Příspěvky uživatele - 248.219

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Huby na kmeni marhule, 22.4.2018
Zasadit novou meruňku. Pokud je houba v kmeni, tak už jí strom nezbavíte. Dřevokazné houby napadají především odumírající dřevo. Odstraňováním plodnic jen zamezíte šíření výtrusů.           Lída
Broskev po meruňce, 22.4.2018
Může, ale musíte v jámě cca 1m x 1m x hl.0,8m z důvodu únavy půdy vyměnit zem, jinak by nerostla. Dávala jsem takhle nektarinku po broskvoni.        Lída
Kohout nekokrka, sotva stoji na nohou a je dezorientovany, 21.4.2018
Přidáváte jim do míchanice Plastin (minerály)? A bílkoviny - nějaké uvařené odřezky z masa nebo něco podobného?
Identifikace choroby (škůdce) rybízu, 21.4.2018
Tak použijte Mospilan, proniká i listy. Ale je divné, že nemáte úrodu - pokud to nezmrzne v květu, tak bývá rybízu dost. Jedině, že by se jednalo o černý rybíz, ten není samosprašný a k opylení je potřeba mít alespoň dvě odrůdy.  Lída
Identifikace choroby (škůdce) rybízu, 21.4.2018
To jsou jen mšice... Osobně s tím nedělám nic, nechávám být.    Lída
Vavrínovec lekársky(bobkovišeň) ako solitér na slnečnej strane, 20.4.2018
Konvalinko, vlastní zkušenost přímo s cesmínou nemám, mám jen vonokvětku (vypadá jako cesmína), ta je ale vysoká zatím asi 50cm (pomalu roste, spíš do šířky), holt nemám zahradu vašich rozměrů. Jen mne to napadlo, že cesmína je také stálezelená,... celý příspěvek >
Vavrínovec lekársky(bobkovišeň) ako solitér na slnečnej strane, 20.4.2018 Obsahuje fotku
Napadla mne ještě cesmína. Ty vzrůstnější lze pěstovat i jako strom. Flos má v nabídce 'Nellie R.Stevens'.           Lída
Jak daleko od sebe vysazovat popínavky?, 20.4.2018
Záleží na vás a na tom, jak se jí u vás bude líbit. Pokud se jí bude dařit, porostou dvě rostliny klidně celou pergolu. Pokud méně, zůstanou menší a můžete je dát třeba metr od sebe. Lze je i usměrnit řezem, řežou se až o třetinu, aby rozkošatěly.... celý příspěvek >
Jitrocel prostřední, 19.4.2018 Obsahuje fotku
Ano, zničíte.
Jitrocel prostřední, 19.4.2018
Jitrocel??
Bezúdržbový svah bez nutnosti kosení - vzhledově krásný, 19.4.2018
Pro 250.122 (do stínu) bych řekla břečťan, pro Mimmo barvínek nebo waldsteinia (stálezelená, pěkně žlutě kvete a rozrůstá se dost rychle, navíc každý řízek zakoření).           Lída
Pampeliška, 18.4.2018
To jsou na to nějaké odrůdy? Já dělala párkrát salát z normální, rostoucí v trávníku a zdobila sedmikráskami .           Lída
Růže - přežije nenádobová v nádobě?, 18.4.2018
A nešla by ta roura prostě vykýváním vytáhnout, když čouhá ven?    Lída
Růže - přežije nenádobová v nádobě?, 17.4.2018
Nevím, jak jsou bioobaly velké. Sehnala bych někde obchoďáku kbelíčky od salátů (jeden ccca 5 litrů - asi 10,-Kč)), dolů udělala povícero dírek, nebo podobně velké plastové květináče, nasadila každou růži do jednoho a kvůli převracení zapustila cca... celý příspěvek >
Bobkovišeň - neroste, děravé listy, 16.4.2018
Tak na téhle fotce suchá rozhodně není  :-)))  Třeba jí jen déle trvá, než se "usadí" na místě. Na houbovou chorobu bych asi volila Dithane.           Lída
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika