Příspěvky uživatele - 18.79

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sázet kiwi? určitě ano, je to nejzdravější ovoce na světě, 2.1.2018
s kiwi mám trochu problém, před mnoha (skoro už dvaceti, proboha) lety jsem si ho přivezl z výstavy v Kroměříži (od pana Štajnochra, nemýlím-li se), několik let netrpělivě čekal, pak pár let sklízel (když to na jaře neomrzlo, což se často dělo) a pak... celý příspěvek >
Foliový tunel z ohebných trubek, 11.12.2017
pvc trubky jsou určeny na rozvod pitné vody, používají se třeba v mořské akvaristice, výluhu z nich bych se nebál. na malý fóliáček nebo netkankovej tunel by možná nebyla špatná alternativa hromosvodovej drát, levnej, ohebnej, jen aby byl dostatečně... celý příspěvek >
Jak jste na tom s vláhou v zemi, 11.12.2017
asi žiju v jiné dimenzi, u nás na pelhřimovsku podle mne letos pršelo v jednom kuse, k tomu kosa a lidé kolem si pochvalují krásné léto a jiní nadávají na málo vody... česnek jsem minulý týden píchal do bahna a to je pozemek na mírném svahu
Foliový tunel z ohebných trubek, 11.12.2017
ve videu říká, že používá půlcoulové PVC trubky, asi něco takového: Nibco PVC-U trubka. obyčejné šedé trubky PPR jsou určitě levnější, otázka je nejen ohebnost (té bych se nebál), ale hlavně výdrž na sluníčku a případně v mrazu. jestli plánujete... celý příspěvek >
Lidská moč jako dusíkaté hnojivo k ovocným stromům, 5.12.2017
i s nezředěnou si poradí. jde to i spočítat, například když mám hromadu starý slámy a chtěl bych vědět, kolik močky tam přijde, stačí si zjistit kolik je potřeba dusíku na rozklad stanoveného množství slámy a znáte všechno potřebné pro jednoduchou... celý příspěvek >
Lidská moč jako dusíkaté hnojivo k ovocným stromům, 5.12.2017
to jako myslíte, že mám místo záchodu smrdutej kumbál s kanystrama a nutím náhodné kolemjdoucí k přispění, nebo co? na záchodě je normálně pod mísou nebo bidetem čistej pětilitrovej kanystr od sava nebo od jaru, může být i neviditelně zastrčenej,... celý příspěvek >
Lidská moč jako dusíkaté hnojivo k ovocným stromům, 4.12.2017
vždyť vás k tomu také nikdo nenutí. rozebírají se tu zkušenosti lidí, kteří to chtějí zkusit a považují to za přínosné a zatím to vypadá tak, že přínos to je, byť možná nevelký, rozhodně to ničemu neuškodí, vyjma pocitům krasoduchů. opakovat... celý příspěvek >
Lidská moč jako dusíkaté hnojivo k ovocným stromům, 4.12.2017
a co ty kanystry od sava? zašroubovaný nejsou cítit, můžou se při převozu převrátit, navíc při samotném aktu z nich nic nestříká zpátky, čehož bych se asi bál v případě kbelíku s velkou hladinou, mám s nima ty nejlepší zkušenosti. jen to skladování... celý příspěvek >
Lidská moč jako dusíkaté hnojivo k ovocným stromům, 4.12.2017
já to ale nedělám nikde na náměstí, za těch deset let o tom ví jen manželka. ale zrovna tohle je věc, kterou podle mně může odsuzovat jen člověk, který o tom ještě nikdy nepřemýšlel a v prvotním šoku odpálí odsudek od boku, nebo hlupák. první si to... celý příspěvek >
Lidská moč jako dusíkaté hnojivo k ovocným stromům, 3.12.2017
už jsem to tu kdysi psal v podobném tématu. Vlastní moč sbírám už dobrejch deset let, teď slejvám i nočník po nejstarší dceři, takže je hnojiva je čím dál víc. praktikuju to tak, že mám na na záchodě žlutej kanystr od sava a když to na mě přijde,... celý příspěvek >
Lidská moč jako dusíkaté hnojivo k ovocným stromům, 3.12.2017
"Ale střádat moč kvůli hnojení, to je fakt úlet." jinému by zase mohlo připadat ulítlé, pouštět za každým vyčůráním několik litrů kvalitní vody do kanálu, nemyslíte?
Chemie na zahradě, 24.9.2017
tipl bych si, že za tím bude spíš snaha omezit dostupnost chemie, nejdřív pro ty nejmenší zahrádkáře a postupně dál, balení se pomalinku zvětšují, co šlo nedávno koupit na půl hektaru je dnes v pětilitrovkách a lepší to asi nebude. Ale je to logické,... celý příspěvek >
Cesnek mi nejde jako babicce, 27.11.2016
vždyť si proboha dělejte, co uznáte za vhodné. pokud má někdo relativně zdravou půdu, ať si sadí v říjnu, dělalo se to tak dlouhé roky.  současný stav vědění doporučuje co nejpozdější sadbu a uvádí důvody, vy uvádíte svoje dojmy a navážite se do... celý příspěvek >
Cesnek mi nejde jako babicce, 27.11.2016
když po řádném zalití prokopnete řádek a dole je sucho, tak to znamená jediné, řádné zalití se nekonalo... Pavel Trupl
Cesnek mi nejde jako babicce, 27.11.2016
plácáte nesmysly, velkopěstitelům je těch pár stroužků, co si zahrádkáři pěstují, srdečně volných a kvalitní sadby je už několik let nedostatek, tak jakápak konkurence. a schválně koukněte na stránky pana Kozáka, uvidíte jasně, jak "se snaží drobným... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika