Příspěvky uživatele - 135.132

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Papriky 2019, 27.1.2019
Máte to pěkně udělané. Já jsem také začal postupně vysévat. Budu mít jedinou sladkou Hamík a jinak všechno pálivé-Pálinda F1, Ilika, Chocolate cherry, Antep Aci Dolma, Don Padron, Jalapeňo farmers, Jalapeňo Maycol, Ancho Poblano, Jalapeňo... celý příspěvek >
Předpěstování košťálovin, 23.1.2019
Já mám rám jen tak položený na zemi. Někdy začátkem února dám skla a jakmile se to trochu rozehřeje vyseji semena m. Kedlubny a saláty mám od loňska. Protože ten rám je docela velký- 1,4 x 1,8 m tak bych chtěl vysít i ředkvičky. Dlouho jsem je už... celý příspěvek >
Předpěstování košťálovin, 23.1.2019
Vyklíčilo to, vylezlo to a protože jsem neměl dost vody tak to všechno taky uschlo. To je zhodnocení loňského roku.            Vladimír
Rajčata 2019, 23.1.2019
Chtěl jsem devět odrůd a dostal jsem šedesát. Přemýšlím co s tím.            Vladimír
Rajčata 2019, 23.1.2019
Chtěl bych ještě dodat, že je třeba vybrat si také odrůdy, které nejsou tak náchylné k tomuto poškození (u mne jsou to španělské bifteky) a také trochu upravit pěstování.            Vladimír
Rajčata 2019, 23.1.2019
Orkádo jsem dva roky pěstoval jen tak, abych věděl co je to za odrůdu. Dříve, když jsem neměl žádné odrůdy ze zahraničí, tak jsem kombinoval Start s Torinem. Když byl špatný deštivý rok, tak se mně zdálo Torino lepší, mám dojem, že tolik nepraskalo.... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 22.1.2019 Obsahuje fotku
Dnes jsem dostal semena rajčat. Je to šílené.            Vladimír
Rajčata 2019, 13.1.2019
Znáte někdo způsob, jak zjistit jestli je nějaké rajče v katalogu EU? Když hledám na internetové stránce, tak se mně vždy ukáže, že mám přidat alespoň jeden atribut vyhledávání. Nevím co si pod tím... celý příspěvek >
Papriky 2019, 11.1.2019
Zajímá mne kdy budete vysévat papriky a jaké to budou odrůdy sladké - pálivé.            Vladfimír
Rajčata 2019, 10.1.2019
Tak to je bomba. To by moje manželka nepřenesla přes srdce. Náš příběh by pravděpodobně skončil na Jojce v pořadu Ze soudní síně.            Vladimír
Rajčatový hokus pokus - nová sezóna, 10.1.2019
Milane, doporučoval bych ti jako milovníku Mountain Magic přečíst si diskuzi na Tomatoville, ve které autor této odrůdy RandyG píše o nových odrůdách „Mountain“ a jejich odolnosti k chorobám. Je tam také trochu jejich... celý příspěvek >
Rajčinové farmy u nás, 10.1.2019
Pokud vím, tak u nás jsou minimálně dvě takové farmy (jsou i na internetu). Včera jsem byl v Lídlu a v Bille a schválně jsem se podíval, co tam mají za rajčata. Dohromady jsem našel tři odrůdy (dvě cherry a jedno kokejlové) u nichž bylo hrdě napsáno... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 10.1.2019
Možná, že je dobře, že Milan na diskusní příspěvek reagoval. Možná se od p.Daníka dovíme něco víc než jen to, že jde proti proudu. Diskuzi by to jen pomohlo. Já jsem původně nechtěl reagovat, protože mně to připadalo jen jako takové rýpnutí a... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 30.12.2018 Obsahuje fotku
Našel jsem obrázek z toho roku 2012.            Vladimír
Rajčata 2019, 30.12.2018
Paní Daro, dkuji za tu adresu na ten slovenský web. Jistě si tam něco vyberu (z těch bulharských) a objednám. Rajče Marmande jsem pěstoval už dříve, v roce 2012. Tehdy jsem se zhlídl v salátu Caprese a někde jsem se dočetl, že se mimo jiné dělá i... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika