Příspěvky uživatele - 119.228

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Brambory Sumatra, 22.3.2021
Netuším, proč nemají sumatru, ale dle mého názoru o nic nepřijdete. Loni jsem ji zkusil a připadlo mi, že ty brambory jsou takové řídké. Asi je to tím, že velmi rychle narostly. Ani chuť bych řekl, že nebyl zázrak. Jsou to myslím velmi... celý příspěvek >
Hnojení brambor při výsadbě, 10.3.2021
Zeptám se: nevíte někdo, proč někdo dá brambory, udělá hrobky a poté ty hrobky uválí válem? Jako že hrůbek není ostrý, ale placatý a vypadá jako rakev. Díky
Hnojení brambor při výsadbě, 9.3.2021
Dobrý den, s bramborama moc zkušenností nemám, tak bych potřeboval poradit. Pronajal jsem si od známého kus pozemku, kde míval malé políčko na obilí. Chtěl bych tam dát brambory. Letos po novém roce jsem to narychlo zoral. Není to ani... celý příspěvek >
Plození rybízu, 11.1.2021
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat, zda keřový černý rybíz plodí na stejném dřevě jako červený stromkový. Stříhám to stejně, ale krásně plodí jen červený, černý má vždy jen několik kuliček. Díky
Kdy je správný čas na vykopání brambor?, 7.7.2020
Jo, zkoušel jsem jeden trs rozhrábnout. Byli tam středně velké brambory. Čekat až to uschne nebo ne?
Kdy je správný čas na vykopání brambor?, 7.7.2020
Dobrý den, dával jsem z jara brambory odrůdu Sumatra (velmi ranné) a o týden později odrůdu Princess (ranné). U sumatry měla být vegetační doba cca 90 dní, což bylo asi před 14 dny. U Princess okolo 100 dní. Porost je stále zelený a nevypadá,... celý příspěvek >
Co to na tom rybízu je?, 19.6.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den, nevíte náhodou někdo, co to je za nemoc? Některé listy jsou uplně zkroucené, jakoby to mělo mšici, ale ta tam není. Díky
Jak správně provádět postřik?, 11.6.2020
Dobrý den. Chtěl bych postrikat rajčata a brambory proti plísni. Stačí to postrikat z vrchu nebo musím postřik udělat i ze spodní strany? Díky
Zahradnictví Lebiš, 18.5.2020
Tuto sobotu jsme toto zahradnictví navštívili. Jezdíme hodně ke Koupému a do Rapotiny. To, co jsme viděli u Lebiše, to je naprostá katastrofa. Ten pán není zahradník. Tolik neheských a suchých rostlin za ty peníze, to je snad špatný vtip. Chtěli jsme... celý příspěvek >
Levandule pod révu, 11.5.2020
Dobrý den, může se nasázet levandule mezi rostliny révy? Nemáte tím zkušennost. Manželka by to ráda udělala, ale nevíme, zda si to navzájem nebude nějak škodit. Díky
Co mi žere česnek, 4.5.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den, nevíte, co to mám za škůdce na česneku a co s ním udělat? Bohužel fotky nic moc. Díky
Výměna oleje v DSK 317, 4.5.2020
Ano, hypoidní olej mám. Jak ho tam můžu mít moc, když jsem postupoval podle návodu. Tedy oleje po spodní okraj zátky. Ano, vypouštěl jsem olej teplý.
Výměna oleje v DSK 317, 3.5.2020
Dobrý den,  o víkendu jsem měnil ve Varině olej v převodovce. Vypustil jsem to, nechal okapat asi 6 hodin. Nalíval jsem nový olej, dokud mi netekl ven z nalévací zátky. Nalil jsem ho tam celkem asi 1,9 litru. Je to tak správně? Všude čtu, že... celý příspěvek >
Jak rozdrtit jablka bez drvica, 17.4.2020 Obsahuje fotku
A co to drtit tímto (krouhač řepy), popř. sundat kliku a napojit to na vrtačku. To by mohlo fungovat, že ano?
Jak rozdrtit jablka bez drvica, 16.4.2020
Dobrý den, mám ve stodoli starej šroťák. Nevím přesně jak vypadá drtící ústrojí, ale co myslíte, bude to drtit celá jabka na mač a mošt? Díky
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika