Příspěvky uživatele - 167.81

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaka reva?, 5.12.2019
Plně se připojuji k uživateli xxx.xxx.62.21 a proč? Nedělejte chybu, které budete litovat. Začínal jsem přesně jako Vy, tedy 6m místa, kde jsem vtlačil 7 hlav doporučených odrůd. Byly to Solaris a Bianka. Nic proti těmto odrůdám, mám... celý příspěvek >
Švestka Topfive, 28.10.2019
Chtěl bych Topfive vysadit, bohužel se mi na severní moravě nedaří najít prodejce této odrůdy. Z E-shopu jej nikdo nenabízí. Kde Topfive kupujete?
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 22.9.2019 Obsahuje fotku
Děkuji Meviku za perfektní rozbor nových (i starších) odrůd. Letos toho času není moc tak to tady jen přečku a už neodepíšu. Z Vaších roubů letos ochutnávám Muškát Blue, Vanjuša a Sponsor. Z těch tří bych asi nejvíc vyzdvihl Vanjušu,... celý příspěvek >
Solaris, 8.9.2019
Tohle bych už v září vůbec neřešil 😉 vypadá to na deficit prvku, letos ro neřešte.
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 18.8.2019
Připomíná mi tvarem, barvou, velikostí odrůdu Galahad.
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 13.8.2019 Obsahuje fotku
Kokl u mě zatím nezralý. Násada velká, střapce rozdílné velikosti, bobule obrovské (po dozrání zvážím). Za mě velmi sympatická odrůda, která má střední růst a je nenáročná.
Co vaše réva 2019?, 8.8.2019 Obsahuje fotku
Proti padlí jsem stříkal před květem přípravkem Dynali, proti plísni Melody Combi, ten po odkvětu. Na fotce odrůda Solaris vysázená v červnu 2018, letos na jaře zakrácená pod vodící drát a nechány 3 horní pupeny.
Co vaše réva 2019?, 8.8.2019
Tady platí 1x vidět je lepší než 10x přečíst. Taky jsem takhle tápal když jsem v roce 2015 začínal. Nyní mám už 100 hlav a nějaké zkušenosti, které byly často vykoupeny omyly. V podstatě máte s těmi obrázky pravdu. Důležité je postupovat... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, mery, pilatky, obaleči... na jádrovinách 2019, 18.7.2019
Dnes jsem kontroloval CF lapač ve kterém jsem před dvěma dny vyměnil návnadu i lepovou desku. Za ty dva dny 60 kousků. Bohužel první vlnu jsem nestačil zarazit a škody jsou fatální (90% švestek je napícháno). Pokusím se tedy zachránit aspoň ten... celý příspěvek >
Zalistky na buducom tazni, 17.7.2019
Sloupek má 5cm, takže vzdálenost mezi dvěma dráty je 5cm, ale! Sloupky mám zabetonované a dráty jsem napínal rukou. I tak je mezi dráty dostatek volného prostoru pro zastrkávání letorostů. Navíc po zastrčení letorostů tyto dva dráty k sobě... celý příspěvek >
Třešně - do kterého třešňového týdne nečerviví?, 12.7.2019
Mám Burlat na colt (2015) a Halka gisela5 (2016), Burlatka z 90% po deštích popraská, Halka ne. Chuťově je Halka lepší. Úrody zatím jen do několika kusů. Problém tady nejsou vrtule, ale špačci. Letos obrali 100% během jednoho dopoledne. Příště bych... celý příspěvek >
O jakou nemoc jde? Doplnění, 1.7.2019
Dle mého názoru to není choroba, ale nedostatek některého stopového prvku. Nevím, jestli by v takové fázi pomohlo provést postřik listovým hnojivem, není fotka celého takto poškozeného keře.
Opadávání plodů, 14.6.2019 Obsahuje fotku
Letos skoro u všech peckovin kromě rynglí pozoruji opad nezralých plodů. Jedná se o višně, třešně, švestky. Po odkvětu slušná násada, která během posledních 14 dnů opadává. Plody žloutnou, sesychají a opadávají. Může se jednat o následek chladného a... celý příspěvek >
Úroda meruněk 2019, 14.6.2019 Obsahuje fotku
Moc hezké, u nás na severu moravy zatím vše zelené, nedokážu ani odhadnout kdy dozrají. Mam odrůdy Leskora, Bergeval a Goldrich (na fotce).
Řez mladé révy, 3.6.2019
Neponechal bych žáden střapec na letos vysázené révě. Prvně musí vyrůst a vyzrát, až pak plodit. Počkejte si rok na první signální hrozen 
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika