Příspěvky uživatele - 191.123

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2019, 3.11.2018
Chuť je subjektivní věc  - podle mě Indigo nepatří mezi nejchutnější rajčata. Plod je celkem měkký a zdá se mi že i dost nepravidelně velký- typově je blízko takovým Stupickým, ale chuť tak dobrá není. Rajče je navíc velmi pozdní - dozrává... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 3.11.2018
třešňové odrůdy od Sema u mě: VALDO - podezírám záměnu za nějakou jinou, mi neznámou odrůdu, plody byly větší a hruškově protáhlejší než měly být, podle mě neodpovídaly tomu co má Valdo být, proto nechci hodnotit, koupím si jinou šarži a pak... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 3.11.2018
Tomatoberry je předchůdce Gardenberry, nevím jak to s tím názvem v tomto případě bylo. Pro mě je to nejchutnější rajče ze všech a také nejranější z těch co jsem dosud pěstoval. Nevýhody jsou vysoká cena osiva a také celková plodnost, myslím že běžný... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 2.11.2018
Odrazovat Vás nebudu a nechci, ale Taminu beru za podprůměrné rajče, a že by bylo nějak výjimečně rané, to si nemyslím. Pěstoval jsem ji jen dva roky, ani v jednom případě ale nebyla nejranější - Stupické a Tomatoberry dozrály o pár dnů rychleji a... celý příspěvek >
Ploštice Pozemka obecná? likvidace z pozemku, 2.11.2018
Kupte si, nebo si půjčte na několik týdnů, slepice.
Výsadba jabloní - hnojení dolomitem, 31.10.2018
Děkuji za ujištění. Vápníku u nás dost není, to už vím ze svých stávajících stromků i rajčat. Nebo tedy aspoň ne toho, který strom umí získat. Počítám s tím že to nemusí stačit a třeba to bude k ničemu. Ale DV není tak drahá položka abych do ní... celý příspěvek >
Výsadba jabloní - hnojení dolomitem, 31.10.2018
Dobrý den, chystám se o víkendu sázet jabloně, bylo mi doporučeno (vím že Admirál a Goldstar budou trpět na nedostatek) dostat před výsadbou do půdy dolomitický vápenec. Má to praktický smysl? Nemůžu vyhnojit celý pozemek, toto není v mých... celý příspěvek >
Redchief X Stakrimson?, 21.10.2018
Nadmořská výška 250mnm, poloha Opavsko (tzn. spíše méně srážek), možnost závlahy je neomezená (vlastní studna spodní vodou spojená s řekou napájenou Moravickou kaskádou) - voda s dusičnany (daň za to, že je). Vybírat budu spíše silnější podnože,... celý příspěvek >
Redchief X Stakrimson?, 21.10.2018
Takže chápu správně, že největší rozdíl mezi jednotlivými odrůdami je v jejich názvu, a mám si tedy vybrat ten, který je mi nejvíc sympatický? :-D
Redchief X Stakrimson?, 21.10.2018
S tím počítám. Bude-li potřeba, chemickou ochranu dostanou na míru. Pochopitelně bych zohlednil, kdyby byla některá z nich odolnější, ale zdá se, že ani v tomto ohledu nenajdu významnější rozdíly. Pomineme-li tedy vliv chorob a škůdců, vybral byste... celý příspěvek >
Redchief X Stakrimson?, 21.10.2018
Dobrý den, u rodičů na volném pozemku budu letos na podzim vysazovat dvě desítky ovocných stromů; ty už jsem si vybral, nicméně rodiče mají jedno speciální přání - jablko typu "Red Delicious". Tmavě červenofialové kuželové jablko, ideálně aby... celý příspěvek >
Jesenno - zimné práce, 21.10.2018
Kéž by to takhle brali všichni drobní zahrádkáři. Každoroční tradice, že už od druhého říjnového týdne se venku večer nedá dýchat né kvůli topení, ale kvůli tomu že každý pátý zahrádkář patrně vyvolává duchy svých keltských předků pálením listí na... celý příspěvek >
Sezóna 2018 a zimní odrůdy, 20.10.2018
S hořkou pihovitostí nemůžu souhlasit - můj Admirál, v citlivé lokalitě, a bez pomoci vápníku, letos na pihovitost dojel.  Něco zvláštního se stalo s Rajkou. Už první záříjový týden začal padat v takovém množství, že jsem ji musel otrhat a... celý příspěvek >
Sezona výsadby ovocný stromků začala, 19.10.2018
Do své zahrady a pěti zahrad mých přátel jsem za poslední tři roky nakoupil už zhruba 60 ovocných stromků. Po velmi špatných zkušenostech (minimální sortiment, chybějící údaje o podnoži, vysoké ceny) jsem se hned v prvopočátku vykašlal na místní... celý příspěvek >
Vybíravý obaleč, 30.9.2018
Florinu jsem letos sklízel poprvé, z cca 20 plodů bylo sedm červivých. Zmoštoval jsem je s podzimními odrůdami. Naopak ani jedno červivé jablko neměl Admirál.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika