Příspěvky uživatele - 130.150

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odrody odolne praskaniu s dlhou vydrzou na koreni, 10.10.2019
Ako sa prejavuju problemy u Galachadu? Viem, ze je citlivy na zasychanie bobul/trapiny, vtedy samozrejme nema trvanlivost a aj cele stapce po zaschnuti odpadnu. Tam kde tento poblem nenastane a sucasne nie je silne vystaveny priamemu slnku, tam mi... celý příspěvek >
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 9.10.2019
Ja striekam 2. rok s BIO proti mucnatke, ale pomaha to aj proti perenospore. Postreky ocividne funguju. Striekal som 4 krat, skoncil som s tym hned po zameknuti bobul skorsich odrod. Po skonceni striekania mucnatka napadla listy vsetkych ale aj... celý příspěvek >
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 8.10.2019
Vinic na pergole: Pokial je vinic na pergole rozumne strihany, tak vacsinou strapce visia dolu a nie su prepletene s listami... preto su dobre odvetrane. Pergola byva dobre prevetravana, lebo byva vysoko nad zemou 2.5m a viac. Moja skusenost je,... celý příspěvek >
Prosím poraďte odrůdu, 8.10.2019
Presne tak, stolova odroda bez postreku neexistuje. Poziadavka na bezsemennost je este prisnejsia/nerealnejsia.  Kedze ste zaciatocnik, tak vas radsej upozornim, ze aj medzi bezsemennymi odrodami su velke rozdiely vo velkosti, pocte a tvrdosti... celý příspěvek >
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 3.10.2019
aha jasne... to sme sa zle rozumely, mysleli ste mucnatku na bobuliach (nie trapine) ako pricinu praskania. Na bobuliach Faraona som si mucnatku nevsimol. To praskanie bolo az po zameknuti bobule a po dazdovych dnoch. No nemozem vylucit, ze tam... celý příspěvek >
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 2.10.2019 Obsahuje fotku
Alexa ma dalsiu cennu vlastnost: Na velkost bobuli ma len malo semien. Velka bobula 14-16g ma bezne len 2 zrniecka.
Živý plot z muchovníku – jak založit a udržovat, 27.9.2019
Muchovnik mam 5. rok a u mna zdaleka nerastie tak silno aby to bol plot. Takze nie je to celkom pravda, ze muchovnik je nenarocny - potrebuje vodu. U mna v svahu kde voda odtecie ma vysku len max 1meter, tam kde vody este menej... je este mensi a... celý příspěvek >
Co vaše réva 2019?, 27.9.2019
Z tej linky hore (datum 20.9.2019 17:35) som zistil, ze ja nemam Izabelu ale Othello. Tvar listu je vyrazne odlisny, strapce/bobule cca rovnake. A to ze Izabella je o 1 mesiac skorsia ako Othello. Lebo s Othello je niekedy problem, ze nedozrie... celý příspěvek >
Co vaše réva 2019?, 20.9.2019
Tu je podrobny popis aj dalsich odolnych labrusiek.  
Co vaše réva 2019?, 20.9.2019
bez postreku to zvladnu odrody: 1. velmi neskore labruskeve typy (samorodaky/amerikany): Isabella, Ottelo, udajne aj Bago (Baco noir) 2. Bianka - september, vynikajuca chut aj ako stolova odroda, 3. Solaris,- skora, male bobule, hlavne... celý příspěvek >
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 20.9.2019
Z mojich sort ma najsilnejsi muskat Garold, velmi nam chuti. Velmi skora odroda, tensia supka, silne stavnaty. Prekvapivo stale este je na koreni a to ani osi na neho nejdu i ked je bez sietky, to bude asi len jeho polohou... ale to je teraz asi... celý příspěvek >
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 4.9.2019
Konzul bez postrekov casto trpel perenosporou. Ked striakam BIO postreky proti mucnatke uz aj perenospora na nom je OK.
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 4.9.2019
FUROR: Udajny Furor mi prvy rok plodil. Vobec nemam istotu, ci je to naozaj tato odroda, lebo moj zdroj si nebol tiez nou celkom isty. Farba modro - fialova, zatial vobec nie velmi ranna, cca teraz dozrieva. Strapce i bobule zatial mensie odhad... celý příspěvek >
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 4.9.2019
To som rad, ze mate aj dobru skusenost. Dam mu sancu. Ano pretazenie moze celkom zmenit kvalitu hrozna. Zrejme ho tak ci onak zastepim Alexou, lebo velkou vyhodou zastepenia je, ze povodnu odrodu nestratim, len budem mat na jednom koreni... celý příspěvek >
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 2.9.2019
preferujem PEVNE MASITE bobule s odolnostou praskaniu. Po rokoch sa vyvynula moja silna preferencia pevnej masitej konzistencie bobule. Urcite z hladiska chute, ale este viac z hladiska praktickej odolnosti pri poskodeni. Poskodene meke bobule... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika