Příspěvky uživatele - 62.105

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vyžírání květů ringlí, 15.4.2019
80% se traduje z generace na generaci. Berte to selským rozumem plus-mínus. Nikdo to nebude počítat. Nevím kolik ringlí rodí Váš strom, ale já stříkámk ob rok. Stříkám čačanskou, obrok je jich víc a obrok míň, ale jsou zase větší. Mnoho zdaru.... celý příspěvek >
Vyžírání květů ringlí, 13.4.2019
Jednoznačně pilatka. Stříká se po odkvětu 80% květů. Takže je čas, ochladilo se. Letos plánuji také stříkata bude to asi až příští týden, kvetení se protáhlo. Stříkat večer, až odletí včelky. Zdravím, Libor 
Pilatka švestková, 12.4.2019
Ještě bych rád doplnil k předchozímu příspěvku. V rámci snížení množství chemie na zahradě stříkám proti Pilatce ob rok Reldanem. První rok postřiku nějak vyhubím Pilatky. Druhý rok se nějak pomnoží, nabodají ovoce, to spadne. Pravda je ho méně, ale... celý příspěvek >
Pilatka švestková, 11.4.2019
Je chladno, má to výhodu nelítají včely. Asi také stříknu Reldanem, asi v Sobotu podle počasí. Zdravím. Libor.  
Výrazný řez na ořešáku, 6.4.2019
Vážená kolegyně, tři větve, si myslím já, je hodně. Řezat po jedné a ob rok. Hodně zalévat a rány hlavně!!! zatírat štěpařským voskem (nešetřit) proti infekci, nemocem. Každý rok se Vám ukáže jak obrazí a mužete řezat jinak.Já řežu v... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika