Příspěvky uživatele - 159.118

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nezná někdo tyto bobule?, 6.5.2019
Mně to spíš připomíná myrobalan... Jana
Pokojové rostliny, která provoní celoročně byt, 23.4.2019
Příjemně voní Murraya paniculata. Sice jen v květu, ale kvete několikrát do roka. Nevadí jí ani přezimování v teple. Jana
Skudce jablone, 18.4.2019 Obsahuje fotku
Ještě jedna fotka.
Skudce jablone, 18.4.2019 Obsahuje fotku
Prosím o radu: Poznáte někdo, co škodí jabloni? Mohly by to být mery jablonove? Děkuji Jana
Moruše, 11.4.2019
To měla být odpověď na dotaz pana Mimmo, omlouvám se za vložení na konec... Jana
Moruše, 11.4.2019
Uvidíme, něco jsem sehnala, před týdnem jsme s kamarádkou zahradnicí roubovaly, tak jsem zvědavá, jak to dopadne🙂 
Sklizeň jádrovin 2018, 7.9.2018
Máte krásná jablka. Já zítra Rubinolu také sklidím, i když by ještě pár dní snesla, ale to už by tam nic nezbylo. Ptáci a srsni už zlikvidovali asi polovinu plodů 😞. Jana
Sklizeň jádrovin 2018, 28.8.2018 Obsahuje fotku
Tak to já nacházím na zemi dvě rubinoly denně, a to není zdaleka tak pěkně vybarvená jako ta vaše. Můžou za to ptáci a sršni (vyžrali tak pětinu plodů). Jiných jabloní si nevšímají, Rubinola jim náramně chutná :(   Jana
Co to je za ovoce?, 25.8.2018
Cido nemá trny...
Jabloň Ametyst, 16.8.2018
Taky jsem dneska sklízela. Zralé tak akorát jsou moc dobré, ale strašně rychle moučnatí. Alespoň ty moje. Jana
Zatrávnenie sadu, 11.8.2018 Obsahuje fotku
Druhá fotka, luční směs
Zatrávnenie sadu, 11.8.2018 Obsahuje fotku
Ten náš vypadá katastrofálně i přes závlahu... Pravda, už před časem jsme ji ukončili, bylo mi líto vody a nemělo to cenu. Na druhé fotce je "louka" vyseta v části zahrady (foceno ve stejnou dobu). Takže na podzim budu dosivat louku ☺. Jana
Následky teplého počasí, 11.8.2018 Obsahuje fotku
Letos je to opravdu i na kiwi moc. Moje arguty mají letos poprvé nejen spálené listy, ale i plody, které masívně padají. J.
Ako zachranit orech otraveny herbicidom?, 10.8.2018
Stromu i vás je mi líto, ale nerozumím tomu: Šířka koruny 18m, 3 m od plotu a koruna je nad vaším pozemkem?
Sázení zimostrázu (buxus), 7.7.2018
Když zadate "Buxus semena", mate to hned v prvnim odkazu. Ale lepsi je ho mnozit rizkovanim. Nebo ho nepestovat vubec, vzhledem k invazivnimu vyskytu housenek zavijece zimostrazoveho 😕. J.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika