Příspěvky uživatele - 33.10

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nádrž na vodu - zelený povlak na stěnách, 3.2.2020
A jakou barvu doporucite syntetickou, acetonovou, akrylatovou, dvojslozkovou,vodni, moznosti je hodne dulezite je ktera vydrzi   vasek5
Paprika Rodrigo, 26.1.2020 Obsahuje fotku
První várku semen paprik a feferonek jsem vysel 8.1.2020. První začaly klíčit po 8dnech a zbytek do 12dní. Sazenice se vytahují do výšky, protože není téměř žádné slunce. VASEK5
Stavba udírny, 18.1.2020
Pokud budete udtit makrely   nebo klobasky   kabanos koupene v obchode bohate to staci pokud budete  udit bucek  nebo nebo domaci klobasky tak postavit udirnu z cihel jeste lepsi jsou samotove  cihly dlouho drzi... celý příspěvek >
Semena bahenního ibišku, 14.1.2020
Ja jsem vysadil seminka v dubnu do kelimku a dal na okno jizni strana a to je spatne na internetu jsem vycetl      v breznu primo vyset do volne pudy na zahon az vyrostou sazenicky presadit do kelimku od... celý příspěvek >
Semena bahenního ibišku, 9.1.2020
Nevim, jake mate zkusenosti s vysevem semen ibisku baheniho, ja spatne.  Koupil jsem semena na e shopu aev-vs,  nevyklicila ani jedna. Doba kliceni je 6-8 tydnu, tak jsem koupil sazenice kus za 150 kc. Kdyz na jare vyrostou do vysky 20 cm,... celý příspěvek >
Mrkev, 1.1.2020 Obsahuje fotku
Semena mrkve jsem vysel na jaře do řádku a jedno semínko se zatoulalo mimo záhon. A vyrostl z toho takový hybrid, který jsem 22.12.2019 vyryl. VASEK5
Dráty na révu, 10.12.2019
Pisatel pise ze ma zavarene vrchy jekju to je   ok ve spodu tesne nad zabetonanim vyvrta diru prumer 5 mm a ma postarostech takto upravany jekl vydrzi  veky      to je muj nazor ostatni muzou mIt jine... celý příspěvek >
Rajčata 2019/2, 1.12.2019
A ktere jsou ktere
Pekingské zelí, 30.11.2019 Obsahuje fotku
Čínské zelí, které je na fotu jsem vysel 2.7. Asi už hlávky neudělá, ale je stále křupavé. Poslední týden už ani nepřirůstá ani nepřibude, protože má být mráz. I tak jsem spokojený s křupavostí salátu a čerstvosti. Příště budu muset salát vyset asi o... celý příspěvek >
Vari Honda 190 v mrazu -3 nestartuje, 30.11.2019
Zkuste nahrat zapalovaci svicku nad pynovym varicem     vasek
Zemní vrták na sloupky, 22.11.2019 Obsahuje fotku
FOTO 3
Zemní vrták na sloupky, 22.11.2019 Obsahuje fotku
FOTO 2
Zemní vrták na sloupky, 22.11.2019 Obsahuje fotku
Mám dva vrtáky. Ten větší průměr je půjčený. Tento na obrázku má průměr 15,5cm a používám ho na chytání krtků a hrabošů. Zjistím, kde vede vodorovná nora, vrtákem vyvrtám díru do hloubky asi 35cm a zasunu velkou sklenici 5l od okurek. Sklenice musí... celý příspěvek >
Jak ochránit růže před myšmi a hryzci, 21.11.2019
kupte si past na hrabose   swist seper cat cena na internetu asi 400k c jednoducha past ktera vychyty vsechy  hrřabose krtky i hryzce nic lepsiho na nasem trhu neni    ja mam jednu  max spokojenost   ... celý příspěvek >
Zemní vrták na sloupky, 21.11.2019
ja jsem si udelal rucni vrtak o prumeru 180 cm   sila plechu 4 mm do stredu jsem vyvrtal diru  asi 32 cm   kterou jsem rozrizl od kraje do stredu    rozevrel jsem na uhel 15 az 25 stupnu do stredu jsem nasunul... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika