Příspěvky uživatele - 83.176

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mladá třešeň, špatný řez, 19.3.2019 Obsahuje fotku
Řezal jsem ji podle knížek. Každá z větví má na sobě dva řezy, na fotce jsou vidět suky. Chápu proč uříznout ty větší větve (červeně), ale nevím proč řezat ty malé (modrě), myslel jsem, že z nich budou nové větve. Ještě doplním, že já jsem... celý příspěvek >
Mladá třešeň, špatný řez, 18.3.2019 Obsahuje fotku
Před dvěma lety vypadala takhle. Ta višeň, to je likvidační řez. Jde hlavnmě o to, jestli z ní může být strom s terminálem.
Mladá třešeň, špatný řez, 18.3.2019 Obsahuje fotku
FOTO3
Mladá třešeň, špatný řez, 18.3.2019 Obsahuje fotku
FOTO
Mladá třešeň, špatný řez, 18.3.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, máme tříletou třešeň, chtěl jsem aby měla terminál s větvičkami na střed, aby se lépe trhaly třešně, ale korunku měla tak nešťastně založenou, že i když jsem jednu větvičlu vyvázal k opěře, terminál neudělala, dostal jsem radu, že bych... celý příspěvek >
Co je to zač? Zelenina, nebo plevel?, 1.6.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den, na záhonku mi roste tato rostlina ajá nevím co to je? Nevím, jestli je to plevel, nebo nějaký dtuh salátu? Sázel jsem tam čtyřboč, ale zdá se mi, že ten to není. Vysypal jsem do záhonku zbytky pytlíků, takže to může být něco... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika