Příspěvky uživatele - 38.136

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Systémové insekticidy, 28.1.2020
Do sklizně je daleko, nebude v nich prakticky nic. Mrkněte na biosad - publikace - rizika pesticidů (příručka). U přípravků v bezreziduální produkci tam jsou uvedeny nejzazší termíny postřiků.
Šlechtění jahod, 26.1.2020
Zkoušel jsem měsíční jahody, i klasické že semen běžně koupených. Je to taková milá piplačka, ale jde to.
Rez hrušňová - bio ochrana, 26.1.2020
Jalovce mají mnoho kultivarů - vysoké, nízké, plazivé... Nevíte, co kdo v okolí pěstuje. O nějaké izolační vzdálenosti bych nepřemýšlel, rez tam prostě máte a tečka. Alespoň jeden postřik na zelené poupě a druhý hned po odkvětu bývá dostačujíci.... celý příspěvek >
Bataty, 24.1.2020
Nic jsem neponechal náhodě, a i když kořínky z hlíz Covington z Lidlu raší, objednal jsem si 10 hotových sazenic za cca 320 Kč. i s poštovným. Zasílat budou na začátku května. Mají sadbu s bílou, oranžovou a fialovou dužninou. Do vyhledávače si dejte... celý příspěvek >
Co je to za pokojovky?, 22.1.2020
Já myslel herbicidem kontaminovanou zeminu. Kde jste ji získal? KUKY
Co je to za pokojovky?, 21.1.2020
Mně to připadá jako bazalka a pachystachys říznuté herbicidem typu stimulátor růstu.
Melouny 2020, 20.1.2020 Obsahuje fotku
Vrátil jsem se na místo činu... Ještě mají Janosik, vodní meloun se žlutou dužninou. Ten jsem nekupoval, páč ho už mám. A samozřejmě běžné u nás melouny.
Neopadavá popínavka, 19.1.2020
Tahle lonicera je zajímavá, efektní. Mám ji vloni zasazenou
Melouny 2020, 19.1.2020
Koukal jsem na polské eshopy, a ten neznámý meloun bude pravděpodobně Rosario.
Bataty, 19.1.2020
Jo, jo nahoru. Koupil jsem ještě jednu hlízu, a tu mám naležato ve vodě. Tu první jsem nakonec rozpůlil a řeznými plochami visí na párátkách ve vodě. Vrcholová půlka už pouští kořínky. V Lidlu mají odrůdu s oranžovou dužninou z USA Covington. Ptal... celý příspěvek >
Bataty, 19.1.2020
Ta dvě modrá párátka a jedno červené jsou u vrcholů. Tedy na opačné straně je stopka. Na vrcholu je více oček. V Lidlu jsem koupil odrůdu Covington.
Melouny 2020, 19.1.2020 Obsahuje fotku
Dnes jsem koupil v polském Baumaxu v Hradci Králové tato semena melounu. Kromě běžných odrůd měli ještě nějaký se zelenou slupkou a hnědočervenou dužninou. Nekoupil jsem ho a mobil jsem zapomněl v autě, abych ho vyfotil. Mají tedy mimo jiné i polská... celý příspěvek >
Selektivní přípravek - obaleč švestkový, vrtule třešňová, 19.1.2020
Nabízí se Spintor. Sice je "neškodný" pro lidi i zvířata, ale pro žádoucí hmyz i roztoče je snad horší než Calypso. Calypso v malém balení není. Já používám podobný Mospilan, který snad není tolik toxický pro včely, i Calypso je na tom hůře.
Bataty, 6.1.2020
Dva roky jsem batáty nepěstoval. Letos mně to zase popadlo, tak jsem koupil v Lidlu pěknou hlízu. Hlízy bývají chemicky ošetřené proti klíčení. Mají se proto máčet ve vodě, aby se chemie vyplavila. Jak dlouho a za jakých podmínek nikde psáno kloudně... celý příspěvek >
Je rostlina papriky jedovatá?, 2.1.2020
Tohle mně nikdy nenapadlo! Vždy mně naši poučovali, že nezralá rajčata, rajčatový list, bramborová nať, zelené hlízy brambor, likovité plevele... jsou jedovaté. O paprice nikdy nebyla řeč! Ale vzhledem k tomu, že se plod papriky se dá jíst i nezralý,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika