Příspěvky uživatele - 168.81

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odrůda Admiral, 10.9.2020 Obsahuje fotku
Rozela, čistá část korunky nad trávou. JG
Odrůda Admiral, 10.9.2020 Obsahuje fotku
Ke srovnání Rozela, pihovitá část korunky nad záhonem. JG
Odrůda Admiral, 10.9.2020 Obsahuje fotku
Druhý obrázek Admirálu. JG
Odrůda Admiral, 10.9.2020 Obsahuje fotku
Připojuji obrázky, jak mám pihovitost na jablkách. Fota Admirálu na staré Signe Tillisch a ke srovnání Rozely na semenáči. Rouby Admirálu mají tak poslední dva roky přírůstky i více jak metr. Rozela je stromek na pláňce s korunkou o průměru 4-5 m,... celý příspěvek >
Neznámá odrůda jabloně, 10.9.2020
No, já vidím koženku. Co takhle Boskoopské? JG
Odrůda Admiral, 8.9.2020
K příspěvku: host - xxx.xxx.236.1 (?), 7.9.2020 20:23 Tak tak. Ale jsem ve svém názoru trošku příkřejší. Mám, a zrovínka čirou náhodou, Admirál na prastaré Signe Tillisch, Rozelu na semenáči a Jonatan ze „socíku“ na Vysočině 450 m/m. Nejvíc mi... celý příspěvek >
Očkování meruněk a nektarinky, 1.9.2020 Obsahuje fotku
Ještě jeden (už opravdu poslední) obrázek meruňkových oček měnících se v základy kosterních větví korunky. Další obrázky už budou obrázky „následovníků“. Loni v březnu seříznutí myrobalánu. Loni v červenci očkování do výhonů. Letos rašení oček a... celý příspěvek >
Očkování meruněk a nektarinky, 22.8.2020 Obsahuje fotku
A ještě druhý obrázek. JG
Očkování meruněk a nektarinky, 22.8.2020 Obsahuje fotku
Dnes jsem vyfotil opět „meruňková očka“ ve stáří zhruba jeden rok. Srůsty oček (moc se mi obrázek nepovedl, velký kontrast sluníčko stín) a celkový pohled na vývoj korunky. Žádný pupen myrobalánu, od vylomení prvních výhonků, znovu nevyrašil. JG
A co vaše švestky 2020, 13.8.2020 Obsahuje fotku
Paví vejce už také "chytá bronz" (dozrává). JG
Slivoň neznámá?, 13.8.2020 Obsahuje fotku
A ještě jeden obrázek. JG
Slivoň neznámá?, 13.8.2020 Obsahuje fotku
Svůj příspěvek směřuji k dotazu pana Mikeš13 z 6. 8. 19. Odrůdu na obrázcích znám, mám. Pan Mikeš13 popisuje místo odstupu stopky z plodu takto: „taková ta lemová "manžeta" na bázi stopky plodu (kapří hubička)“. Já bych si dovolil popsat takto:... celý příspěvek >
A co vaše švestky 2020, 11.8.2020 Obsahuje fotku
Tak Opál a Lepotice v mezidobí příspěvků dozrály, ale Viktorie ještě váhá (foto z 9.8.). Na řadě pak budou Cukrářská bluma (Papežské vejce ze Šumavy) a Pávče (Paví vejce z Krkonoš). Pak velké ryngle, žlutá a fialová. Po nich „jiná Procházková“ a jiné... celý příspěvek >
A co vaše švestky 2020, 9.8.2020
Před chvílí mi sousedka přinesla, k ochutnání, misku červených kulatých rynglí z jejich starého stromu (já mám roubovance). Plná zralost. Ale Althánova a Malvazinka, podle popisů, mají zrát později. Pěkné, velké, chutné ovoce. PS: Pořád... celý příspěvek >
A co vaše švestky 2020, 8.8.2020
Nejen v nížinách, třeba u Labe, cca 200 m/m, dozrávají nyní slivoně. Dozrávají i jinde, i ve vyšších polohách. Třeba také na Vysočině 450 m/m. Proto netřeba výše naříkat. Letos už dozrál (i sklizeno) Herman, „neznámá“ z vlákna „Určenie odrody“,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika