Příspěvky uživatele - 107.18

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Napadený turkestánský brest, 15.5.2019
Vás nepotěší žádná odpověd, pokud je plot Váš tak si dam dejte stínící prvek, pokud není plot Váš tak si udělejte 20cm na svém svůj plot a ten si zastintě, pak vkliku vypěstujte svuj živý plot, dejte si tam ještě foto past či vyměnte souseda.
Zahradnictví Áronie, 2.5.2019
Bohužel mi nezbývá než souhlasit. Taky jsem tam cca před rokem měla vybrané nějaké rostlinky a poslala jsem upřesňující dotaz. Odpovědi jsem se ale nedočkala, tak jsem tam taky nakonec nic neobjednala. Představa, že s takto nekomunikativním prodejce... celý příspěvek >
Roubované melouny ze skalnicky-cesnek.cz, 23.4.2019
Kupoval jste někdo rubované melouny (nebo hadovky) ze skalnicky-cesnek.cz? Pokud ano, jaké s nimi máte zkušenosti? Díky moc.
Nejvýnosnější odrůdy kanadských borůvek, 23.4.2019
U mě Bluecrop a Early Blue. Fajn diskuze, plánuju rozšířit borůvkoviště, takže mě taky zajímají případné tipy.
Kiwi po ranním mrazíku, 15.4.2019
Zajímavé... to tedy znamená, že ty zmrzlé části / pupeny) už nikdy nevyrazí? Ani příští rok? Že zkrátka ty větvičky se zmrzlými pupeny jsou totálně na odpis?
Kiwi po ranním mrazíku, 15.4.2019
Sousedovi takhle pžřed nějakým rokem zčernal ořešák. A mám dojem, že pak normálně znovu obrazil. Jak rychle ale netuším.
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 29.3.2019 Obsahuje fotku
detail terminál, hrusen2 díky za rady a názory, PavelJC
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 29.3.2019 Obsahuje fotku
hrušen2 wiliamsova, S1 ta spodní vetev je dost nízko, pujce celá pryč, nad ní jsou   tři krátké vetvičky, mají dobrou polohu na vytvoření kosterních vetví - mam je zakrítit nebo vylomit květ, který čekám na konci? a opět co s... celý příspěvek >
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 29.3.2019 Obsahuje fotku
zdravím, minulý rok jsem vysadil dvě hrušně - wiliamsovu a konfereni, ač mám jisté zkušenosti tak musím říct, že nerostou podl mých představ. první foto hrusen1 - konference, S1 3-4 slušnějsí vetve se trochu težko hledají, v jednom... celý příspěvek >
Kanadská borůvka - velikost výsadbového keře, 26.3.2019
S borůvkami ne, ale jinak mám přesně takové zkušenosti jako paní Lída. Například jsem kupovala kiwi. Některé sazenice byly mladší, jiné starší, nakonec ale ty mladší ty starší rychle předběhly. Ty starší se zpočátku skoro ani nehnuly (pokud jde o... celý příspěvek >
Habanero Orange, 21.3.2019
Ajaj, tak to nevypadá dobře. Vysívala jsem před 5 týdny :-(
Délka kořenů smrčků zastřihovaných do živého plotu, 8.3.2019
mám u ziveho plotu ze smrcku zahonek, cca od 1,5m jsou uz jen vlasove korinky. Stari smrcku tak 20-30 let,  PavelJC
Jahodník - frigo sadba, 22.2.2019
Tak mé obavy (a tím i dotaz) byly zbytečné... napsala jsem do zahradnictví Kruh, kde mám sadbu objednanou, a bez problémů mi expedici posunuli, jak jsem potřebovala.
Jahodník - frigo sadba, 20.2.2019
Poraďte, prosím: Jak rychle poté, co mi dorazí, je třeba zasadit frigo sadbu jahodníku na záhon? Resp. když ji nebudu moct hned zasadit (nebude připravený záhon), jak s ní naložit / jak ji uchovávat? Díky moc.
Jabloň (mošt), 15.10.2018
Ano ten Topaz, je jeden z tipů na který jsem narazil, ale máte opravdu zkušenost s Topaz mostem není vysledek, ač kyselejší jablko opět velmi sladký mošt? Ohledně těch renet, máte tip na nejakou která se dá pěstovat na M9-M106 a je slušně... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika