Příspěvky uživatele - 67.176

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Olej ve vzduchovem filtru, 22.7.2019
niekde sa to tu riešilo u krovinorezov Dolmar, že vzduchový filter je mastný a údajne to je normálne, dokonca super lebo sa lepšie filtruje vzduch. u motorových píl (HQ, Stihl) mám filter suchý, robí to len krovinorez Dolmar už roky, tak to neriešim.... celý příspěvek >
Herman, 14.7.2019
p. Mikeš, pestujem všetko! :D teraz vážne, zo sliviek mám herman, hanitu, katinku, opal, ontario, kalypso a "duža sliwa" a ešte tri ďalšie odrody, ktoré nepoznám... z hrušiek mám konferencie (tie sú veľmi dobré), tento rok budem mať letnu isolda,... celý příspěvek >
Herman, 14.7.2019
keď nezabudnem, tak vám napíšem, kedy bol Herman zrelý v 800 mnm, zatiaľ je zelený. dozrievajú egreše Niesluchowski, teda už sa vyfarbujú a červené ríbezle Junifer sú už vyfarbené ale ešte im pár dni chýba. čierne ríbezle Ojebyn sa už tiež vyfarbili,... celý příspěvek >
Třešně - do kterého třešňového týdne nečerviví?, 11.7.2019
asi záleží aj od polohy. u mňa v 800 mnm nepoznám červivé čerešne. mám síce len dva stromy, ktoré rodia. napoleonova čerešňa, tá je 6. týždeň a druhá neznáma odroda, ktorá kvitne neskôr ako napoleonova a čerešne dozrievajú skôr. tým len chcem... celý příspěvek >
Natření oken, štítu, 10.7.2019
p. vyslouzil, ale to sedí! štíty sú skutočne natreté luxolom (slovluxom) a písal som včera, že to ide ľahko dole drotenou kefou. praší sa to. dvere boli pred tým natreté neviem čím. tipujem "nejaký lak". aby ste ma chápali. v čase natierania dverí... celý příspěvek >
Natření oken, štítu, 10.7.2019 Obsahuje fotku
asi sa neviem vyjadriť dobre, resp. napaísať čo chcem. žijem v oblasti, kde je veľa dreveníc, zrubových domov, drevených plotov a po renovácii ostávajú na dreve škaredé škvrny. sám som renovoval dvere, pretieral to palisandrom a tie škvrny sa tam... celý příspěvek >
Natření oken, štítu, 9.7.2019
p. vyslouzil, ďakujem. teraz som skúsil a stará lazúra ide dole veľmi ľahko drotenou kefou, teda to obrúsim. "napúšťanie" dreva bolo myslené v kontexte zjednotenia savosti podkladu, aby nevznikli škaredé škvrny, keďže obrúsiť dokonale sa mi to... celý příspěvek >
Natření oken, štítu, 9.7.2019
oživím starú tému. potrebujem natrieť štíty na chalupe. natierané boli luxolom resp. slovluxom. odtieň pinia. ide o dosť nedostupné miesta, teda natierané boli pred viac ako 15 rokmi. pôvodne som to chcel odmontovať, prehoblovať, natrieť a zase... celý příspěvek >
Opad plodů Admirálu, 29.6.2019
u mńa je niečo podobné, ale odroda Rubín. mám dva stromy, minulý rok na jednom 5 jabĺk, na druhom žiadne. tento rok absolútne žiadne. kvitnú, majú malé plody, ktoré vyzerajú normálne. zrazu opadnú všetky. viem, jar bola chladná, nízke teploty, u nás... celý příspěvek >
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 7.5.2019
p. Hlavatý, veľmi pekne ďakujem. snáď to bude aj u mňa tak nejako vyzerať.
Česnek 2018/2019, 5.5.2019
jiří: tak ja som čítal všade 3-12h a úplne som vám neveril, ináč by som nebol sadil ďalších 100 strúčikov, ale mali ste pravdu. dlhé morenie v sulke nemá vplyv na klíčivosť cesnaku :)
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 5.5.2019
viem, že skúsení záhradkári pokrútia očami, ale neviem čo urobiť. minulý rok na jar zasadené stromčeky. kostrové konáre boli skrátené o viac ako polovicu, stromčeky sa prijali, prírastky normálne (na dané podmienky). tento rok na konci každého konára... celý příspěvek >
Česnek 2018/2019, 5.5.2019
jiří: máte krásny cesnak! bunny to vyriešil tak, že zasadil som cca 100 strúčikov cesnaku, ktorý som moril príliš dlho (24h) a 100 ďalších strúčikov a absolútne žiadny rozdiel medzi cesnakom nie je, rovnako to schádzalo a rastie to rovnako, teda mali... celý příspěvek >
Chci koupit stromky v perfektním stavu, 5.5.2019
u mňa sa najviac darí ovocným stromčekom od p. zíbala, ovocná škôlka strážnice.
Fantastická Konference, 1.11.2018
idem zachrániť česť Konferencie v horách! :) mám dva stromčeky, prvá a druhá úroda, 800 mnm, zber cca 25.9., konzumná zrelosť práve teraz (nemám vhodné podmienky na skladovanie), hmotnosť hrušiek cca 180 g (veľkosťou mi prídu také normálne, ako v... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika