Příspěvky uživatele - 95.50

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Křovinořezy Riwall, 8.5.2019
Uvazoval jsem o nem. Ale nakonec me odradily recenze uzivatelu, kteri nebyli nadseni kvalitou zpracovani. V podobne cenove relaci se pohybuje i VeGa, kterou jsem nakonec koupil a mimo vahy je to paradni stroj.
Jak na plevel mezi opunciemi, 29.4.2019 Obsahuje fotku
Dobry den. Mam na skalce jiz nekolik let mrazuvzdorne opuncie a neustale bojuji s plevem, ktery prorusta i nejmensi skuliny. Je temer nemozne bez polamani ostnu dostat plevel pryc. Nemate nejaky figl? Diky
Ktory benzin v ČR a v SR neobsahuje BIO-primesi?, 25.4.2019
Neznalost privedla uz nejeden motor ke zkaze. Ne nadarmo se udava u 95 skladovatelnost 3 mesice v optimalnich podminkach. Podle me zkusenosti uz po mesici v letnich teplotach dochazi k odlucovani ethanolu od benzinu a k poklesu oktanoveho cisla... celý příspěvek >
Ktory benzin v ČR a v SR neobsahuje BIO-primesi?, 24.4.2019
Jenze bezna 95 ma v sobe ethanol, kdezto 100 oktanove benziny etyltercbutyléter. A to je podstatny rozdil.
Ktory benzin v ČR a v SR neobsahuje BIO-primesi?, 23.4.2019
klasicka E5 ma 5% biolihu, to co popisujete je E10 a to si dobrovolne do stroje natankuje asi malokdo...
Ktory benzin v ČR a v SR neobsahuje BIO-primesi?, 23.4.2019
Vy pouzivate 1/2 roku starou smes do 2T motoru? Pozehnani pro servis :))) Proc asi čepro skladuje benzin zasadne bez bioethanolu? 
Ktory benzin v ČR a v SR neobsahuje BIO-primesi?, 12.4.2019
Vsechny 100 oktanove benziny jsou prosté bioprimesi a jsou v teple vyrazne stabilnejsi nez bezne 95, ktere se pri letnich teplotach rozkladaji uz za nekolik malo tydnu. I to je duvod proc se bioprimes micha az tesne pred odvozem na cerpaci stanici.... celý příspěvek >
Nejrychleji rostoucí strom, 26.2.2019
to jste cetl v blesku? Nevim o jedinem miste, kde by se Paulownia spontalne rozsirila...
Přezimování Paulownii, 19.2.2019 Obsahuje fotku
Dobry den Prezimuji rocni stromky ve sklepe v temer upne tme pri cca 10°C. Zacaly v poslednich dnech pucet. Mam je nadale nechat ve sklepe nebo je dat za okno. Vzhledem k jejich velikosti je to trochu problem. Co poradite? Diky
Mazani uhlovych prevodu - vazelina?, 9.11.2018
superlub je naopak teplostaly a nestekavy ani pri 150°C 
Zrychlený záběh motoru, 18.10.2018
Jaky mate nazor na tuto metodu u modernich dvoutaktu malych objemu? O zrychleném záběhu motocyklu Jawa-ČZ 350 ccm - Adolf Tůma
Zmena pomeru olej: benzin, 12.10.2018
Ttakto to praktikuji v letnich vedrech, kdy mi prislo ze z motoru jde uz opravdu horky vzduch. Pokud je venku 15°C tak jedu nepretrzite co nadrz nebo zada dovoli :) To "vrkati" s plynem pri praci s kroivinakem jsem nikdy nepochopil. Prijde... celý příspěvek >
Zmena pomeru olej: benzin, 11.10.2018
Hhromada lidi tvrdi, ze nahrivani a dochlazovani dvoutaktu je blbost. Ja s Vami naopak plne souhlasim. Stejne tak sekam zpusobem aby motor nebyl v trvale zatezi. Sekam po 50m "pasech" a vzdy se vracim se strojem na zacatek dalsiho "pasu" travy s... celý příspěvek >
Mazani uhlovych prevodu - vazelina?, 10.10.2018
nene, pan je jen hracicka a ma k dispozici nerez a stribrnou pajku :))
Mazani uhlovych prevodu - vazelina?, 10.10.2018 Obsahuje fotku
udelal jsem si na to spešl pripravek, prijde mi to lepsi nez bezne aplikatory
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika