Příspěvky uživatele - 248.54

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za rostlinu - kuličkové květy, 20.8.2019
Souhlas s Konvalinkou -pětičetné růžové kvítky. A tipla bych to spíš na polokeř nebo keř, na letničku ani dvouletku to nevypadá.           Lída
Ostružiník - řez, 20.8.2019 Obsahuje fotku
Já ho nenamotávám (špatně by se po odplození příští rok odstraňoval), šlahouny mám jen přehozené přes konstrukci z elektrikářských lišt a sem tam k ní volně přichycené drátem, aby nespadly.- viz stará fotka (trošku to je na ní... celý příspěvek >
Praskání kmene mladé třešně, 20.8.2019
Ale to dřevo vevnitř vůbec nemusí být mrtvé, prostě už je to dřevo a ne kůra. Copak vám to dřevo trouchniví? Praskla kůra na dřevě, je potřeba, aby se rána zavalovala a dřevo nezačalo hnít.          ... celý příspěvek >
Ostružiník - řez, 19.8.2019
Nové letošní výhony nechte růst tak, jak rostou, nic z nich nestříhejte. U mne narůstají postranní výhonky až zjara, ale mám Thoornfree, což je už dost stará odrůda - třeba u novějších narůstají dřív, tak abyste se náhodou nepřipravila o... celý příspěvek >
Praskání kmene mladé třešně, 19.8.2019
Ošetřete ji, jak radí pan IH a nechte ji růst. Mám už řadu let třešeň Van, jako mladá měla podobnou prasklinu, dlouhou asi 20cm. Ošetřila jsem ji, ještě asi další dva roky jsem ji ještě vždy znova přetřela balzámem. Rána se sice zcela nezahojila,... celý příspěvek >
Napadení jabloňe, 19.8.2019
Daniel - kořínky bych nepřihrnovala (podle fota mi přijde, že jsou z naroubované části (když to udělal stromek u mne, seřízla jsem je a zamazala). Ale ošetřete tu odřenou část kmínku, je to dost velká rána na malý stromek. Chtělo by to kolem kmínku... celý příspěvek >
Vždycky Redhaven, 19.8.2019
16.8.- ale kde? V tabulkách udávaná zralost u RH je 8.8. Barvou by to mohla být, ale broskvoní mnoho. RH má v plné zralosti červeně zbarvenou pecku i její okolí (jestli to mají i jiné odrůdy, nevím). Pan Petr tady píše o broskvoních... V HK jsem... celý příspěvek >
Ostružiník - řez, 19.8.2019
ps - je praktické vyvazovat loňské výhony na jednu a nové na druhou stranu opory, právě s ohledem na řez.              L.           
Ostružiník - řez, 19.8.2019
Loňské výhony teď plodí na postranních výhoncích. Tyto výhony po sklizni celé zaschnou a vy je odstřihnete až u země. Příští rok vám budou plodit výhony, které teď nově narůstají (zas na bočních výhoncích, které zjara... celý příspěvek >
Poradíte?, 19.8.2019
Netýkavka balzamína. Jedna z mých babiček ji přes léto pěstovala v truhlících za okny  .           Lída
Rozestupy mezi rostlinami, 19.8.2019 Obsahuje fotku
Jinak ono třeba pod názvem "trojpuk" můžete mít i různě kvetoucí keře. Na zahrádce mám třeba tyhle (a jsou i jednoduše kvetoucí).        Lída
Rozestupy mezi rostlinami, 19.8.2019
Moje keře jsou sáízeny asi 1m od sousedova plotu, když se nějaká větvička "splaší", dá se střihnout. Jen tu zlatici bych dala tak o 30cm dál (nebo počítat s větším zastřižením), nebo do metrové vzdálenosti použít ne běžnou "bezejmenou" zlatici, ale... celý příspěvek >
Název keře, 18.8.2019
Spiraea douglasii - tavolník Douglasův. Ale lehat by si neměl, u nás v osadě z něj kdysi měli živý plot cca 150cm vysoký (šířku odhaduji tak 50-60cm) a nelehal...           Lída
Angrešt - žloutnou listy - co mu chybí, nebo co je špatně, díky za radu, 18.8.2019
Pokud tam máte bílý (nebo žlutý) lišejník, tak ten nepoškozuje ani keře, ani stromy (už není v ovzduší síra, elektrárny se odsiřují, proto je ho víc, než dřív).           A nehnojte to tolik, ono... celý příspěvek >
Jahody - mšice, 17.8.2019
A obyčejný Pirimor? Hubí pouze mšice, OL=3 dny.           Lída
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika