Příspěvky uživatele - 129.206

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rýchlenie rajčat 2019, 2.3.2019
Katka naozaj na prirýchľovanie budú asi najlepšie balkónové a dwarf druhy, máš ich pekné. Pridávam ešte popis na prihnojovanie kristalonom pre kvety a plod, ktoré plánujem od budúceho týždňa testovať na časti rajčín- citujem : najlepšia... celý příspěvek >
Rýchlenie rajčat 2019, 28.2.2019
Vladimíre, to by som bola rada, rajčinári akosi málo prispievajú(čo nás ubúda?),človek si rád prečíta skúsenosti iných. Páči sa mi to vlákno s tvojimi skúsenosťami odrôd, ktoré pestuješ s názvom Tatiana´s TOMATbase tam vlastne ani nevadí, že... celý příspěvek >
Uragan F1, 26.2.2019
Tiež plánujem vysievať 8. 3. bifteky a srdcia, čo pôjdu neskôr na záhon, ale lunárnym kalendárom sa až tak neriadim.  Eva T.
Rýchlenie rajčat 2019, 26.2.2019 Obsahuje fotku
Vlákno rajčata 2019 sa už dlho načítava, tak som založila toto. Už viac rokov sa pokúšam dopestovať v bežných podmienkch rodinného domu s nevykurovaným sklenníkom v záhrade čo najskôr vlastné rajčiny. Testujem preto skoré odrody v kombinácii so... celý příspěvek >
Meruňkotřešeň Aprikyra, 25.2.2019
A bola vlani nejaká úroda?  Eva T.
Jake vhodne rajce do skleniku (odolne proti zloutnuti listu), 20.2.2019
Z jedného obrázku ťažko zistiť, o akú chorobu ide, môže to byť s kľudom aj nejaká bakterióza, mne tiež dosť vlani decimovala úrodu skleníku, len jednoznačne som ju nemohla určiť. Rajčiny som síce oberala v sklenníku ešte začiatkom novembra, aleuž len... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - nová sezóna, 20.2.2019 Obsahuje fotku
Milane, u tej Maglii Rosy to bude asi nedostatkom svetla. moja je prisvetľovaná full spektrom, tak, aby mala rastlina aspoň 14. hod dobré svetelné podmienky- luxy však   nesledujem. Pridávam foto.          ... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 18.2.2019 Obsahuje fotku
Dnes mi dcéra priniesla z Lídla (slovenské ževraj nemali žiadne), 300g premium balenie- 3 rajčiny- tmavé Primora(na obale písané že zelené pásikavé)-španielske od Verdina S. L.- chuťovo vynikajúce mňam!- hneď som si dala na chleba s masťou a dala... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 18.2.2019
Janka, pekné, pevné rastlinky, dúfam, že si mala tých 11 hodín rajčinky v sklenníku, lebo u nás vždy zrána ešte riadne mrzne, ja ich dávam von až okolo obeda tak na 3, max.4 hodiny.                  ... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 18.2.2019
Milane, plodíky má už aj Maglia Rosa, dokonca aj Štartky, foto dám neskôr. Ťažko povedať, prečo ti zhadzuje kvety zrejme to bude slabšími svetelnými podmienkami, ja ju mám spolu s ostatnými kvitnúcimi na najlepšie osvetlenej časti okna a cez obed... celý příspěvek >
Tatiana´s TOMATbase, 15.2.2019
Katka, Rubínek je kríčkový- determinantný rajčiak od Sema, Rubinka Je tyčková- indeterminantná odroda z Moravoseed.    Eva T
Rajčata 2019, 15.2.2019 Obsahuje fotku
Dnes som letnila a otužovala vonku na slniečku asi 3hod. rajčiny- Gardenberry F1 má už prvé 3 plodíky.      Eva T.
Rajčata 2019, 10.2.2019
Milane, iba jemne potriasam rastlinkou, nechcem, aby sa peľ prenášal na susedné rastliny(hlavne u nehybridných, aby sa druhy nepokrížili. Neviem, prečo ti na Maglii Rose nezasadajú plody, chcelo by to foto, je to vyslovene druh do menších kvetináčov,... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 9.2.2019 Obsahuje fotku
 Z 7 druhov rajčín - ŠtartF1,Stupické poľné skoré, GardenberryF1(Tomatoberry), Maglia Rosa, Sleeping Lady, Pink Passion, Subarctic Plenty, čo som vysiala 10. novembra, ako prvá dnes rozkvitla GardenberryF1, do 2 -3dní by ju mala nasledovať... celý příspěvek >
Papriky 2019, 6.2.2019
Ďakujem za odpoveď, ja pestujem len sladké papriky, vysádzam tiež väčšinou len po 2. Zatiaľ mám prepikírovaný Hamík, Super Amy a Slovakiu. Pred týždňom som vysiala toho Bělorožca, Corno Di Toro Giallo a Kurtovszku kapiu.   ... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika