Příspěvky uživatele - 123.101

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Roubování, 1.6.2018
Pravda, netrvám ale myslel jsem si, že by to v tom poli staré odrůdě na jaderničkové podnoži tak nějak lépe slušelo. 
Roubování, 1.6.2018
Prosím zdejší odborníky o radu. Jakou starou odrůdu naroubovat na jaderničkovou podnož. Jaderničku a Bláhovu renetu už zaroubovanou mám. Podnož je zasazena na okraji našeho pole, jabloně jsou vysazeny 14 m od sebe. Předpokládám, že z nich za 50 let... celý příspěvek >
Co je to za škůdce?, 1.6.2018
Mšice postříkat přípravkem na žravý a savý hmyz. Já používám ještě zbytky Calypsa. V drogerii Vám určitě poradí. Ale takto napadené konce větviček bych ostříhal a spálil i s mravenci. Problém bude asi ve velikosti hrušně, počítám, že bude tak 8 m... celý příspěvek >
Test letošního jara, 1.6.2018
Trochu odbočím od tématu a chci se zeptat čím pohnojit ovocné stromy, nejen švestky, aby lépe kvetly. Předem dík za radu či rady.
Lipnická švestka, 11.5.2018
Dva stromky Lipnické jsem zasadi loni najaře. Pro stromky jsem byl osobně v Lipníkua a na jedné z nich je už plůdek.
Lipnická švestka, 7.5.2018
Hanitu jsem zasadil v r. 2017 - podzim a teď měla dva květy. Některé odrůdy nastupují do plodnosti trochu později ale po třech letech by měla kvést i Lipnická. Zkuste přihnojit draslíkem nebo jiným hnojivem na květ. Nehnojte dusíkem.
Lipnická švestka, 24.4.2018
Lipnické letos krásně kvetou, loni bylo pár plodů.
Lipnická švestka, 23.2.2018
Durancie dozraje i ve vyšší nadmořské výšce než je 500 m.
Smolenka - šemendzia, 27.12.2017
Muškatelky šedou a letní prodává Radim Pešek v Bojkovicích.
Dušičková - legenda nebo skutečnost, 3.11.2017
Stando, nenechej se přemlouvat, jak je na tom letos Dušičková.
Novovyšlachteni križenec Duranzie a Bystrickej, 6.9.2017
A jak je na tom Jajo s monilií?
Slivoň President, 6.9.2017
Přesně tak, až na tu hnilobu plodů.
Lipnická nebo kryštálový cukor?, 23.8.2017
Já bych si tipnul, že byl stromek zasazen způsobem "odhrň drn trávníku a zastrč stromek". Možná by stačilo přihnojit starším uleželým hnojem.
Lipnická nebo kryštálový cukor?, 21.8.2017
S lipnickou zatím žádný problém, od výsadby každý rok přirůstají cca 60 cm a letos první plody. Bohužel jen cukr, chuti v ní moc není.
Slivoně 2017, 21.8.2017
Pět včelstev je u sousedů cca 200 m. Dalších 10 včelstev cca 500m, Stanlej pomalu odchází na monilii a tak uvažuji o vhodné náhradě jako opylovči.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika