Příspěvky uživatele - 135.175

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata pro rok 2020, 10.10.2019
O víkendu se chystám vyset první rajčata pro výsadbu do pařeniště koncem března. Měly by to být: Sophie´s choice, Sarayev Shtambovyi, Start F1, Mongolskyi karlik a Sarayev Gruntovyi. V šechno jsou to odrůdy, se kterými mám už nějaké zkušenosti.... celý příspěvek >
Rajčata pro rok 2020, 10.10.2019
Opravdu si nepamatuji, že bych někomu posílal San Marzano            Vladimír
Předpěstování košťálovin, 6.10.2019 Obsahuje fotku
Už mám vysazený i ozimý salát Humil- 33 ks. Má se k světu. Na zimu na něj hodím netkanou. Doufám, že ho sklidím někdy do začátku května, záhon mám určený pro Hokaida.            Vladimír
Pěstování rajčat v interiéru - třetí sezóna, 6.10.2019
V každém případě máte pěkné rostliny rajčat. Teplota je dobrá, ale s tím světlem bude asi problém. Za oknem je cca 40% ze světla, které je venku a ještě k tomu se dny zkracují. Přitom rajče je z oblasti, kde se pravidelně střídá noc a den, každá část... celý příspěvek >
Akumulace tepla v pařeništi, 6.10.2019 Obsahuje fotku
Rám pařeniště mám usazen ý na podezdívce z Feolitových cihel. Zbývá mně ještě ten dřevěný rám opláštit polystyrenem tl.  5 cm. To už nebude žádný problém. Potom budu dělat na oknech. Chci ještě zateplit jednoduché sklo přidáním tunýlkového... celý příspěvek >
Plíseň v ořechu, 5.10.2019
Na slovenském webu jsem četl něco o novém škůdci "vrtivka orechová". Larvy (bílí červíčci) napadají zelenou slupku, ta zčerná a je celá lepkavá. Možná to má vliv i na ořechové jádro hlavně u papíráků. Máme se na co... celý příspěvek >
Pekingské zelí, 4.10.2019 Obsahuje fotku
J8 sklízím Manoko F1 a také jsem utrhl tři kusy čínského zelí Pak Choy, že zkusím z něho něco uvařit. Pekl jsem to s česnekem, v bytě bylo plno smradu a moc mně to nechutnalo. Na You Tube si ta číňanka na tom pochutnávala, dokonce mám dojem, že si... celý příspěvek >
Rajčata 2019/2, 4.10.2019
Naříznu nožem špičku rajčete (takový křížek).            Vladimír
Rajčata 2019/2, 3.10.2019 Obsahuje fotku
Nějak jsem zapomněl přidat fotku.            Vladimír
Rajčata 2019/2, 2.10.2019
Ale já nechci dělat žádnou omáčku ani protlak. Já budu tyto rajčata zavařovat celé. Recept mám od Evy T. a je to vynikající pochoutka. Dostal jsem malou skleničku a bylo to vynikající. Sorry, asi jste špatně pochopil co mám v úmyslu. A právě to... celý příspěvek >
Rajčata 2019/2, 2.10.2019
Nerozumím jak to myslíte.            Vladimír
Rajčata 2019/2, 2.10.2019
Zítra musím hlídat doma a tak se dám do zavařování. Mám skoro plný desetilitrový kbelík cherry rajčat a tak je zavařím. Asi nejpracnější bude je oloupat i když po spaření to jde docela dobře. Ale je jich hrozně moc (8 kg?, to by bylo cca 400 ks)... celý příspěvek >
Rajčata pro rok 2020, 1.10.2019 Obsahuje fotku
Nevím, co se u vás na Slovensku sežene. Mělo by to být rajče masité, málo kůže, málo gelu, málo semen a také úrodné. Většinou jsou to rajčata ve tvaru velké papriky nebo mrkve karotky. Asi toto podle mne nejvíce splňuje z relativně dostupných polská... celý příspěvek >
Rajčata pro rok 2020, 30.9.2019
Jak jsem napsal, tak jsem naklonoval jen odrůdy hybridní, pro které už nemám (nebo mám jen dvě až tři) semena. U cherry rajčat se snažím pěstovat rajčátka s co nejvíce různými chutěmi. A tak je také jím, dám je na mísu a beru je jak mne napadne.... celý příspěvek >
Zelené hnojení, 27.9.2019
S tím kolečkem je problém jestliže se ryje širší pozemek. Myslím, že je dobré naučit se začít rýt bez převážení zeminy.            Vladimír
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika