Příspěvky uživatele - 167.66

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, mery, pilatky, obaleči... na jádrovinách 2019, 12.8.2019
Odhaduji, že se jedná o Rubinolu. Ta tím hodně trpí, ale netuším, jak tomu zabránit. Je to tím, že se ve stopkové jamce drží voda.
Vertiko, 10.8.2019
Nemáte někdo zkušenost se stolními odrůdami, konkrétně Rošfor a Katalonia? Mám zapěstované letošní řízky a bohužel už mi nevychází místo na zahradě na nic jiného, nežli vertiko. Nebudou hrozny příliš drobné a malé kuličky? Na kolik oček řezat? Díky... celý příspěvek >
Očkování, 10.8.2019
Opravdu není důvod k obavám. Já dávám dvě očka blízko sebe. Snad se mi nestalo, že by se alespoň jedno neujalo. Ještě bych doplnil, že je dobré na zimu očka chránit novinovými smotky. Zima teď sice bývá slabá, ale jistota je jistota...
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 6.8.2019
Ještě bych se chtěl zeptat, kdy je nejvhodnější čas na přesazení zakořeněných sazenic z kořenáče do půdy, na stanoviště. Ještě letos, nebo lépe na jaře napřesrok? A jak nejlépe v druhém případě zimovat? Děkuji, Bohouš.
Melouny 2019, 2.8.2019 Obsahuje fotku
Tak už začneme sklízet. Zatím to vypadá hůř než loni, ale pořád by to ještě mohlo být dobré.
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 1.8.2019 Obsahuje fotku
Zdravím, navazuji na předchozí diskusi. Nakonec se mi podařilo pár řízků zachránit a hezky narostly, 2 měsíce jsou venku a v pohodě. Postupně jsem je přesazoval do větších kořenáčů. Před dvěma dny se mi zdálo, že jeden zničeho nic nějak... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, mery, pilatky, obaleči... na jádrovinách 2019, 31.7.2019
Jak jste na tom s druhou vlnou obaleče jablečného? Mně to vychází podle lapače tak na konec týdne, myslím postřik (sever Prahy). Ale těžko se určuje vrchol, nachytám tak deset každou noc, včera 20. Může to být tropickými nocemi? Je to vůbec při... celý příspěvek >
Melouny 2019, 31.7.2019
Já jsem měl Sugary v r 2016 4-5kg. Jinak uvedený problém mám letos taky, melouny i velikosti míče na házenou přestanou růst a zavadnou. Myslím, že je to suchem ve spodních vrstvách. Někdy jak melouny nasadí nové plůdky, starší přestanou vyživovat. A... celý příspěvek >
Co vaše réva 2019?, 30.7.2019
Děkuji za info. Já nechávám zálistky jen na vyšší části, která by měla při řezu přijít pryč. Nebo myslíte odstraňovat i ty?
Co vaše réva 2019?, 30.7.2019 Obsahuje fotku
Zdravím všechny vinaře, v květnu jsem narouboval Katalonii černé do zeleného na 10ti letý keř. Má krásný přírůstek, výhon zesílil na téměř 2cm a délka je 2m, krásně se větví. Objevil se mi tam jeden hrozen. Vím, že by se měl odstranit, ale keř roste... celý příspěvek >
Úroda meruněk 2019, 20.6.2019 Obsahuje fotku
Zdravím, taky přispěji s troškou do mlýna. Radka se už vybarvila, první ke konzumaci bude každým dnem. Dost mě zarazilo, že ji zde nikdo nezmínil. Plody jsou velké a výborné chuti, navíc je raná. U nás je nejoblíbenější odrůdou.
Katalpa - zkroucené listy, 15.6.2019
Mně to připadá jako padlí, katalpa tím dost trpí. My máme roubovanou 10 let a zpočátku jsme ji museli ošetřovat fungicidy.
Postrek révy pred kvetom 2019, 13.6.2019
Já bych navázal, stříkal jsem před květem ZATO, co byste doporučili po odkvětu? Jsou to podle odborníků dva nejdůležitější postřiky. Díky, Bohouš.
Melouny 2019, 21.5.2019
Souhlasím, není to tak divoké. Z jedné rostliny mám 1 - 3 pěkné plody, šťavnaté a sladké, dopřáváme si je obden takže je jsme schopni sníst. Něco málo i rozdáme. Loni jsme poslední měli koncem října, spolu s vínem je to naše nejoblíbenější ovoce.... celý příspěvek >
Melouny 2019, 21.5.2019
Tak jsem konečně vysadil 20 sazenic roubovaných melounů na pole, snad už mrazíky nepřijdou. Už to byl docela problém, některé mají výhony až 80cm. Hned se včera krásně zalily, tak uvidíme, jak to letos půjde. Bohouš.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika