Příspěvky uživatele - 84.188

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
indicke pickles, 29.7.2008
Poměrně dost receptů na čatní, čalamády atd. je v knize Vladimíra Miltnera "Indická kuchyně", nakladatelství Merkur, 1987. Výhoda této publikace je v tom, že vyšla v dobách plánovaného hospodářství, takže vychází z toho mála, co se tehdy... celý příspěvek >
Co do suché zídky na severní stranu?, 29.7.2008
Napadl mě mech a hedera, ale chtěl bych tam i něco barevného a kvetoucího žlutě, červeně, oranžově... Modré a fialové květy by se ve stínu ztratily. Přímé slunce tam skutečně celý den nezasvítí a půda je kyselá a hluchá, původně z hloubky asi 1... celý příspěvek >
El. strunová sekačka - jaký výkon, síla struny?, 29.7.2008
Varuju před strunovými vyžínači, kde je upevnění plastové hlavy řešeno jejím nasazením na matici. Pokud není na konci bovdenu kuličkové ložisko, začne se jeho uložení po chvíli přehřívat (i po důkladném namazání a při provozu naprázdno, bez hlavy),... celý příspěvek >
Jak na mochnu husi?, 28.7.2008
To je divné, u mě na ni právě Bofix zabírá
El. strunová sekačka - jaký výkon, síla struny?, 28.7.2008
Včera jsem si se zalíbením prohlížel Bosch ART 23 CombiTrim. I když je jako dnes skoro vše z Číny, zpracování se mi zdá dobré, nastavení délky rukojeti praktické, a hlavně se mi zalíbila možnost snadno nastavit úhel sklonu hlavy. Z asi šesti (různých... celý příspěvek >
Magnolia stellata - kdy poprvé kvete?, 26.7.2008
V kontajnerech jsou teď magnolie vysoké cca 80 - 100 cm. Pokud bych je teď vysadil, jak dlouho bude trvat, než pokvetou? Slyšel jsem, že to může trvat až 10 a více let. Děkuji.
Elektrická stříkací pistole, 22.7.2008
Vyzkošel jsem zatím dvě, starou pistoli Everspray z dob RVHP a novou čínskou Extol. Ta čínská letěla asi po třech pokusech o zprovoznění do popelnice - ať jsem barvu ředil sebevíc, ať jsem použil kteroukoliv z dodaných trysek, odmítala barvu (i jen... celý příspěvek >
Vyplatí se bruska na retězy motorových pil?, 16.7.2008
Děkuji, to bude asi ten důvod, ten Oregon už byl hodně zničený a také různě opižlaný, jak jsem se ho původně snažil brousit pilníkem.
Vyplatí se bruska na retězy motorových pil?, 16.7.2008
Měl bych dotaz ohledně přehřívání a modrání zubů řetězu při použití této brusky. Brousil jsem na ní zatím 2 druhy řetězů - Oregon, který jsem dostal k pile, a pak Hecht, který jsem dokupoval už mimo. Řetěz Oregon zmodrá velmi snadno, každý zub musím... celý příspěvek >
křovinořez Al-ko, 16.7.2008
Takže reklamace je vyřízená, dostal jsem zpět peníze, personál se choval velmi vstřícně. V čem byla závada ze servisu nenahlásili. Protože jsem mezitím rozvedl ten kabel, dopadlo to vlastně nejlépe, jak mohlo - křovinořez by stejně skončil... celý příspěvek >
Dvoutakt: Jak dlouho může být připravený mix, 15.7.2008
V návodech se obvykle udává, že se nemá používat směs benzínu s olejem starší než 3 měsíce. U starší směsi se pravděpodobně snižuje mazací schopnost oleje.
Zahradní rumpály, 15.7.2008
Já bych ji udělal z lešenářské trubky nebo vodovodní 5/4". Stejně ten rumpál v době elektrických čerpadel nikdy nikdo používat nebude...
Čerpání vody z řeky - 30 m výtlak, 14.7.2008
Na tohle jsem se chtěl zeptat už dávno: Co to, probůh, je za podivné názvy - malyš, maljatko? To byly nějaké sovětské značky membránových čerpadel z dob RVHP?
Křovinořez MTD 990 AST, 12.7.2008
Na mém vyžínači MTD bylo zas vyraženo "Hecho en Mexico" Také to byl krám...
Bývalý septik jako nádržka na deštovou vodu, 3.7.2008
To je dobrý nápad - jak dlouho ta punčocha vydržela, neprosekaly ji ostré hrany zrnek písku a štěrku?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika