Příspěvky uživatele - 185.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hloubka sázení rajčat, 27.7.2019
Myslím, že rostliny mají genetické předpoklady, ne moudrost. Proto jim vylamujeme zálistky, podporujeme růst kořenů a vyvazujeme je k opoře. Bez těch opatření taky něco naroste, ale asi to nebude žádná sláva.
Hloubka sázení rajčat, 27.7.2019
Rajčata z kompostu mám 10-15 cm velká, takže se jim nedaří zas tak dobře
Co jí může být?, 27.7.2019
Roubujte, očkujte, ony pak ty větve začnou odcházet rychleji, než růst nové.
Hloubka sázení rajčat, 27.7.2019
Protože je dostanu předpěstované z folníku brzo a silné, dal jsem je letos přikořenit z malých květníků do kelímků od 500g jogurtu. Při sázení na záhon bal pokládám naležato, aby nad balem bylo 10 cm zeminy, zbytek obloukem nahoru. Letos mi první... celý příspěvek >
Invaze molic, 26.7.2019
Vyzkoušel to kolega, tak snad to bude stačit. Biool a ten bílý popel je za dva dny fuč. Kvůli počasí to budu stříkat asi zítra večer, jestli tedy nepřijde ten dlouho očekávaný déšť. Ochranná lhůta nula. Je to kontaktní, takže snažit se postříkat... celý příspěvek >
Pekingské zelí a dřepčíci, 26.7.2019
Možná při pletí a asi tedy záleží na hustotě záclony.
Pekingské zelí a dřepčíci, 25.7.2019
Mně se dostastali dřepčíci i pod bílou netkanou textilii a sežrali rukolu. Že by jim vadila záclona, mi přijde nepravděpodobné.
Kapková závlaha, nebo průsaková hadice?, 25.7.2019
Já jsem to natahoval minulý týden, už mě ty konve přestaly bavit. U studny je čerpadlo 1000W, aby pořád nespínalo, jedu přes IBC kontejner a bazénkové čerpadlo. Mám nějaké sady z Lidlu, ty se dost zanáší, tak jsem pak dokoupil kapkovače z Aliexpres.... celý příspěvek >
Kapková závlaha, nebo průsaková hadice?, 25.7.2019
Já mám obyč kapkovou závlahu vrchem, kapače jsou v o něco větší vzdálenosti, než sázím rajčata, a zapíchnu to podle potřeby, když mi zbyde, pokračuju k další plodině. Na podzim to sbalím a uklidím. Stačí mít po zahradě přípojky.
Ježek - co dělat, aby k nám přestal v noci chodit, 25.7.2019
A přitom dneska koupíte odblešovací pipetu za pár korun. Psovi dáte tabletu a máte pokoj. Ale můžete taky šílet z existence přírody...
Choroba švestky, 22.7.2019
Vyčerpávající postup ošetření najdete ve vláknu o dírkovitosti broskvoní. Tedy likvidovat listy, postříkat na podzim i na jaře.
Choroba angreštu, 22.7.2019
Vypadá to na spálené od sluníčka. Zejména, pokud plod je méně chutný, až nechutný. Padlí na plodech se dá sloupnout jako taková vrstvička. Mě to postihlo až letos, nakonec jsem stínila bílou netkanou textilií, ale část přišla pryč.
Nedozrálé zelené fleky u stopky rajčat, 21.7.2019
Nedostatek způsobený vysokou teplotou.
Rybíz a josta, 14.7.2019
Bylo a bude sucho. Ty zvlněné listy jsou asi od mšice rybízové, přezimuje potvora na keři, takže jarním postřikem nic nezkazíte..
Co utáhne kompost, 13.7.2019
Poctivě přiznávám, že popel ze dřeva tam je. A teď už mám 3 slepice a chov králíků, takže přebytek hnoje.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika