Příspěvky uživatele - 148.5

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Keř / rostlina s, 16.10.2020
Tak prvně bych identifikovala, odkud to opravdu jde, což se dá podle směru větru celkem snadno, ne? Pak můžete pátrat dál. Pokud sousedé nic necítí, od dalších za nima to asi nejde, ale jde to vůbec od nich, když to intenzivně cítíte vy? Není to na... celý příspěvek >
Bataty, 11.10.2020
Mám to stejně, taky si říkám, že by mi po zahradě mohlo chodit to a támhleto... Jenže bych musela čekat, až to umře stářím všechno. Ty husy jsou krásné Konvalinka
Dotaz na název byliny a způsob střihu, 4.10.2020
Šalvěj. Na zimu je dobré přikrýt ji chvojím, jak proti silným mrazům, tak proti zimní vlhkosti. Na jaře všechny větvičky zkraťte na 5cm. Konvalinka
Choroba Liliovník tulipánokvětý, 3.10.2020
No, pokud žijete ve stejných zeměpisných šířkách, jako zdejší většina, kde se střídají roční období, tak vás nasměruju... podzim Konvalinka
Poškozený platan mrazem, 1.10.2020
Souhlasím s tím výše, stromek bych vykopala a koupila si nový zdravý platan. Tento je hodně poškozený, všude rány po hrubých větvých, které nejsou zavalené a tedy brána pro infekci. Pro mladý stromek špatný vstup do života a bylo by pro mne mnohem... celý příspěvek >
Poškozený platan mrazem, 29.9.2020
Ano, jak už dala poznámku Lída, ten platan je dost podstatný rozdíl... tomu praská a olupuje se kůra naprosto normálně
Poškozený platan mrazem, 28.9.2020
Hoďte foto.
Monstera - prosím poraďte, 24.9.2020
Fotka by byla dobrá, ale tipuju... přelitá? To je tak nejčastěji.
Prosím o identifikaci, 13.9.2020
Myslím, že je to iberka (teda jako trochu menší kopretinu bych to asi nespecifikovala) stanoviště slunné, chudé půdy s vápnem.
Suchá místa v trávníku? Příčina?, 4.9.2020
Já jen tak pro zajímavost, když jsem si přečetla váš příspěvek. Můj trávník, je už víceméně louka, trávu jako takovu by jste tam pohledal. Proto by mě zajímalo(ne, že bych to chtěla dělat) jak se dá udržet váma zapěstovaný trávník v písku, když 4... celý příspěvek >
Živý plot z tisu, 1.9.2020
Nebudou A až já tu nebudu, ať si ho klidně kdo chce vykope, to už je mi šumák. Pokud se tohohle bojíte, moc zeleně, která vám zbývá k výsadbě nezbývá Nevím, kolik je vám let, ale vaši rodiče taky řešili, co kolem domu vysadit, či jestli na sídlišti... celý příspěvek >
Živý plot z tisu, 1.9.2020
Pane Stanislawe, chtěla jsem reagovat, ale koukám, že jste to udělal za mne, napsal jste prakticky všechno, co jsem měla na jazyku. Tam, kde se v přírodě tis vyskytuje ještě hojně, jsou asi všichni mrtví Tisové ploty mám a nevím, proč bych neměla... celý příspěvek >
Ptačí zob - škůdce, 27.8.2020
Vypadá to na svilušky, zkuste postřik na ně, mě se osvědčil Vertimec. Konvalinka
Liliovník Tulipánokvětý - usychání, 21.8.2020
Nechci vám kazit radost, ale nevím, proč by to u vás Turci sadili? Jíst se to nedá.. Nás dvakrát vypálili, povraždili obyvatelstvo co neuteklo do hor, pokradli dobytek a nevysadili tedy nic. A kdyby i vysadili, myslím, že lidi by se báli, co z toho... celý příspěvek >
Magnolie Genie, 18.8.2020
No, ono to letní kvetení je jaksi navíc Květy můžou být připálené od sluníčka?  Ale na listech vidím i chlorozu, máte ji v rašelině? Pohnojila bych síranem amonným, či zelenou skalicí stříkla listy.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika