Příspěvky uživatele - 135.156

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jahodník - frigo sadba, 20.2.2019
Tak to jak dlouho si můžete nechat frigo sadbu opravdu nevím. Já si objednávám tak, abych měl záhony připraveny- letos na. 20.dubna. Mám zkušenost, že mně sazenice dojdou přesně na termín, jen o den nebo dva dříve.
Rajčata 2019, 16.2.2019
V průběhu přípravy sezóny 2019 jsem některým z vás poslal semena velkých biftekových rajčat (a také velkých ve tvaru srdce). Jejich pěstování se trochu liší než pěstování malých rajčat a tak bych chtěl upozornit na některé zásady, které pomohou (dle... celý příspěvek >
Předpěstování košťálovin, 7.2.2019 Obsahuje fotku
Včera jsem položil okna na dřevěný rám toho menšího pařeniště. Doufám, že ten sníh uvnitř by mohl během zítřka a soboty roztát (má být polojasno) a pak bych v pondělí plochu uhrabal, připravil na výsev, případně něco už vysel. Ale to je jen taková... celý příspěvek >
Rajčata Hranáček, Strabena, Nelinka, 6.2.2019
Nechat je vykvasit.            Vladimír
Rajčata 2019, 5.2.2019
Determinantní - určitá znamená, že rostlina má předem v genech informaci o tom, jak bude růst (kolik květensttví, jak se budou střídat listy a květy a také když vyčerpá tento program, tak se růst zastaví a rostlina uhyne). Jsou to opravdu keříčkové... celý příspěvek >
Papriky 2019, 4.2.2019
Ony ty problémy se někdy nahromadí tak, že člověk nemá na nic náladu ani na tu zahradu a ještě víc o něčem psát. Vítáme Vás zpátky. Ať se Vám daří.            Vladimír
Paprika Rodrigo, 4.2.2019
Díky za informaci. Půjdou do kelímků od jogurtů 400 nebo 500 ml. S rajčaty tento problém nemám, stačí jim kelímky 200 ml.            Vladimír
Papriky 2019, 1.2.2019 Obsahuje fotku
Vladimír
Rajčata 2019, 20.1.2019
Je dobře, že jste se ozval. Třeba nám něco poví ještě někdo jiný.            Vladimír
Rajčata 2019, 18.1.2019
"podmínky jsou důležitější než odrůdy" Možná u tebe Milane, ale jinak ne. Dokonce i firmy udávají rajčata jako raná, poloraná a pozdní, případně u nich uvádějí DTM. A to nemluvím o... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 16.1.2019
Někde jsem četl, že ty moderní LED světla s červeným a modrým světlem mohou mít negativní vliv na oči. Proto se doporučuje pokud to nemáte někde ve sklepě mít ty stojany zakryté.           ... celý příspěvek >
Papriky 2019, 16.1.2019
Dnes jsem četl na webu, že nějaký člověk v Tennessee bude pěstovat papriku Hamík od SEMA. Dočetl jsem se také (u toho prodejce od kterého má semena) že její sladkost je 11 -12  °Brix. Kolem poledne jsem byl ve městě a tak jsem si koupil... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 15.1.2019
Vypadají pěkně. Já bych nějaký den počkal a přesadil je. Zasadil bych je co nejhlouběji pokud to bude možné tak bych je zahrabal včetně děložních lístků. Asi by stačily kelímky 0,2 litrů. Je potřeba počítat ještě s jedním přesazením do vyšších... celý příspěvek >
Frigo sadba jahod, 15.1.2019 Obsahuje fotku
Jahody jsem si objednal v Jahodárně Vraňany po deseti sazenicích od obou odrůd (Salsa a Rumba). Došly mně přesně v termínu ve kterém jsem je požadoval. U každé odrůdy bylo o jednu nebo dvě sazenice více. Sázel jsem 20.dubna 2015 a už v létě jsem... celý příspěvek >
Frigo sadba jahod, 15.1.2019
Děkuji všem za poskytnuté informace. Je těžké se rozhodnout, kterou odrůdu si vybrat. Nejraději bych vyzkoušel všechny. I na základě vašich informací jsem se rozhodl nakonec pro Koronu, takže objednám celkem 48 Frigo sazenic (4 odrůdy po dvanácti),... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika