Příspěvky uživatele - 131.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stočené listy rostlin ve skleníku, 18.5.2020
Ty děložní lístky právě vyrostly v domě, až pak jsem rostliny přenesla do skleníku. Proto mě napadlo, jestli na vině není nevhodné klima v tom skleníku.
Stočené listy rostlin ve skleníku, 17.5.2020
Děkuji. Škůdce (mšice aj.) jsem tam žádné nenašla, popálení sluncem vyloučit nemůžu. Tak mě napadlo, jestli to třeba nemůže být velkým rozdílem nimimálních a maximálních teplot během dne. Nebo jestli třeba není potřeba ten skleník víc... celý příspěvek >
Stočené listy rostlin ve skleníku, 17.5.2020
Děkuji za reakci. To by mě teda nenapadlo. Nicméně je to v kupovaném substrátu z Mountfieldu, to je pravda. Jsou v něm ale i jiné rostliny a ty žádné problémy nemají... zatím...
Stočené listy rostlin ve skleníku, 17.5.2020 Obsahuje fotku
Nevíte, prosím, co může způsobovat stočené listy rostlin ve skleníku? Vypadá to, jako by jim "byl malý okraj". Na fotce je slunečnice, ale podobný úkaz jsem zaznamenala třeba i u rajčat. Moc děkuji.
Co je to za rostlinku?, 7.4.2020
Ano, ta by to mohla být. Děkuji.
Co je to za rostlinku?, 7.4.2020 Obsahuje fotku
Poznáte, prosím, co je to za rostlinku? Kvete právě teď (na fotce to není tak vidět, ale kvítky jsou světle fialové) a zdá se, že jí nevadí sucho. Děkuji.
Srnky a rakytník, 20.12.2019
Nám to samé udělal pes... ale nebylo to proto, že by mu chutnal :-)
Mišpule - nástup do plodnosti, 29.11.2019
Díky moc za všechny reakce. Je mi jasné, že nikdo nemůže vědět, kdy můj semenáč začne plodit. Nechtěla jsem to přesně, jen cca... semenáček mi byl darován, tak jsem chtěla mi zhruba představu, jestli 2 roky, 5 nebo třeba 10. Teď vidím, že klidně... celý příspěvek >
Mišpule - nástup do plodnosti, 27.11.2019
Žádný pěstitel mišpule tady není?
Mišpule - nástup do plodnosti, 4.11.2019
Chtěla bych se zeptat: Za jak dlouho tak začne plodit mišpule (pravokořenná, vypěstovaná ze semene)? Děkuji.
Tomel - pěstování v nádobě, 6.10.2019
Tak přesně tu mám vyhlídnutou :-)
Tomel - pěstování v nádobě, 6.10.2019
Moc všem děkuju za postřehy. Evo, nedivím se, že jste neodolala :-) seky, právě o nějakém takovém kontejneru jsem uvažovala. Mimochodem, jakou to máte odrůdu? S těmi plody vypadá ten stromeček fakt krásně...
Tomel - pěstování v nádobě, 4.10.2019
Pěstujete někdo tomel v nádobě s tím, že ho na zimu dáváte třeba do skleníku? Pokud ano, s jakými výsledky? Jak plodí? A jak velká nádoba je potřeba? Děkuji :-)
Moruše převislá, 3.10.2019
A to každoroční zakrácení na 10-15cm se provádí vždy na jaře? V březnu či dubnu?
Listnáč(e) k zastínění terasy, 30.9.2019
Aha, teď koukám, že to na jaře a na podzim chcete bez listí... tak to ten bambus pro vás není vhodný... Jinak nejrychlejší zastínění získáte pomocí závěsu či markýzy... my jsme toto řešení zvolili, než vedle terasy něco vyroste (taky jsme měli v... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika