Příspěvky uživatele - 234.117

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Fuji - červené mutace, 28.1.2018
Fuji - staršia odroda japonského pôvodu, chuťovo mimoriadne kvalitná, pričom vyniká aj veľmi dlhou skladovateľnosťou. Pôvodná "smutná" a nevýrazná farba originálneho Fuji je v posledných rokoch nahrádzaná atraktívnejšie vyzerajúcimi (červenšími)... celý příspěvek >
Delikates, 9.11.2017
Lída: Nie, nie - Delikates nepoznám, nepestujem, nepísal som o ňom 😃. Zrejme Ste si to pomýlili s Desertom - ten poznám, pestujem a písal som o ňom. Názvy sú trochu významovo podobné (a Desert je fakt delikatesa 😉). IH
Carmen, 9.11.2017
Daniel B.: Všetko je na webe...😉 (foto). IH
Traveni hlodavcu, 9.11.2017
Dr.Vysloužil: Zrejme aj otrávený hlodavec môže byť nebezpečenstvom pre predátora ktorý ho skonzumuje - viď článok na fotkách. V jeho pečeni sa jed predpokladám nachádza. Samozrejme, psovi či mačke hrozí najväčšie riziko pri priamom požití jedu. Ale... celý příspěvek >
Koncentrácia Kuprikolu, 2.11.2017
37.86: Áno, hovoríme o tom istom Kuprikole 😃. Myslím že nad tým zbytočne moc špekulujete. Ja dávam 50g/10 l, ale pozor - to Vám možno uniklo - jadroviny nikdy Kuprikolom nestriekam keď majú listy, vždy len ako tzv.asanačný postrek neskoro na... celý příspěvek >
Hardyho - pro a proti, 22.10.2017
Viktor: Dula MA je slaborastúci podpník. V pestovaní oproti pestovaniu hrušiek na semenáči nie sú nejaké podstatné rozdiely, akurát treba dbať na dostatočné zavlažovanie (ale neprelievať) a aspoň prvé roky udržiavať bezplevelný kruh. A na jar spraviť... celý příspěvek >
Jak říznout špatně rostlou třešeň, 27.3.2017 Obsahuje fotku
Colt je slaborastúci podpník, ale myslím že tento stromček má menej ako 4 roky. Aj tak by ale mal vyzerať lepšie. Stará známa chyba ktorá sa tu opakuje stále - jedno poschodie prinízko a druhé privysoko, ani jedno nie je ideálne. Máte 2 možnosti:... celý příspěvek >
Jablone na skladovanie - doporucene odrody, 27.3.2017
Dlho skladovateľných odrôd je viac, volil by som spomedzi nasledovných: Admiral (ten jednoznačne), Sirius, Opál, Lucy, Topaz, Luna, Melrose, Fuji, Granny Smith, Angold, Orion, Pinova, Braeburn. Nie všetky sú rezistenty. Vynikajúcu skladovateľnosť má... celý příspěvek >
Určení jablka dle fota, 7.11.2016
Možno Boskoopské. IH
Skladovanie domáceho červeného vína, 24.9.2016
K tej "inertnosti plastov": Vrecká z plastu sa používajú aj pri transfúzii krvi v medicíne. Krvné transfúzie používali/používajú aj športovci (najmä cyklisti) ako doping. V ich krvi sa dajú potom zistiť mikročiastočky plastu, na tom je založený aj... celý příspěvek >
Florina, 24.9.2016
Nie je to hlúpa otázka. Nie je to igelit :-) Už som to tu vysvetľoval - viď vlákno Golden Delicious dňa 18.9.2016 o 21,31 hod. IH
Chloróza? - alebo 50 odtieňov zelenej, 6.6.2016 Obsahuje fotku
V úvodnom príspevku tohto vlákna je foto listov jablone Šampion (zasadenej na jeseň 2014). Listy sú nápadne bledé, ale považujem to skôr za odrodovú vlastnosť než za prejav chlorózy. Šampion som pestoval pred viacerými rokmi, ale pamätám sa, že... celý příspěvek >
Chloróza? - alebo 50 odtieňov zelenej, 6.6.2016 Obsahuje fotku
Šampion
Hargrand, 25.10.2015
Mal som kedysi MAĎARSKÚ dokiaľ bola zdravá bola veľmi dobrej chuti ale keď vošky preniesli na ňu šarku z neďalekej BYSTRICKEJ SLIVKY tak tiež už mala iba priemernú chuť. BYSTRCKÁ vždy mesiac pred dozretím skoro celá opadla a čo ostalo na strome tak... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika