Příspěvky uživatele - 57.149

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rýchlenie rajčat 2019, 15.5.2019
Tak moje rajčata ve skleníku už mají plíseň :-(To se mně ještě nestalo ani ke konci sezony, natož na úplném začátku. Mám je raději vyhodit nebo stříknout třeba kumulusem?
Solární technologie zkušenosti, 13.5.2019
Dokázal by někdo doporučit řešení, kdy bych chtěl na chalupě bez el. prdoudu čerpadlo které by čerpalo ze studny (hloubka 1,5m) vodu do nádrže umístěné na svahu - převýšení 4m, délka potrubí cca 15m. Cílovým stavem je načerpat ve sluné dny za celý... celý příspěvek >
Jaký koupit jezírkový vysavač?, 6.5.2019
Děkuji za odpověď, nerad bych zkoumal slepou uličku :-) Ono je to v podstatě sezonní záležitost - toho svinstva je nejvíc teď na jaře, to bych mohl chodit ten filtr vysávat (vypoušět) co pár hodin.   V návodu k tomuto vysavači jsem... celý příspěvek >
Čerpadlo s malým výkonem pro kapkovou závlahu, 30.4.2019
Děkuji všem za rady - asi je vše takto řešitelné - jak vodárna, tak nějaká expanzní nádrž. Ale oboje potřebuje místo. Aby to nespínalo pořád dokola tak by tam musela být aspoň 50l a i tak by to znamenalo 30xdo hodiny sepnutí. Ještě mně napadlo,... celý příspěvek >
Čerpadlo s malým výkonem pro kapkovou závlahu, 29.4.2019
Neměl by někdo tip na ekonomické čerpadlo pro kapkovou závlahu, která celkově bere tak 1500l/hod? (do budnoucna ji možná rozšířím, ale bude to tak o 250l) Bere vodu z 1,5m hloubky a rozvodné potrubí, které se rozbíhá na pět větví - 2x 32mm - á... celý příspěvek >
Kristalon - jak dlouho vydrží připravená zálivka, 28.3.2019
Chystám se letos spustit kapkovou závlahu a koupil jsem si AGRO Kristalon Modrý.  Standradrně se používá nějaké zařízení na přimíchávání hnojiva, ale na to já nemám místo. Můj dotaz tedy směřuje k tomu, zda můžu 1x týdně rozmíchat v... celý příspěvek >
Rýchlenie rajčat 2019, 11.3.2019
Alea iacta est :-) Bohužel jsem to trochu přehnal a už je doma nemám kam dát. Vezmu to jako "pokus" a zkusím je pokud přežijí označit a porovnat je s várkou co bude doma v teple. 
Rýchlenie rajčat 2019, 11.3.2019
O víkendu jsem do skleníku dal polovinu rajcat vysetých začátkem února. Ty co zůstanou ve skleníku tak přímo do hlíny, zbytek v květnících. Hlídač teploty jsem dal na 0,5c tak doufám, že to není už moc málo. Dal jsem tam zároveň měřák spotřeby, tak... celý příspěvek >
Jezírko bez filtrace, Bakterie? (jaké?), 6.3.2019
Špatně napsáno - dejte do google toto: Vzduchovací EPDM válec
Jezírko bez filtrace, Bakterie? (jaké?), 5.3.2019
Na ty bakterie bych se vykaslal. Osobně si myslím, že je to podfuck.  Pan někdo někdy tady zveřejňoval i nějaký test.  Nechte to na přírodě. Já mám také bez filtrace, vidím až na dno (2,7m) ale..: honím dokola vodu - vodopádek 10... celý příspěvek >
Kapková závlaha, 18.2.2019
Neměl by někdo zkušenost zda by bylo možné dát "kapače" na HDPE vodovodní trubku 20mm? Trubky totiž mám hodně. Budu řešit závlahu keřů atp.  Používá se pružná hadice 16 nebo 20mm do které se ten kapač napíchne, je otázkou kdypych to do té... celý příspěvek >
Jak změkčit tvrdou vodu, 14.1.2019
Můžou fungovat takzvané "změkčovače bez soli" - nechci tady uvádět odkaz, zní to jako "technologie snů", tak už z toho pohledu je to podezřelé - uvádí se tam: ... náplň umožňující růst krystalů nerozpustných vápenatohořečnatých sloučenin. Když... celý příspěvek >
Kapková závlaha - prosba o radu, 2.1.2019
Super, vyzkouším. Uvidím. Díky
Kapková závlaha - prosba o radu, 2.1.2019
Díky moc za reakci. Čerpadlo v jímce bude cca v 2,5m hluboko od úrovně terénu. Zahrada je v rovině a jímka je zhruba uprostřed. (pozemek 40x30m)
Analýza vody - koupací jezírko, 11.12.2018
Tak jako většina ostatních majitelů koupacích jezírek si v mém případě už skoro 10 let libuji koupáním v čisté jezírkové vodě bez chemie. Nicméně sem tam mě napadne jestli je ta voda skutečně  "zdravá". Jezírko mám už skoro 10 let, žádnou vodu... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika