Příspěvky uživatele - 166.60

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odrůda Admiral, 28.8.2019
Zdravím pán Hlavatý, máte parádne tie Admirály, palec hore.Vidieť že sa vyznáte v tvarovaní stromov.A ako je vidieť aj na fotkách pána Hlavatého, akoby sršne a osi tie Admiraly ani nezaujímaly.Napríklad na takej Rubinole si hmyz u mňa napriek... celý příspěvek >
Jadroviny 2019, 28.8.2019 Obsahuje fotku
Dnes my jesenná poľská odroda jablone Witos zhodila prvé jablko ktoré sa my na stromčeku urodilo, podľa násady rodivých púčikov na strome očakávam v budúcom roku okolo 15-20 jablk.Velice atraktívny plod my spadol aj zo stromu kanadskej jesennnej... celý příspěvek >
Hanita, 28.8.2019 Obsahuje fotku
Pekný deň,dnes som spravil pár fotiek o slivkách.Z odrôd ktoré sú na fotkách je suverénnym chuťovým kráľom Hanita, ale napríklad na fotke č.10 je odroda Haroma na ktorej som mal 3 plody, neodolal som a jeden som musel ochutnať a jej výrazná slivková... celý příspěvek >
Jadroviny 2019, 25.8.2019 Obsahuje fotku
Pekný deň všetkým ovocinárom.Pridávam sem zopár fotiek z ovocia popadaného zo stromov.Na fotkách číslo 1 až 3 sú spadnuté plody jabloní v poradí Red delicious, Honeycrisp, Lobo, Elstar a Piros.V popredí na fotke som dal pre zaujímavosť aj dve plody... celý příspěvek >
Hanita, Haganta, Katinka, Gabrovská, Wangenheim, 5.8.2019
Dˇakujem pekne pán Petr.popravdu povedané, ešte nikdy my Hanita nezarodila také množstvo sliviek, a je tam toho dosť aj na Hagante a Toptaste, ale rodina je veľká, každý bude mať toho dosť na povidlu a aj kompoty.Veľa toho ponosím aj kolegom do... celý příspěvek >
Radosť, 3.8.2019
Zdravím pán Ľubo.Mal som pred rokmi doma tri Halehaveni, je to odroda dosť náchyľná na kučeravosť, ale v rokoch keď sa vydarí, tak ponúka plody takej chuti a kvality, ktorej sa len málo odrôd vyrovná.Či je náchylná na Vami spomínanù... celý příspěvek >
Hanita, Haganta, Katinka, Gabrovská, Wangenheim, 31.7.2019 Obsahuje fotku
Postupne sa my začínajú vyfarbovať aj slivky.Už sa neviem dočkať na chuť Hanity.Táto odroda zvykne byť pre mňa každoročne jedným z vrcholov ovocnej sezony po chuťovej stránke.Pekne vyfarbené je už aj Toptaste, odroda Haganta je ešte viacej zelená.Na... celý příspěvek >
Radosť, 30.7.2019 Obsahuje fotku
Postupne dozrievajú tri špičkové odrody broskýň.Najskôr odroda Radosť a pár dní po nej potom Flamingo a nasledovne odroda Fairhaven.Všetky tri odrody sú chuťovo na vysokej úrovni, ale predsa len ten Fairhaven zvykne byť aspoň u mňa doma najlepší po... celý příspěvek >
Rosette, 29.7.2019 Obsahuje fotku
Každý deň my z odrody Rosette spadne zopár plodov, už my na strome ostalo len asi 15 jablk.Treba ich čo najskôr skonzumovať, kedže odroda si neudržuje dlhšiu dobu šťavnatú dužinu.Popri odrode Rosette sa my postupne vyfarbujú už aj plody nemeckej... celý příspěvek >
Nektarinka Snow Queen, 21.7.2019
Zdavím pán Michal, dakujem veľmi pekne.Bývam 11 km od Nových Zámkov a stromy pestujem v nadmorskej výške 112 mnm.Dá sa povedať že táto oblasť je na pestovanie či už jadrovín ale aj kôstkovín naozaj skvelá.
Nektarinka Snow Queen, 21.7.2019 Obsahuje fotku
Včera sme s rodinou ochutnali prvé plody nektarinky Snow Queen v tejto sezone a musím povedať že zožali veľký úspech.Chuťovo naozaj špičková nektarinka.Ten najväčší plod na fotkách mal naozaj slušnú velkosť.
Bergeval, 21.7.2019 Obsahuje fotku
Dnes som objavil v mobile fotky Bergevalu, ktoré som fotil ešte 6.júla.Chcel som sem ich zavesiť, len v poslednom čase mám veľa roboty, tak som na ne nejak zabudol.Na fotkách je Bergeval v plnej svojej kráse, plody tento rok boli veľmi dobrej až... celý příspěvek >
Broskev Revita, 17.7.2019 Obsahuje fotku
Už pár dní konzumujeme doma broskyne odrody Revita.Je to sorta s bielou dužinou a tá jej chuť je jednoducho vynikajúca, je to skutočná ľahôdka.Pred pár rokmi som už na inom mieste u mojej bývalej priateľky Revitu pestoval, tam mala veľké plody.Tieto... celý příspěvek >
Nektarinka Snow Queen, 13.7.2019 Obsahuje fotku
Pomali ale iste začína dozrievať nektarinka so snehovo bielou dužinou, odroda Snow Queen.Prvú úrodu som mal ešte minulý rok, a pamätám si že mali vynikajúcu chuť, bola to akási kombinácia chuti nektariniek a broskýň s bielou dužinou, takže už sa... celý příspěvek >
Farbaly, 13.7.2019 Obsahuje fotku
Zdravím všetkých, včera som odfotil moje dve neskoré marhuľky.Farbaly by mala dozrieť v auguste a Fardao podľa všetkého až začiatkom septembra.Farbaly mám z Ćaklova od pána Vajdu a Fardao mám z Kohaplantu Levice.O pravosti odrôd nepochybujem, Fardao... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika