Příspěvky uživatele - 199.75

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký kvalitní, výkonný křovinořez?, 10.5.2017
To je nejak skoro. Asi nevyvážená sekacia hlava. Pravdou je, že tri - štyri nádržky a cítite to v rukách. Na značke príliš nezáleží, pokiaľ má výkon, má aj vibrácie, pokiaľ nie sú vibrácie, sekáte pomaly a tráva nesmie klásť vysoký odpor - nízka,... celý příspěvek >
Jaký kvalitní, výkonný křovinořez?, 10.5.2017
Súhlasím. Na takú plochu je vhodná len diskovka alebo záhradný traktor. Nie že by to krovinorez nezvládol, ale stráviť s krovinorezom tri dni v kuse na jedno posekanie trávy je zlý plán.  Možno sa nájdu profíci, čo to zmáknu s krovinorezom za... celý příspěvek >
Dolmar MS-4300.4 U, 5.5.2017
S tým čistením to nie je tragické. Mám 334 na normálnu trávu a 4300 vo vinici. ktorá je hodne zanedbaná a dávam ju postupne do poriadku. 4300 nepadádá do kolien pri vysokej a odolnej tráve ako 334, t.j. zvýšený výkon cítiť pozitívne. 4300 zvládne aj... celý příspěvek >
Dolmar MS-4300.4 U, 4.5.2017
Som vždy medzi ryskami. Lenže je rozdiel kosiť a klčovať. Pre náročné terény = vertikálny pohyb - sa odporúča horná hladina. Ja ho mám naozaj na klčovanie. Sem tam sa zasekne, t.j. otrasy = viac oleja. Zatiaľ má dva roky a drží. Filter mám len druhý... celý příspěvek >
Dolmar MS-4300.4 U, 3.5.2017
Používam na klčovanie. Mám aj pílovy kotúč (zn Stihl), je to silnejšie ako 334, niekedy sa dokonca rozbehne i po záseku a zastavení kotúča. Mne hmotnosť nevadí. Ale dnes by som si rád doplatil za gumové siletnbloky tlmenia otrasov. No a na špinavú... celý příspěvek >
Problémy po delším odstavení stroje se spalovacím motorem, 21.4.2017
Myslím si, že toto je hlavný problém. Beznín sa prirodzene odparuje, oxiduje a vlhne. Mení sa jeho zloženie - ochudobnenie o najprchavejšie zložky + vypadávanie slizov vďaka biozložke. Lacným riešením je úplne naplniť nádrž pred zimou, t.j. negatíva... celý příspěvek >
AKU sekačka - jakou vybrat?, 20.4.2017
Medzi akumulatormi Makita a Dolmar je rozdiel v kapacite a aj cene. Dokonca maju aj odlisnu koncovku, teda zamenit sa daju len v specialnych pripadoch. Makita ma vyssiu kapacitu a aj cenu. Dolmar je hobby trieda, Makita je profi. Pokial za lacny... celý příspěvek >
AKU sekačka - jakou vybrat?, 18.4.2017
Ako majiteľ 6 ks rôznych kosačiek v cenovej hladine od 400 E vyššie si dovolím tvrdiť, že jediná, ktorú nepoužívam, je akumulátorová. Akumulátory mám 4 a to Makita Li-on 36V, t.j. skoro to najvýkonnejšie čo sa bežne používa. Slaboprúd je do 40 V,... celý příspěvek >
Jak se zbavit bezu černého?, 24.11.2016
Vyženie vždy, spravidla niekde vedľa. Môj recept znie rezať. Nechať vyrásť na 50 - 60 cm výhony (veľa listovej plochy) a streknúť glyfosátom. žiada si však vyššiu koncentráciu okolo 5 % nariedený Rounup. Ideálne je, keď isty do týždňa neopadnú... celý příspěvek >
Sušička na ovoce Concept, 30.9.2016
Sušička nie je na vine. Na vien je predstava, že sušička usuší 9 poschodí, Neusuší, resp. usuší za nekonečne dlho. Usuší 4 - 5 podlaží v rozumnej dobe. Skúste to použiť s piatimi etážami /polovica/ ovocia a uvidíte rozdiel. Vezmite to tak, že máte... celý příspěvek >
Bazarová sekačka - jaká?, 13.9.2016
Žádná. Buď sa jej majiteľ chce zbaviť a vy neviete prečo, alebo je kradnutá. Nová je už od 250 euro. Stojí Vám ro za fiktívnu možnú sporu troch tisícoviek?
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika