Příspěvky uživatele - 46.45

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jabloň Antej, 15.9.2019
Máte prosím niekto už skúsenosti s touto odrodu? v popise sa považuje sa spoľahlivú každoročne rodiacu jabloň odolnú chorobam..aj keď na zahranicnych stránkach som našiel že je lepšie ju postriekat lebo to nieje az také 100 percentné.
TopTaste?, 11.9.2019
Ďakujem pán Hlavaty..niektoré veci ako rozperky alebo vyvazovanie na kolíky v zemi už využívam... pravdou je že človek musí kombinovať a využívať viacej spôsobov na dosiahnutie žiadaného efektu... prajem vám ešte pekný deň
TopTaste?, 10.9.2019
Ešte sa opýtam Vás pán Hlavaty, zakracujete na konci vyhonu na vnútorný púčik alebo tiež o jednu až dve tretiny podľa sily vyhonu..prípadne keď sa na to už tu pýtam... je nejaký rozdiel v kostkovinach alebo jadrovinach.. premýšľam nad tým že na... celý příspěvek >
Merkur, 10.9.2019
Dobry den pan Hlavaty, ta rubinola na obrazku je na mm106 alebo m26?
TopTaste?, 7.9.2019
Ďakujem vám obom presne toto som potreboval vedieť...
TopTaste?, 6.9.2019
Tuším pán Fiala tu spominal že na toptaste robí v lete rez, mám totižto prírastky 1 m. Je možné ich nekedy v júny skrátiť?..otázka je o koľko a či sa ešte v tom istom roku vytvorí rodive drevo ktoré zarodi o rok..týmto som si nie úplne... celý příspěvek >
Wangenheim podpnik, 29.8.2019
Potrebuje wangenheim aj stálu oporu, by ho prudký vietor nevyvrátil? A akú má životnosť asi, dá sa porovnať dlhovekosť s myrobalanom?..popis ohľadne tohoto podpnika na internete je dosť slabý..
Toptaste, 29.8.2019 Obsahuje fotku
Prvá lepšia úroda toptaste..5 ročný stromček, niečo sa už rozdalo..zarodila Topstar, lepotica, Stanley, a toptaste... z tých všetkých sú rodina a známi očareni najmä odrodou toptaste... Rýchlo sa míňa...450 mnm obrata pred dvoma dňami...
Skutočne rezistentné odrody, 26.8.2019
Ďakujem Vám pán Hlavatý Lucy máte pravdu tvrdé y... kde pracujem máme aj breaburny a tiež veľmi trpeli pehavitostou. Čiastočne som mal pocit že to bolo najmä pri velkej prebierke plodov a pri prehnanom hnojeni npk. Pri väčšej nasade, kde bola veľkosť... celý příspěvek >
Skutočne rezistentné odrody, 25.8.2019
Zdravim vás všetkých..veľa sa tu píše o rezistentnych odrodách jabloní ale nemám z nich ten pocit..čítal som rôznych rezistentnych odrodách tu na fóre aj inde ale zatiaľ som našiel asi len jednu, a to Luci, ostatné sú tak náchylné na horkú... celý příspěvek >
Joganta nr.7184, 20.8.2019
Dobrý deň pán Fiala aj ostatný prípadne ktori ju máte, ako to pokračuje s Jogantou? Má nejaké výhody oproti hagante? Joganta by mala skôr dozrieť takže asi bude lepšia do vyšších polôh... môžete napísať aj či dobre drží na strome po dozreti... celý příspěvek >
Isolda, 19.8.2019
Chcem sa opýtať kto máte isoldu..oberate ju pred dozretim alebo trhate zrelú zo stromu..pred rokom som ju trhal zrelu..niekde som.cital že sa oberá začiatkom augusta a o dva týždne dozrieva... u mňa teda asi neskôr na kopci..otázkou je či ju obrat... celý příspěvek >
Aké odrody sliviek sadiť?, 18.8.2019 Obsahuje fotku
Katinka skorá, joganta, jofela, toptaste,hanita okolo septembra cacanska lepotica je celkom spoľahlivá ale chuť slabšia ako hore spomínané..slivky určite striekať proti pyliarke ináč je to márna snaha..mám aj Topstar plus na fotke dole asi kusok... celý příspěvek >
Jofela, 18.8.2019
Ďakujem vám..v našom okolí je to žiaľ tak že ovocie nemá veľmi nikto záujem pestovať.zatiaľ som obral, Topstar a každú chvíľku lepoticu, toptaste je už 2 týždne modrý, čakám aj na ten... a to mám zasadené aj haganty ktoré sú údajne aste neskôr ako... celý příspěvek >
Jofela, 17.8.2019
Ako to vidíte s jofelou v 450 mnm... myslíte si že bude mať problém dozriet?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika