Příspěvky uživatele - 86.101

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kadeřavost broskvoně 2020, 26.2.2020
Dobré vědět! :)
Řez ovocných stromů, 26.2.2020
Já osobně bych se na takto zvepřený strom nedokázala dívat a trápit ho dále.
Řez ovocných stromů, 25.2.2020
Tak to je smutné. To raději vedle něj nasaďte nový a tento dejte pryč. Z tohoto nic nevymyslite.
Kadeřavost broskvoně 2020, 25.2.2020
Co mi říkal prodejce, tak EU zakázala, i reldan, nurelle už skoncilo. Navíc jediný výrobce kuprikolu nedodal všechny certifikáty a ty jsou tak drahé že už je dělat nebude. Takže se doprodavaji poslední kusy skladem.
Kadeřavost broskvoně 2020, 25.2.2020
A víte, že KUPRIKOL 50 - ke dni 1.7.2020 končí prodej? Čím budeme stříkat broskve? Championem?
Řez ovocných stromů, 25.2.2020
Já už mám ostříhaný celý sad, mimo ořešáků, ty přijdou na řadu v květnu. Prosím vás, té švestce jste to udělali proč???
Kadeřavost broskvoně 2020, 25.2.2020
Včera jsem ošetřila stromky Kuprikolem. U nás na JM budou asi rašit broskve velice brzo, tak abych to nepropásla. Ovšem ty můdré řeči starých sůsedů, že je ještě brzo a že eště nebylo 3 dny 15 stupňů a že je za týden musím znovu stříknout.
Určenie odrody, 17.9.2019 Obsahuje fotku
Můžu taky připojit dotaz? Nyní dozrávající výborné sladké švestky. Uvažuju od Tophit /Toptaste. Děkuji za radu
Selena prokletá, 17.9.2019 Obsahuje fotku
Tak se mi ukázala Selena ve svém světle, první úroda asi 1/2 pihovitá. Očekávala jsem krásné jablka, tahle pihovitost mě mrzí. Mám ji přerobovat, nebo bude stačit povápnit půdu?
Odrůda Katinka, 23.7.2019 Obsahuje fotku
Ja uz v patek sklizela svoje prvni Katinky z mladeho stromku. Výborná odrůda, aromaticka a chutná. Škoda, ze ma stromek znaky Šarky.
Traktory Starjet, 11.6.2019
Zdravím pány, chci se zeptat. Potrebuji taky koupit nové nože do Starjet P3 20HP ČR 2V VANGUARD. Přemýšlím nad těma lépe vyhazujícíma :) a mezi trojramennýma. Máte na to nějaký názor a zkušenost? Děkuji Eva
Moniliový úžeh peckovin 2019, 26.3.2019
Hlavni je, že v prodeji na moniliovou spálu je pouze Signum.
Zastřihnout výhony vysazené višně?, 23.3.2019
Mně se zdá velice nízko korunka. Ja osobně bych ostrihala všechny postranní a nechala bych pouze stredový výhon a korunku bych zalozila výš.
Rozkvétání 2019, 20.3.2019
Hodonínsko 164 m.n.m ani mandloň Zora a Ferragnes ani meruňky ješte nekvetou.
Durancie, 25.9.2018
Dnes jsem se ptala maminky, která pochazi z Horňácka (kolébky durancií) a ta mi potvrdila, že pecky nepukají. Letos si udělám pečlivou dokumentaci po převaření. Mam soudek švestek (Stanley, Wangen.) a vedle zvlašť Durancie.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika