Příspěvky uživatele - 117.245

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Štíhlé vřeteno - zakracovat nebo ne?, 22.3.2019
co se týká ponechání kosterních větví a vyvázání tak asi to z řezem štíhlého vřetene nemá moc společného já to dělám že větve po odplození zcela odstraním max. nechám čípek a větve vyměním za jinou kterou si s vhodného výhonu připravím tak si snadno... celý příspěvek >
Řez nektarinky, 16.3.2019
všiml jsem si, že to máte u novostavby zřejmě v satelitu.ten otvor na ten stromek mi příde malej ta zemina tam nebude nic moc tak bych to ještě vykopal otvor zvětšil na 40x40x40a zasadil do kvalitní hlíny s přídavkem kompostu.a ostříhat brutálně na 2... celý příspěvek >
Rozsáhlé poškození starších jabloní, 3.3.2019
je to laicky řečeno ovocný kůrovec možná nekroza, ale podle snímku číslo 2 bych sázel toho kůrovce a řešení pilá a oheň nebo vylétne a pude to dál
Natírání kmenu vápnem, 1.1.2019
pane Hlavatý doporučil bych na tom posledním snímku kde je ten červený plod tento způsob ůvazku nahradit jiným nebo aspon materiál silonový motouz nic moc je ostrý a při pohybu třeba větrem poškozuje zejména takto hladkou kůru mě osobně se osvědčili... celý příspěvek >
Sklizeň jádrovin 2018, 27.12.2018
co se týče vybarvení -mám topaz na nenejlepším místě je velmi málo vybarvený. jednoduchá pomoc v jedné vrstvě dát ven aby na ně spadla ranní rosa která byla skoro každý den a pak šup na slunce za 14 dnů krásně vybarveno
Opatření v sadu proti suchu, 12.12.2018
okrajově to tu zaznělo když jste tam sázel věděl jste jaké to tam je a přesto jste tam začal s jablky i odborníci se začínají přiklánět k tomu že některé lokality bude muset člověk opustit a začít jinde anebo s něčím co to snese viz. réva ty třešně... celý příspěvek >
Bude vůbec úroda ovoce v příštím roce?, 5.12.2018
pokud si pravidelně připravujete dvouleté výhony které já mám obalené pupeny tak jen z jara vystříhám oédplozené dřevo a zredukuju násadu ale zásadní problém nepozoruju a ůrodu už druhým rokem mám nadstandartní ju
Česnek 2018/2019, 2.12.2018
důležitá připomínka je prý důležité to nechat zaschnout určitě nesázet mokré po usušení klidně tejden i 14 dnů prodleva sic se vytvoří zárodky kořínků ale to není na škodu lepe pak v zemi zapustí
Které jablko považujete nyní (v listopadu) za nejchutnější?, 27.11.2018
oprava-ne orion ten je určený ale sirius podle zpráv s něj mají nyní dělat dětskou výživu že je nej tak sem ho chtěl a mám neznámé místo něj ale v chuti neskutečně dobré
Které jablko považujete nyní (v listopadu) za nejchutnější?, 27.11.2018
já nyní jím lunu, opál,rubín už je snězený, dále topaz red a jablko které mělo bít orion ale není a mě se nedaří ho určit roub jsem měl s pokusného sadu kde se ale ztratila dokumentace a mě to připadá jako kříženec vandy a něčeho ale jak píšu... celý příspěvek >
Které jablko považujete nyní (v listopadu) za nejchutnější?, 26.11.2018
psal jsem to proto že v pomologii jsem se dočetl že moderní odrudy se hůře opylují a právě tyto staré odrudy tomu napomáhají aby to bylo ok.probírku plodů beru jako samozřejmost tj. vybrat nejlépe položený plůdek a ostatní pryč při velikosti asi... celý příspěvek >
Které jablko považujete nyní (v listopadu) za nejchutnější?, 25.11.2018
je to o přístupu.já když se zadaří tak mám čisté i tyto náchylné odrudy ponechané hlavně pro pyl který je u těch rezistentů potřeba bo se některé hůře opylují.ale vyděl jsem u sadařů kteří mají pocit že rezistent nepotřebuje nic jablka která se... celý příspěvek >
Které jablko považujete nyní (v listopadu) za nejchutnější?, 24.11.2018
já jsem golden nahradil rezistenty pro jeho citlivost na strupovitost alespon u mne. tedy orion, luna,opál a sirius všechny velmi dobré i když každé trošek jiné nežli golden ten jsem ponechal jen v jedné větvi pro opýlení 
Broskvoň pro okrajovou lokalitu, 5.10.2018
dobře míněná rada. pokud jste laik jak píšete tak se na to vykašlete protože s výsledku budete nešťastná a raději si za ušetřené peníze to ovoce kupte.vím co píšu už sem to zažil mnohokrát a těch stromečků mi bylo líto
Rybíz - jak zachránit špatně sestřihaný rybíz, 23.9.2018
co vám napíšu se vám moc dobře číst nebude, ale nedá mi to. takoví lidé vám podobní by potřebovali zásah herce třísky z obecné školy hezky proutkem přes prsty a sebrat vše čím lze stříhat.nesčetněkrát jsem se setkal s tím že majitelé všeho co roste... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika