Příspěvky uživatele - 135.180

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Předpěstování košťálovin, 10.2.2019
Dík za odpověď, ale já jsem se ptal paní Kateřiny, ona to pařeniště kupovala.            Vladimír
Předpěstování košťálovin, 10.2.2019
Na kolik takové pařeniště přišlo?            Vladimír
Předpěstování košťálovin, 7.2.2019
Jak velké to pařeniště máte? Já jsem to zakrýval až teď, protože jsem chtěl, aby mně tam nateklo co nejvíce vody. I když bych mohl to pařeniště zakrýt, třeba polstyrenem, nechci protože si myslím, že když mně to začne klíčit někdy po polovině února,... celý příspěvek >
Rajče start, 3.2.2019
Mnohokrát tu zaznělo, že Start S F1 je totožný se Start F1. Jde jen o to co každá z těch tří firem, které vlastní tutp odrůdu nechá natisknout na prodejní sáček. Myslím si, že peníze budou vyhozené, právě když si koupíte sáček s nápisem Start F1.... celý příspěvek >
Paprika Rodrigo, 3.2.2019
Chtěl bych se zeptat co konkrétně myslíte těmi kelímky od jogurtu. Já mám sazenice v konečné fázi v kelímcích 200 ml, ale zdá se mně, že sazenice z výsevů v lednu jsou takové nějaké zatvrdlé a po zasazení, trvá velmi dlouho než vidím opravdu, že... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - nová sezóna, 1.2.2019
Pochopitelně nechci nijak ovlivňovat to co budeš pěstovat. Jen jsem chtěl připomenout, že lze jednoduše získat semena odrůd, které jsou v našich zimních podmínkách geneticky přizpůsobené pěstování pod světly. O tom, že jsou to odrůdy pěstované... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - nová sezóna, 31.1.2019
Milane, pokud opravdu chceš sklízet rajčata z přisvěcovaných rostli v zimě, tak by to chtělo nějaké odrůdy jejichž biologický rytmus je přizpůsobený ročnímu cyklu. Nejjednodušší by byly přesevy z těch odrůd, které jsou dnes na trhu z českých nebo... celý příspěvek >
Papriky 2019, 30.1.2019
Alma je jméno odrůdy mírně pálivé maďarské papriky, o tom nemůže být pochyb.Je to obdobné jako sladká paprika od SEMA Jablinka u které stejně tak jako u té maďarské odkazuje jméno na tvar papriky. Sladká maďarská se jistě jmenuje jinak. Pokud jde o... celý příspěvek >
Papriky 2019, 30.1.2019
Klubíčko je sladká paprika, Alma by měla být mírně pálivá. SEMO místo ní nabízí papriku Ilika, která by měla být podobná. Pokud jde o to nakládání, tak jsou dva způsoby. Plnit čerstvým zelím nebo zelím kvašeným. Pokud dosáhnu nějaké aspoň trochu... celý příspěvek >
Papriky 2019, 29.1.2019
Kde jste sehnali tu Alma papriku? Zkoušeli jste ji nakládat se zelím?            Vladimír
Rajčata 2019, 26.1.2019
Porovnání oranžových jsem už dělal. Z těch čtyřech (Orange Strawberry, Amana Orange, Golden Jubilee a Goldie mně nejvíc chutnal opravdu Amana Odange. Ale já chci oranžové rajče ve tvaru srdce a tomu se nejvíce blíží Orange Strawberry i když vypadá... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 26.1.2019 Obsahuje fotku
Tyčková rajčata pěstuji na záhonu 3 x 6m to je celkem 18 m2. je tam pět dvouřádků a čtyři cestičky.Nad celým záhonem je betonářská síť s oky 15 x 15 cm. Z této sítě spouštím spirály ve kterých rajčata vedu. Někdy na přelomu července a srpna dávám nad... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 26.1.2019 Obsahuje fotku
Pořád pracuji na tom, která tyčková rajčata budu letos pěstovat na záhoně pod střechou z PE folie. Vlastně zatím nevím, kolik to bude odrůd, ale to je mně úplně jedno. Limirtujícím faktorem pro mne je, že to může být maximálně osmdesát rostlin. Mimo... celý příspěvek >
Papriky 2019, 24.1.2019
Tak to jste mne potěšila. Vysel jsem 10 semen a už 5 jich vzešlo.            Vladimír
Rajčata 2019, 19.1.2019
Máte pravdu. Vyjádřil jsem se nepřesně. Myslel jsem ty nové odrůdy- Sunpeach, Suncherry, Sunchocola, Sungrape, Sungreen a Sunlemon. Tomatoberry (pěstoval jsem je už v roce 2014) a Sungold (pěstoval jsem od roku 2015) jsou poněkud starší odrůdy, možná... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika