Příspěvky uživatele - 128.46

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Broučci na kedlubnách a rynglích, 29.5.2018
Tak jsem to hned vyrazila postříkat. Ale molice se při prvním stříknutí okamžitě rozletěly po okolí, takže uvidím co bude dál.
Málo kuliček na rybízu, 29.5.2018
Sprchávání, to je zajímavé, díky.
Málo kuliček na rybízu, 29.5.2018
To ano, je zasazený na podzim 2016. Tak já ho teda nechám, ať dělá co umí.
Vlky, 29.5.2018
Dobře, děkuji za odpověď. A k čemu to poslouží, když byste je za 14 dnů a v srpnu zalomil?  Taky mi někdo říkal, že ten strom se snaží nahradit terminál, proto má tolik vlků. Zahradník tu byl na začátku března, později nechtěl, že prý by... celý příspěvek >
Co je to prosím za rostlinu?, 29.5.2018
Ale těm dvěma kmotrům jsem to řekla po latinsku   Škoda že jsem se nezeptala dříve, dalších šest jsem ještě maličké zlikvidovala coby plevel.
Jak se jmenují tyto květiny?, 29.5.2018
Teda, úžasné .   Děkuji     Jája
Jak se jmenují tyto květiny?, 29.5.2018 Obsahuje fotku
č. 1
Co je to prosím za rostlinu?, 29.5.2018 Obsahuje fotku
Je vysoká skoro metr, má takové měkké listy.  Děkuji Jája
Málo kuliček na rybízu, 29.5.2018 Obsahuje fotku
Ráda bych se zeptala, jak je to možné, že na rybízových střapcích je tak málo kuliček? Proč nejsou po celé délce?  Suché to není, 1x týdně to pořádně zaliju a na jaře jsem cererit také přidala.
Broučci na kedlubnách a rynglích, 29.5.2018 Obsahuje fotku
Nevíte co se to usadilo na kedlubnách, vadí to a čím to případně odstranit? Těch broučků jsou tam snad tisíce a při doteku oblouhem odskakují.
Vlky, 29.5.2018 Obsahuje fotku
foto 1
Vlky, 28.5.2018
Chtěla bych na jabloních vylámat vlky, ale nejsemsi jistá, které? Ty co rostou kolmo vzhůru ze starého dřeva a z míst kde se na jaře řezalo, tak ty vylamuji. Ale je tu spousta míst, úplný chumáč jablíček a z prostředka vyrůstá výhon také kolmo... celý příspěvek >
Tvrdá pažitka, 18.5.2018
Ta stébla s květy jsem odstříhala. Ale ty listy nejsou tak tvrdé jako tyhle stébla, spíš tuhé jako tráva. Mohlo by to možná být odrůdou, ale to teda nevím jaká to je, koupila jsem loni pažitku v Albertovi a zasadila do záhonku. Máte prosím... celý příspěvek >
Probírka i u angreštu?, 18.5.2018
V roce 2016 jsem zasadila čtyři angrešty do řady vedle sebe a ty tři jsou krásné,  jen tento jeden je takový malý a má i slabší kmínek.   Kolem kmínků mají prostor bez trávy a mísu a v dubnu jsem k nim nasypala trochu cereritu. 2017... celý příspěvek >
Tvrdá pažitka, 18.5.2018
Moje pažitka byla loni sice hodně slabá ale docela dobrá. Letos má lístky mnohem silnější, ale zase jsou hodně tvrdé, jakoby tvrdá guma. Zalívám ji pravidelně ale je pořád stejná. Nevíte, co by jí prospělo aby byla jedlejší?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika