Příspěvky uživatele - 107.19

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Champion WP 50 - ochrana kvetoucích meruněk před mrazem, 6.2.2019
Díky moc všem za reakce... zase jsem o něco moudřejší :-)
Champion WP 50 - ochrana kvetoucích meruněk před mrazem, 5.2.2019
Dnes jsem četla článek, kde byla zmínka o využití Championu WP 50 k ochraně kvetoucích meruněk před mrazem (v koncentraci 0,2%). Zkoušel někdo toto? A s jakým výsledkem? Díky moc.
Doporučte moštovou červenou odrůdu vinné révy PIWI, 7.11.2018
Rondo mi bylo také doporučeno, můžete srovnat dozrávání se Solarisem, cukry - případně při jakém zatížení? (nemyslím na kg, ale opět ve srovnání se Solarisem) Je vnímavější Rondo či Cantor, Cortis k padlí nebo plísni šedé ve srovnání se... celý příspěvek >
Vlky, 6.11.2018
zmlazení je to radikální, ale jako hlavní problém vidím nebo alespon z předešlých fotografií soudím, že je ten strom takto zmlazován každým rokem, mýlím se?  Kolik dává ročně jablek? podle kmenu, soudím stáří a měl by být v plné plnné... celý příspěvek >
Doporučte moštovou červenou odrůdu vinné révy PIWI, 24.10.2018
z toho popisu to vypadá, že na burčák bych měl zkusit spíš Cantor (víc cukru, více ovocné) nemáte ještě pro mne jiné tipy? Nebo mám jít radši do bíleho pozdnějšího? Musím potvrdit, že Solaris ptákům velmi chutná a musím potvrdit, že v bučkáku je... celý příspěvek >
Doporučte moštovou červenou odrůdu vinné révy PIWI, 24.10.2018
vynikající, díky za srovnání. Solarisy mám cca 1m od sebe, zda se mi to trochu vzhledem k bujnému růstu málo, zkusím 1,2-1,5m. Můžete prosím porovnat bujnost rustu Cabernet Cortis x Solaris?
Rychlerostouci zivy plot, 23.10.2018
vysadil jsem Jilm (sibirsky), nakoupil jsem v Kruhu, tedy ne z Wonder hedge stranek, roste a pekne obrusta, muzu srovnat s habrem ci bukem co vidim v sousedstvi, ten muj roste rychleji, ale nemuze za to priprava pozemku? Udelal jsem brazdu a vylepsil... celý příspěvek >
Doporučte moštovou červenou odrůdu vinné révy PIWI, 22.10.2018
na FB nejsem, zajímavé by bylo z jeho zkušeností srovnání dozrávání solaris X cabernet cortis. Každopádně mne to přesvědčilo, že by neměl být s dozráváním problém, snad jedině, že se bude krýt se solarisem. díky za info, PavelJC
Doporučte moštovou červenou odrůdu vinné révy PIWI, 22.10.2018
Dobrý den, jsem cca 280 mnm (Jičín), u zdi mám solaris na burčák, ten mi dozrává podle počasí 3. týden srpnu (letos) 2. -3. týden v září (minulý rok, konec léta studený). Můžete mi někdo doporučit, ideálně PIWI odrůdu červené révy, která by... celý příspěvek >
Grávštýnské červené a Jadernička moravská, 5.10.2018
já bych nevysazoval žádnou jablon podle názvu, 100 lidi, 100 chutí. Tedy najděte si tu svou. Ujasněte si co od své jabloně čekáte, chuť má opravdu každé jablko. PavelJC
Jak přeroubovat mladou jablon ze školky, 5.10.2018
dobrý den, v únoru/ březnu se dostanu k roubům, rád bych z nich založil nový stromek na podnoži A2. Tedy můj plán je koupit jakoukoliv odrůdu na A2 (teď na podzim) a v předjaří/ na jaře přeroubovat (březen, duben). Nikdy jsem nerouboval... celý příspěvek >
Broskvoň pro okrajovou lokalitu, 5.10.2018
každoroční řez a postřik na kadeřavost je nutnost, tedy udržba je potřeba pro každou broskvon, zvlášt pokud nechcete aby z toho bylo vyholene kostě. Tedy je uplně jedno jakou odrudu broskvone chcete, proto ten lehký ušklebek.
Co se stromkem?, 4.10.2018
Dobrý den. Rána se mi zdá být skrz. Dá se v takovémhle případě stromku nějak pomoci, aby rána rychleji zarostla (štěp. balzám, latex, omotání štěp. páskou, aby to drželo u sebe)? Nebo třeba aspoň zatřít kvůli nadcházející zimě? Mám podobrý problém,... celý příspěvek >
Florina, 6.9.2018
já mohu s jistotou pouze říci, že všechny fotky jsou jablka z jednoho stromu. Zkusím jeste přidat pár fotek jak se budou vybarvovat, včetně dužiny má mít krémovou barvu, pokud jde o Florinu. Zkusím také projít vlákno, jaké jsou komentáře ke skliznové... celý příspěvek >
Jak sbírat trávu do koše, 29.8.2018
posekaná tráva má moc vody, stav. V horkém slunečném počasí, staci trávu rozhodit ve vrstve cca 5cm, za den ci dva to hrabema otocte, práce na 5min a za týden to má menší objem, je to suché, jde to kompostovat nebo odvést. Ale tohle delám jen ze... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika