Příspěvky uživatele - 180.126

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pomoc s křovinořezem, 18.6.2017
To je přesně ono, co jsem hledala, moc děkuji
Pomoc s křovinořezem, 17.6.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, moc prosím o pomoc či radu. Manžel dneska sekal švagrové zahradu křovinořezem, ale povedlo se mu ulomit to kolečko na kterém je namotané to startovací táhlo. Snažím se to sehnat na internetu, mělo by se to jmenovat startovací víčko, ale... celý příspěvek >
Cyperus paapyrus, 25.5.2017
Loni jsem tento druh koupila v květinářství /obyčejné, vesnické/, které je asi zásobované f. Vonekl - musela jsem brzo přesadit, protože všechny stvoly uhnívaly- vyrašil nový a vždy starý uhnil. Dala jsem ho v srpnu ven, spravil se, ale pak ho... celý příspěvek >
Kalná až mléčná voda v bazénu, 10.4.2017 Obsahuje fotku
jste magoři???a v tom se koupete??,nemám slov...
Druhy kaktusů, 2.10.2016 Obsahuje fotku
Kdo ví, jaké jsou to druhy kaktusů?
Krokusy - kdo pozná odrůdy, 9.3.2016
Cream beauty mám, je spíše smetanová a hlavně má sytě oranžové tyčinky, ty z toho květu úplě svítí. 
Podivné stromy, 16.2.2016
Ano, máte pravdu,  mladé větve rostly mnohem rychleji než zbylý strom a během pár let ho přerostly - jak ve výšce, tak i v "objemu". Řez ani postřik jsme neřešili, necháváme ty staré stromy dožít a postupně vyměňujeme za jiné /jabloně, hrušně/,... celý příspěvek >
Podivné stromy, 15.2.2016
Stejně kroucené stromy jsme měli na zahradě, byly to meruňky, které tu prý rostly už v době stavby domu / v 60. letech/. Doteď přežila poslední, má už jen dvě větve / a jedna z nich je plná děr od strakapoudů, takže ji chceme uřezat/, ale má velké a... celý příspěvek >
Zkušenosti s firmou Albion Group, 18.1.2016
Dobry den, chystame se koupit bezen od Albixonu. Zatim jsme nic nepodepsali a tak bych Vas rada pozadala o zkusenost s touto firmou. Dekuji Jovanka
Krovinorez Demon RQX520R, 21.5.2015
Dobrý den všem.Mám démona 520R od roku 2012 a nemám s ním problém, jenom jsem si udělal nové kvalitní řídítka.S tím startováním to delám tak, že podržím plyn na půl a na sitič 3x natáhnu, jak blafne vrátím sitič a na pátý pokus chytne(stále držím... celý příspěvek >
Placky bramborové, ertepláky domácí, 26.7.2014
Ertepláky / nebo laty/ jsou u nás nasladko - s povidlama a makem.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika