Příspěvky uživatele - 161.55

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Papriky 2019, 5.4.2019 Obsahuje fotku
Sazenice jsou asi 25 cm vysoké. Mám je zatím v jedné nádobě(viz foto) Jana
Papriky 2019, 5.4.2019
Zdravím, včera jsem zjistila, že papriky vyseté v únoru už jdoudo květu.Co s tím? Mám je dát už do skleníku, nebo přesadit do větších nádob a nechat ještě doma? Díky za rady. Jana
Předpěstování košťálovin, 2.4.2019
Díky, taky to tak mám namyšlené, že po těch kedlubnech a salátu půjdou hadovky a papriky. Jen to zelí mi přijde ve skleníku takové vláštní. To chci dát určitě na venkoví záhon. Myslíte, že už bych rostlinky měla dát ven? Rána u nás jsou pořád kolem... celý příspěvek >
Předpěstování košťálovin, 2.4.2019
Asi jsem to spíš špatně napsala já. V únoru jsem nasela do truhlíku doma zelí, kedlubny a salát. Vzešlé rostlinky jsem v průběhu března přepikýrovala do skleníku. Salát a kedlubny tam samozřejmě nechám dozrát a sklidím, ale co s těmi rostlinkami... celý příspěvek >
Rýchlenie rajčat 2019, 1.4.2019
Evi nádhera a tiše závidím, mám také ve skleníku již vysazeno, sazenice jsou pěkné pevné, vetšina nakvetlých, ale stále jsou u nás velké výkyvy teplot. Přes den kolem 20°C ve skleníku i ke 30°C a v noci a nad ránem kolem 0°C. Přiznám se, že musím na... celý příspěvek >
Předpěstování košťálovin, 1.4.2019
Waltře, také mám kedluny a zelí mezi saláty, ale nevím kdy to přesadit ven? Kedlubny asi nechám dojít ve skleníku, ale co s tím zelím? Jak to děláte Vy?Jana
Rýchlenie rajčat 2019, 25.3.2019
Zdravím Vladimíre, rajčata z Vašich semínek mají vesměs všechny nasazeny květenství. Mám je stále v truhlíku. Píšete, že pokud se vytvoří květenství, růst hlavního stonku je ukončen. Pro mě to znamená, že už je vysadím do skleníku. Jen bych... celý příspěvek >
Rýchlenie rajčat 2019, 18.3.2019
Vladmíre máte je docela vysoké. Co s nima potom v pařeništi? Budete k nim dávat kolíky?
Rýchlenie rajčat 2019, 18.3.2019
Evi krásné kousky. Moc chválím. Mě jdou teprve do květu. Kdy jste je vysévala?Jana
Rýchlenie rajčat 2019, 16.3.2019
Zdravím, Vladimíre jak jsem psala. Do země jsem dala zatím jen Stupické. Zbylé sazenice mám stále v kelímkách, ale už celodenně ve skleníku. Manžel mi na ně udělal takový mini foliovník, kterým je na noc zakrývám. Když vidím, že je kolem 0°C ještě... celý příspěvek >
Rýchlenie rajčat 2019, 7.3.2019
Tak rajčata jsem sice přesadila, ale bohužel se mi stala nehoda a stolek s květináči se mi převrátil. Sazenice to přežily, ale která odrůda je která už nepoznám Jediné Stupické má jiné listy. Tak jsem se naštvala a pár rajčat jsem už nasadila přímo... celý příspěvek >
Rýchlenie rajčat 2019, 3.3.2019
Díky moc, tak po obědě se do toho přesazování pustím. Doufám, že budu mít dost velkýc nádob. Evi vidím, že na přesazování používáte taky kde co
Rýchlenie rajčat 2019, 3.3.2019
Zdravím všechny na \"rajčatovém fóru\". Tentokrát mám dotaz přímo na Vladimíra. Jak jste na tom s výsadbou Vašich předpěstovaných rajčat? Některá moje rajčata už jsou na kelímky velké a tak přemýšlím, jestli je ještě jednou nepřesadit? Jana
Rajčata 2019, 18.2.2019
Evi 11 hodin jsem je opravdu venku ani ve skleníku neměla. Psala jsem od 11hod dopoledne asi do 15hod na sluníčku. Takže asi podobně jako Ty. Milane po dlouhé době je u nás už od pátku krásně jasno a odpoledne také teplo. Ale v noci a ráno je stále... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 17.2.2019 Obsahuje fotku
Zdravím všechny, tak jako Evka i já jsem již v sobotu i dnes otužovala sazenice rajčat. Dnes jsou venku cca. od 11hodin. Jana
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika