Příspěvky uživatele - 244.121

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kadeřavost broskvoně 2020, 1.2.2020
Včera jsem sjel všechny ovocné stromy Kocidem 2000 se zaměřením na bakteriózy a suchou skvrnitost peckovin.Kadeřavost pořeším až při nalévání terminálních pupenů.
Systémové insekticidy, 31.1.2020
V takovém případě je lepší nic nepěstovat, odpadne Vám spoustu zbytečné práce.Navíc si můžete koupit zaručeně otrávené ovoce v obchodních řetězcích.Tam ty "zbytková rezidua" jsou i šestinásobně vyšší než ty povolené.
Jakou broskvoň do vyšších poloh, 31.1.2020
Souhlas, do podobných podmínek se výborně hodí i podnož meruňka mandžuská (vysoká mrazuodolnodst) snáší i těžké a nezáhřevné zeminy, má kratší vegetační období než broskvoňový semenáč a myrobalán, takže rostlinná pletiva stihnou dobře vyzrát a netrpí... celý příspěvek >
Vrúble / rouby, 9.1.2020
Pan Vysloužil má pravdu.Navíc proč riskovat zdravotní stav stromú s kterými jste spokojen?Bystričkám se jen tak něco nevyrovná, pokud chcete vyzkoušet jinou odrůdu raději zasaďte nový stromek.
Slivky a mykorízne huby, 5.1.2020
Oprava, pro borovicovité, bukovité,břízy a habry se používá Ectovit.Conavit je předražené hnojivo aby celá tahle nefungující opičárna lépe fungovala
Slivky a mykorízne huby, 5.1.2020
Nevěřím na účinky Symbivitu, postupoval jsem podle návodu.Nasypal jem do oblasti kořenů odměřené množství přípravku a po zalití, vznikla nějaká hmota podobná želatině, která několika - násobně zvětšila svůj objem.Takže kořeny byly neustále v... celý příspěvek >
Myrobalán versus špendlík a mirabelka, 4.1.2020
Napsal jsem Špendlík žlutý nikoli myrobalán.Na zahradě mám 8 stromů pěti odrůd, žlutý,katalonský, valašský a u Schreibera v Rakousku jsem sehnal moravský a modrý (Brněnská slíva, známa též jako Anička).V pomolgických atlasech se dočtete... celý příspěvek >
Myrobalán versus špendlík a mirabelka, 31.12.2019
Máte to jakési poplantané.Ze špendlíků napalíte bez přidání cukru max. 8l 50% pálenky, ze 100l kvasu.Mirabelka Nancyská má cukernatost 24 - 28 Bx, kdežto Špendlík něco mezi 13 -17 Bx.V knize Ovoce Bílých Karpat se píše, Špendlík katalonsky... celý příspěvek >
Slivky a mykorízne huby, 23.12.2019
Symbivit.
Meruňka z pecky, 21.12.2019
No comment, jen pro zajímavost, v Lednici provedli genetické testy všech klonů VP (24) no a nejblížší příbuznou byla z vice jak 97% odrůda Maďarská,
Slivky a mykorízne huby, 21.12.2019
Taky jsem před pár lety provedl obdobný pokus, výsledek byl stejný.Všechny ošetřené stromy časem zašly na houbové a bakteriální choroby.
Zmladenie starej slivky, 3.12.2019
Slivoně se se v období dormance neřežou, jelikož se řezem odstraní terminální pupeny ve kterých jsou uloženy fytohormony (Auxiny),které se při jarní výměně látek vmísí do asimilatů a zodpovídají za přirozený růst stromů a správné fungování apikální a... celý příspěvek >
Nazev keře, 29.11.2019
Madagaskarský sukulent Uncarina Roeoesliana.
Čím je napadená švestka, 27.10.2019
Listy jsou v tomhle případě napadené houbovou chorobou červená skvrnitost listů Polystigma rubrum a plody zničila Monilinia fructigena nikoli M.laxa.
Lepotica a TopTaste, 24.10.2019
Na jaře stromky ostříhejte podle vašeho návrhu, z kmínku vyraší nové výhony z kterých si vyberete ty nejlíp postavené jako základ kosterních větví.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika