Příspěvky uživatele - 153.50

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stihl MS290 ztráta výkonu v řezu po zahřátí, 20.7.2020
Pila Stihl MS290 ztrácí po zahřátí (10-15 min chodu) při plném plynu výkon v řezu, někdy až do zdechnutí, nastartovat lze bez problému. Pila byla provozovaná ročně cca do 1 hodiny, palivový filtr a svíčka dosud nebyly měněny, ani nebyl seřízovaný... celý příspěvek >
Acrobat MZ x Acrobat MZ WG, 18.7.2020
Dobré ráno, děkuji za oba příspěvky. Včera se mě podařilo olámat spodní listy, otrhat asi prvních 15 zralých plodů a provést postřik cca hodinu před malou přeháňkou. Další plody určitě nebudu trhat dříve než za týden, nejsou zatím zralé. Jak moc bude... celý příspěvek >
Acrobat MZ x Acrobat MZ WG, 17.7.2020
Dobré ráno, doma jsem našel několik balení Acrobatu s různou expirací, předepsaným dávkováním a ochrannou lhůtou (OL), složení je u všech deklarované stejné. S již propadlou expirací 2013 zbytek Acrobat MZ, dávkování plíseň bramborová na rajčatech do... celý příspěvek >
Třešně, přeslazený kvas, doba kvašení, kdy pálit?, 13.7.2020
Děkuji za odpovědi. Pěkný večer.
Třešně, přeslazený kvas, doba kvašení, kdy pálit?, 12.7.2020
Pane Šlosare, děkuji vám za rady. Svíčka by měla zhasnout nebo by to mělo bouchnout? Ještě dotaz, mám asi 20 let v hoboku jablečné víno, bohužel zůstalo na kvasnicích, celou dobu (léto, zima) v kůlně - mám ho po vykvašení třešní do nich nalít a... celý příspěvek >
Třešně, přeslazený kvas, doba kvašení, kdy pálit?, 4.7.2020
Dobrý den, prosím poraďte jak vést třešňový kvas. V týdnu jsem natrhal 3 50l hoboky naplněné cca do 2/3 a do každého jsem nalil 1kg cukru v 1l vody, zatím to mám umístěné v chodbě, teplota kolem 20, 25 st.C, ale zavazí. Mohu přesunout ven pod... celý příspěvek >
Honda GCV 160 nejde naštartovať, 29.6.2020
No vidím, že se při stávajícím počasí nikomu nechtělo reagovat. Můžete se mě někdo prosím příležitostně podívat co se stane na regulátoru a co se přenáší na karburátor když se přepne z volnoběhu (želva) do 0 (Stop)? Asi mám ty plechy regulátoru pořád... celý příspěvek >
Identifikace typu karburátoru na křovinořezu FS80, 29.6.2020
Chtěl jsem se zeptal, jestli karburátor Walbro WT-447 mohu na křovinořezu nahradit bez problémů levným karburátorem od Aliho, deklaruje ho jako 100% náhradu za Zama C1Q... pro FS80? (Na WT-447 jsem kupoval jednotlivě ND, stálo to více než celý... celý příspěvek >
Nedostatek vápna, rajčata, papriky ve skleníku, 28.6.2020
Levnější by bylo použít k postřiku roztok chloridu vápenatého (nakonec ho asi obsahují i jmenované prostředky) a není v něm dusík. Loni jsem s ním zkoušel zalévat (nevím, jak namíchat na postřik, abych račata a papriky nespálil) a výsledky nebyly... celý příspěvek >
Co na mandelinku a bramborovou plíseň, 22.6.2020
Díky všem za zkušenosti a rady, Infinito asi mám a Spintor seženu. Pěkné odpoledne
Mulčování štěpkou u rajčat?, 22.6.2020
U mulčování nejen rajčat, ale i jiné zeleniny štěpkou bych se obával uhnívání stonku a otrávení rostliny výluhem ze štěpky, naopak jak píší nade mnou vrstva posečené trávy bude mít pozitivní vliv snad s výjimkou úkrytu slimáků. Kdysi jsem štěpkou... celý příspěvek >
Co na mandelinku a bramborovou plíseň, 22.6.2020
Přestal jsem stíhat sbírat mandelinky, porost se zapojil a po nedávných deštích jsou na listech už i vajíčka. Můžete prosím doporučit nějaký opravdu účinný přípravek na postrřik proti mandelince? Vloni mě něco doporučili u v prodejně a vůbec to... celý příspěvek >
Kroucení listů brambor, 22.6.2020
V letošním roce jsem měl stejné potíže, při rašení mě brambory namrzly a pak se hodně dlouho třepaly s podobnými příznaky na cca 30% kopců, navíc byla i velká nevyvyrovnanost porostu, napadlo mě i virové onemocnění, byť sadbu beru certifikovanou od... celý příspěvek >
Honda GCV 160 nejde naštartovať, 22.6.2020
Dobré ráno, takže v týdnu jsme s kolegou sovnali plech usměrňovače chladicího vzduchu a plech regulátoru, dosehnal jsem potřebná těsnění a drátky. O víkendu jsem rozebral a vyčistil karburátor - zatím jen drátky a sprejem na karburátory - kolega... celý příspěvek >
Karburátor HONDA GCV160 (Vari), 19.6.2020 Obsahuje fotku
Dobrý večer nevíte někdo prosím s čím souvisi otvor v labyrintu vpravo nahoře na přírubě karburátoru motoru Honda GCV160 na Vari, viz fotka? Asi před 2 roky jsem zachytil při orání o větev, prasklo pouzdro vzduchového filtru. Pouzdro filtru jsem... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika