Příspěvky uživatele - 167.218

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak na jarní střih, 4.4.2019 Obsahuje fotku
nojabrskaja vysadena na jesen, zastrihnuta na spiciak, namiesto kostrovych konarikov ma kvety, aky dalsi postup navrhujete? vdaka, tom
Broskvoně - každoroční ztráty, 27.3.2019
peter, mne zatial nepodrastaju ani myrobalanove podnoze, ale tak 2-3 rocne stromceky, uvidim co bude dalej, zatial taketo skusenosti s podrastanim nemam. marek, vzhladom na nase teple a suche polohy, coraz castejsie extremy v pocasi, bude... celý příspěvek >
Broskvoně - každoroční ztráty, 26.3.2019
marek, mal som radost a redhaven na rubire a montclari (ktora na com uz neviem), obe isli von z dovodu silnej chlorozy. robit usudok z 2 stromcekov si netrufam. peter, na adesote mam bystricku slivku z plantexu, vysadena na jesen, "vraj-info z... celý příspěvek >
Rozkvétání 2019, 25.3.2019 Obsahuje fotku
v nedelu rano pri nitre. mandle nad zahradkou a moje marhulky, springblush samy kvet, madarska kvetov skromnejsie a bergeron-na nom plody nebudu, stale "formujem-zdviham" korunku. tom
Lucasova, 22.3.2019
ale ved desert este legenda nie je (aj ked raz mozno bude) :)
Moniliový úžeh a hniloba peckovin 2018, 20.3.2019
mame to otocene, u mna vcera prolectus, po odkvitnuti dam signum :) pripomienka o posunutej vegetacii..takze tento rok to vyzera byt este o 2 tyzdne rychlejsie ako minuly?
Kompost (zapáchající) a sousedé, 19.3.2019
ci kompost smrdi alebo nie zalezi od starostlivosti a pouziteho materialu. kompost uz neprehadzujem, davam tam vsetok organicky odpad (trava, listie, podrvene konariky, slepacince, hobliny, kuchynsky odpad) a zapach tam je celkom silny. pravidelne... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, mery, pilatky, obaleči... na jádrovinách 2019, 18.3.2019
Marek, co das ako prvy postrek? Tom
Moniliový úžeh peckovin 2019, 15.3.2019
ako postrekujete koskoviny? pred a po odkvete, to mi je jasne. ale cas kvitnutiar je rozdielny dost, staci 1.postrek ked zacne kvitnut prva "peckovina" a druhy ked dokvitne posledna? alebo postrekovat viac krat vzdy len konkretny strom? 
Mandloň - opylení broskví, 14.3.2019
niekde som cital, ze mandlu by mala opelit aj broskyna, ale ze potom boli jadra horke aj u sladkych mandli. tuto info berte prosim s rezervou, mne sa to tiez nepozdava :)
Broskvoně - každoroční ztráty, 12.3.2019
st.julien mi rastie rovnako silno ako broskynovy semenac, cca 15-30cm prirastky, mandla raz tolko, 50cm v pohode, gf ma takmer metrove prirastky. na mandli mam 2 broskyne, na gf677 tiez len dve, navyse len par rokov, tak vypovedna hodnota je nizka
Asimina Triloba, 12.3.2019
prvu zimu som ju radsej obliekol, ale dnes ju odbalim. to provizorne zatienenie proti letnemu slnku, mam ho nechat aj druhy rok?
Asimina Triloba, 11.3.2019 Obsahuje fotku
Ahojte, asiminu mam od leta, mozem ju uz "odzimovat"? tom, nitra
Broskvoně - každoroční ztráty, 11.3.2019
Marek, uplny suhlas - aspon vzhladom na moje 3rocne skusenosti. mam broskyne na gf677, mandli, st.julien aj na bros.semenaci a gf677 v ilovitej suchej pode rastie ako besne. tom
Kadeřavost - jaký postřik je nejúčinější?, 20.2.2019
ja som vcera - 19.2. osetril sulkou, broskyne a nektarinky, + vysadbu z jesene 2018. zaciatkom marca dam este kuprikol rovnako ako na jesen. lokalita nitra
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika