Příspěvky uživatele - 144.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Totální, 16.3.2021
Pane Walter, v mládí... V mládí jsem šel s úsměvem jesenickou padesátku a dnes bez vycházkové hole neudělám téměř krok. Stanislaw
Co je to za keř?, 11.3.2021
Dobrý den. Toto je Berberis julianae, čili dřišťál Juliin. Moc pěkný stálezelný keř, který třeba v živém plotu spolehlivě ochrání proti všemu a všem. Stanislaw.
Setí pórku do truhlíku, 23.2.2021
Dobrý den. Asi je to pro mě, tak zkusím odpovědět. Cibuli Tosca moc chválím, sám letos nebudu pěstovat nic jiného. V kuchyni se s ní krásně pracuje. Úplně nerozumím tomu sečka Bajkal a Ošlejch. Ošlejch je přeci název pro cibuli zimní, čili sečku.... celý příspěvek >
Setí pórku do truhlíku, 20.2.2021 Obsahuje fotku
Dobrý den. Dle mého to řešíte moc složitě. Kupte si prostě kvalitní výsevný substrát, nasypte ho do truhlíku, semínka vysejte na povrch a jemně tím samým substrátem zasypte. Potom celý povrch mírně utužit. Pak vzít klasický rozprašovač a povrch... celý příspěvek >
Impregnace dřevěných sloupků na plot, 23.1.2021
Dub a akát je na tom ještě líp.
Skleník / foliovník 30x6m, 13.12.2020
Dobrý den. Foliák tohoto rozměru není složité vyrobit, pokud jste strojař, nebo tomu rozumíte. Svého času jsem měl fóliák 17 x 6 metrů. Dnes už mám jen 6 x 5 metrů. Ale sám jsem ho jen montoval. Základnu je z vinklů a na ně jsou v metrových... celý příspěvek >
Křen, 13.12.2020
Dobrý den. Já jsem se letos rozhodl pro malou křenovnu. Našel jsem si na webu kontakt do asi nejznámější obce, kde se křen vždy pěstoval. Pánovi jsem zavolal a bez problémů jsme se domluvili. Balíčkem přišly 4 nádherné kořeny přesně ve stavu v jakém... celý příspěvek >
Pálivější paprika na plněné paprikové lusky, 7.12.2020
Dobrý den pane Vladimíre. Nemáte na mysli pariku Alma? To byla vždy velmi oblíbená paprika, osivo bylo dřív u nás nabízeno, ale teď už v nabídce Smržic není. Ale pán z Březců ji v nabídce má.  Stanislaw
Pálivější paprika na plněné paprikové lusky, 6.12.2020
Dobrý den. Osobně bych na ten lusk použil klasickou papiku a tu pálivější bych nakrájenou namíchal do té náplně. No a těch pálivých na nakrájení je spousta. Stačí pak vybrat jakou pálivost snesete. Stanislaw
Řez slivoní, 28.11.2020
Dobrý den. Řez dobrý, ale měl jste ho nechat na jaro. Teď je to nešťastná doba, rány se nehojí, stromek spí. Stanislaw
Jaké ovocné stromky budete kupovat?, 16.11.2020
Dobrý den. 300 korun za stromek pro mě neznamená moc, ale i tak bych si ho při mém věku už nepěstoval. Klidně si ho koupím. Přeci jen minimálně dva roky pěstování už mohou být limitující. Stanislaw
Co je to za strom?, 12.10.2020
Dobrý den. Jako bývalý zahradník, kterého okrasné zahrady živily dobře vím, jak se tyto platany na zahradě ocitly. Byly za tím jen peníze. Nicméně, když si zadáte výraz 'Alphens Globe' a vyhledáte článek pana Chlouby, tak ten krásně popisuje co to... celý příspěvek >
Bataty, 11.10.2020
Dobrý den. Vaši manželku nebudu obdivovat, ale ty její kamarádky jsou skutečně nádherné! A to je taky důvod, proč nic takového nemohu chovat, protože opravdu nic nedokážu zprovodit ze světa. A to tady mám místa k chovu mraky. Ale když syn něco doveze... celý příspěvek >
Co je to za strom?, 11.10.2020
Dobrý den. Pravděpodobně se jedná o Platanus x hispanica, čili platan javorolistý. V dospělosti je to až obrovský strom. Nechat tak jak je, neřezat. Pokud je na vaší zahradě, tak jednou opravdu bude potřebovat hodně prostoru. Stanislaw
Řez broskve, 23.9.2020
Dobrý den. Není třeba se obávat ani hlubšího řezu. Letos na jaře jsem vzal motorovkou broskvoň starou 10 roků úplně na korunku. Jako vrby na obrázcích pana Lady a po letošních deštích jsou přírůstky i 150 cm. Broskvoně spolehlivě obrazí. Stanislaw
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika