Příspěvky uživatele - 177.207

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jadroviny 2019, 26.11.2019
ahojte, samozrejme ze aj hniloba, ta sa vyskytuje kazdorocne, ale hlavne kvalita klesa rychlo, suchsia duzina, zvraskavena supka, teraz mam 14stupnov v pivnici, mozno aj prezrete plody, vyckaval som co najdlhsie ci sa neochladi rubinolu... celý příspěvek >
Topend, 25.11.2019
"Za tento rok hodnotenie 2-." u mna to bolo rovnake, prva uroda bez hodnotenia, druha priemer a dalsimi to len klesalo. topend je slivka na pozeranie, nie na jedenie
Bile chmyri na jabloni, 25.11.2019
nemoze to byt mucnatka/padli? u mna su taketo chumaciky na tatarovej hruske
Myrobalán, 25.11.2019
hlava mi neberie ako moze vydrzat na strome. dal by som si velmi rad :) Mikes: tvoj stromcek?
Jadroviny 2019, 25.11.2019
podla stavu jablcok v pivnici a pocasia..uz budem sadit len neskore a velmi neskore odrody. asi pojdem do odrod co by v SR ani dozriet nemali, tento rok skladovacia katastrofa u mna. Tomas
Zemní vrták na sloupky, 22.11.2019
Vasek, fotka pre lepsie pochopenie by sa nenasla? :) Tomas
Natírání kmenů vápnem 2020, 18.11.2019
cim natierate? mne ten nater nie a nie vydrzat. skusal som 3 roky po sebe, ale vzdy mi vapenny nater oprsal (vapno som si chystal sam)
Orangered, 15.11.2019
marek, ano, udava sa to. aka bude realita uvidime. adesoto je slivkovy podpnik, cize by mal byt podobny st.julien, pripadne ZR, nie? na adesote mam bystricku slivku, zatial len rok. 
Jadroviny 2019, 14.11.2019
na rubinolu srsne idu viac ako na ine jablone. ono ani taky srsen neni blby, vie co je dobre  zadadte ju, neolutujete 
Orangered, 13.11.2019
vplyv odrody na zvladnutie sucha je malinky, podstatny je podpnik. myrobalan sucho zvlada celkom dobre, st.julien trpi velmi, 3 tyzdne teplo a bez dazda a zavadle listy (par rocna skusenost). marhulku na ZR mam len rok tak neviem zhodnotit. na... celý příspěvek >
Odrůdy ořešáku, 13.11.2019
ahoj, skusenost nemam, niekde som cital ze je to spolahlivo rodiaca polska odroda, ale orechy su mensie, pevna skrupina, tazko lustitelne - vyberies len drt. moju odpoved berte s rezervou. 
Pink Lady, 13.11.2019
kupovany plod bol vyborny, doma dopestovana by PL mala byt este lepsia. koli licencii ju neviem zohnat, kolegovia, neviete poradit eshop kde by nahodou mali Pink Lady, idealne m26,mm106?   pan Poleha, ktore odrody su u vas najdlhsie a... celý příspěvek >
Pink Lady, 12.11.2019
ake su skladovacie vlastnosti pink lady? aj ked to pravidlo nie je, kedze dozrieva velmi neskoro, mohla by aj dlho vydrzat (oberie sa do chladnejsej pivnice). vdaka
Co naroubovat na Pavlovičku, 7.11.2019
"plody jsou menší kulaté, průměr cca2cm, modré, chuť sladko-natrpklá. Na střední Moravě to roste všude možně" myrobalan?
Extenznivní sad Děčínsko, 6.11.2019
ahoj, pokial je pozemok vedeny ako sad, tak tam sad je/bol asi uz dlho. chcete extenzivny sad = dlhodoba vysadba. po rozbore poriadne pripravte podu a radsej sadte az o rok neskor, vrati sa vam to. tiez si polozte otazku ci chcete mat must alebo... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika