Příspěvky uživatele - 248.197

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hloubka sázení rajčat, 27.7.2019
Sázím stejně jako SPCH, mírně šikmo (cca 60°).           Lída
Co jí může být?, 26.7.2019
Šarka.           Lída
Borovicka - hnednuti, 25.7.2019
Hryzci ožírají kořeny jabloní, ale že by žrali i borovici jsem neslyšela - ta dost voní pryskyřicí, že by jim chutnala? Nevím. Uvidíte.    Lída
Poradíte škůdce na rynglích?, 24.7.2019
A není to spíš nabodnutý (nebo něčím poraněný) plod se zaschlou kapkou šťávy?           Lída
Borovicka - hnednuti, 24.7.2019
Spíš než denně zalít občas, ale důkladně, aby voda vsákla do hloubky. A nad kořeny bych v těhle pařácích dala nějaký mulč, aby se snížil odpar vody, než pořádně zakoření.           Lída
Z ceho udelat visnovku, 24.7.2019
Potravinářský líh jsem psala hned v prvním předpisu nahoře ... Lída
Hraboši v bramborách a na paprice atd, 23.7.2019
Ty "swiss" stačí opláchnout vodou a pak už nesahat holou rukou.         Lída
Hraboši v bramborách a na paprice atd, 22.7.2019
ps - a nejvíc jich chytla do "swiss pastí"...       L.
Hraboši v bramborách a na paprice atd, 22.7.2019
Kamarádce přestali hryzci rejdit ve fóliáku a v bramborách, když kolem dokola nasázela pálivé papričky... Ty jim asi nechutnají.           Lída
Čí to je hovínko?, 22.7.2019
Ta struktura je jiná. Kočku mám na zahradě, kocoura doma a psa jsem měla skoro 16 let...           Lída
Čí to je hovínko?, 22.7.2019
Podle tvarua konzistence bych tipla psa. Kočka má jiná.             Lída           
Polehla cibule - uz sklizet?, 22.7.2019
Pokud polehne nať (cibule změkne v "krčku"), sklízím a svazuji cca po 8mi kusech, věším k doschnutí zhruba na 3-4 týdny pod střechu. Záhon chci dál použít a jinak dosoušet nemám kde.           Lída
"Boule" na kmenu jabloně, 22.7.2019
Nic už nepřesazujte, zas tak hrozně nízko to není. Stačilo by jen dát pozor, aby časem se místo srůstu nedostalo pod zem (jak přibývá zemina). Osobně bych spíš udělala větší mísu kolem kmínku (měla by být pod celým obvodem koruny, tam je totiž nejvíc... celý příspěvek >
"Boule" na kmenu jabloně, 22.7.2019
Ta vaše "boule" je místo roubování. Pod ním je podnož, nad ním naroubovaná odrůda. Někdy bývá "boule" větší, někdy menší... Stromku naprosto nic není, možná mohl být vysazen o něco výš, aby místo srůstu (ta boule) bylo výš nad zeminou. Ctělo by to si... celý příspěvek >
Zkušenosti se zeleným a růžovým rybízem, 19.7.2019
Sehnala jsem řízek růžového bezejmenného tady na "zahradě". Letos měl prvních pár střapečků, zatím to je jen minikeřík. Je sladší, než červený.  O zeleném jsem neslyšela.           Lída
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika