Příspěvky uživatele - 234.76

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Staré odrůdy, 25.1.2017
Pre 14.170: Ak Vás tie kalvily zaujímajú, tak prikladám niekoľko fotiek - kresby sú z pomológie z r.1766. IH
Chci sehnat tento stromek a nevím co to je, 6.8.2016
Okrasná japonská čerešňa - Sakura.
Skvrny na broskyne Fenix, 4.7.2016
To máte ako keď niekto s chrípkou kýchne v autobuse, tiež ju nedostanú všetci... IH
Skvrny na broskyne Fenix, 4.7.2016
Kuprikol na jar určite áno, a ja by som ho byť Vami dal na tento strom aj v neskorej jeseni (alebo Champion). IH
Skvrny na broskyne Fenix, 4.7.2016
Jednoznačne. Ide o klasterosporiózu, resp. suchú škvrnitosť alebo dierkovitosť listov ako už napísal Kuky. Spôsobuje ju huba, synonym.názov je aj Clasterosporium carpophilum. V ochrane môžete použiť organický fungicíd (Syllit, Dithane...), ale... celý příspěvek >
Beloruskaja pozniaja, 4.7.2016
Ešte dodatok - ing.Komžík z Kohaplantu má zrejme dobré kontakty v Pobaltí a asi aj v Bielorusku a na Ukrajine. Privážajú odtiaľ bohatý sortiment najmä jabloní a hrušiek (napr. Bieloruské malinové, Auksis, Antej, Lilla Seemik, Mramornaja, Bieloruskaja... celý příspěvek >
Beloruskaja pozniaja, 4.7.2016
Bieloruská. Zasadil som ju v októbri 2015, takže skúsenosti zatiaľ sporé. Je na podpníku Pyrus pyriaster, výpestok bol v perfektnom stave, ujala sa pekne, prírastky výborné, listy zdravé. Zaujímavé je, že na ňu nejdú mravce s voškami, pričom na... celý příspěvek >
Travnik zasiahnuty herbicidom, 4.7.2016
Podľa fotky to nie je rozsiahle, takže tráva z okrajov to časom prerastie a zacelí. Je možné jej rast trochu podporiť prevzdušnením pôdy (vpichy vidlami) a prihnojením hnojivom s prevahou dusíka. Dbať na zavlažovanie! Pri rozsiahlejšom postihnutí je... celý příspěvek >
Japonská hrušeň, nemoc?, 1.6.2016 Obsahuje fotku
Kumoi mi odchádza. Považujem za férové referovať aj o neúspechoch. Na krásnej ázijskej hruške mi v priebehu 2 týždňov náhle uvädli listy na 2 spodných hlavných kostrových konároch. Konáre som musel odrezať pri ich odstupe z kmeňa. Vôbec netuším "vo... celý příspěvek >
Tomel pro republiku, 1.6.2016 Obsahuje fotku
Kvety hurmikaki k 1.6.2016. Zdravím, Okawango. Pozrel som sa pozornejšie na tie kvety, maju určitú vôňu, aj keď nevýraznú a pre náš čuch neveľmi vábnu. Spozoroval som aj nejaký hmyz na kvetoch. Tie sa teraz už aj líšia farbou od listov, aj keď nie... celý příspěvek >
Muchovník - jakou odrůdu, 1.6.2016 Obsahuje fotku
Muchovník začína dozrievať. Typické je postupné dozrievanie bobúľ v strapci, čo predlžuje obdobie konzumácie. IH
Jak si stojí rané švestky?, 1.8.2015
Pán Zdeňek dobrá je aj Hanita ale tá trpí šarkou a moníliou na plodoch a potom by mala byť dobrá Topfive ale tú nemám takže kvalitu Topfive musí posúdiť niekto iný.
Jak si stojí rané švestky?, 1.8.2015
Katinka je kvalitná slivka nemá žiadnu moníliu na plodoch tak ako aj Čačanská lepotica, Tegera a Elena.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika