotu som si uz myslela, ze je mojim hokus pokusom koniec, ked som zistila, ze manzel vytrepal vsetky crepy aj hlinu do garaze na provizornu povalu. Skok z rebrika do vzduchoprazdna nad osb dosky ja so svojim zadkom sama nedam a zlomena noha... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 16.12.2018
Dakujem, dakujem, dakujem... odpoved pre mna sita, viem to vyuzit, viem, co vyradit. Rose Berne mam.., bude.. Katka
Rajčatový hokus pokus - nová sezóna, 14.12.2018
Pan Milan, dakujem, ze testujete za mna, co vydrzia bezomna moje semienka v březnu. Vydrzia. Citate mi myslienky ohladom predlzovania dni. Som tak spekulovala, ci vysadim presne na rovnodennost 21.12., ale tu sa obavam, ze vianocny zhon to... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - nová sezóna, 11.12.2018
S potešením prijímam pozitívnu skúsenosť s podmiskami.   Veľmi ma láka vysadiť pokusne balkonovky Vilmu, Venus, Azteka dnu do domu, len tak cvične, čo to spraví. Teda skor medzi sviatkami, teraz je iný zhon. Ešte spracovat... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika