Příspěvky uživatele - 48.194

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ptačí zob, 4.3.2019
Dobrý den, patřím k těm, kteří "pláčí" nad každou větvičkou, protože jsem nedočkavá a chtěla bych mít hned veliký plot . Ale zvlášť ze začátku, je opravdu důležité nebát se, a stříhat, protože jinak se Vám keře nezahustí a nebudou tak pěkné.... celý příspěvek >
Ptačí zob, 1.3.2019
Dobrý den, protože je teplo, tak já bych klidně už stříhala teď. Pokud máte ptačí zob jako plot, tak určitě ostříhat i ze stran - prostě už tvarovat. A ano, stříhám živý plot ještě v srpnu, ale když nestíhám tak i v září a ještě se mi nestalo, že by... celý příspěvek >
Skore cibuloviny do travniku, 24.1.2019
Krásně se též rozrůstají talovíny. V trávníku mám narcisy, sneženky, krokusy, ladoňky, ladoníky, hyacintovce Marcela
Jaké pokojové rostliny?, 10.12.2018
Můžete mít orchideje phalaenopsis, ty jsou hodně nenáročné a navíc kvetou. Marcela
Phaleonopsis - uschl stonek, 28.11.2018
Dobré odpoledne, to bych neřekla. Zrovna tak to mám i v práci. Naopak musím v létě rostliny dávat ze slunce, aby se mi nespálily listy. Cattleya či Cymbidium chlad na určitou dobu opravdu potřebují, a ty dávám na schodiště, jinak by... celý příspěvek >
Phaleonopsis - uschl stonek, 28.11.2018
Dobrý den, já žádnou chladovou terapii nedělám, orchideje mám na parapetech oken a kvetou mi v podstatě s menšími přestávkami po celý rok. Phaleonopsis je na pěstování velmi nenáročný. Občas jim dám trochu vody, občas přihnojím. Teď už mám zase... celý příspěvek >
Ako zachranit orech otraveny herbicidom?, 10.8.2018
Dobrý den, obávám se, že těžko dokážete, kdo Vám strom zničil. Můžete podat trestní oznámení na neznámého pachatele, ale ve Vašem případě budete asi těžko dokazovat, kdo tím pachatelem je. Cenu - výši škody by měl vyčíslit soudní znalec. Marcela
Paraziti v bazénu, 9.8.2018
Dobrý den, pokud je parazit zbarvený do červena (což podle fotky tak vypadá), mohlo by se jednat o nitěnku. Určitě Vaše kamarádka ale zanedbala péči o vodu v bazénu jako takovou. Marcela
Vypadá jako hledík, 2.8.2018
Tak to si udělejte "betonovou" zahrádku a nic Vás nebude ohrožovat! M.
Vypadá jako hledík, 31.7.2018
Dobrý den, též mi není jasné, proč každý řeší jedovatost. Já mám oměj (klasický modrý) v zahradě ještě po babičce (sázen byl v roce 1934 a obdivuhodně se tam drží celá léta) a je krásný. Byla by ho škoda. Marcela
2 druhy trávníku vedle sebe, 26.7.2018
Přesně jak píše paní Lída, kořenům prorůstat zabráníte, ale náletu semen ne. Na zahradě máme klasický trávník (ne anglický) a vysekávám na části jen cestičky, takže na zbytku je luční kvítí a vysoká tráva.Marcela
Z čeho živý plot?, 26.7.2018
Udržíte na takové šířce i buk, který sice opadává, ale velkou část zimy má listí, i když uschlé.Takže stěnu tvoří převážnou část roku.Marcela
Z čeho živý plot?, 26.7.2018
Dobrý den, stříhat musíte skoro všechno pokud to chcete udržovat v určitých mezích. Thuje vůbec nevypadají tak špatně, jak někteří v současné době zdůrazňují. Pokud máte málo místa, tak jsou podle mě perfektní. Nebo můžete mít to, co Vám radí paní... celý příspěvek >
Přechlorovaný bazén, pH v pořádku, 25.7.2018
To se dětem vůbec nedivím . Ty nase jsou ve vodě naložené pořád. U nás je stále přes 30.C, takže opravdu horka. Nechala bych filtr běžet bez přestání a uvidíte. Já osobně bych spíš vyměnila vodu, než přilévala jakoukoliv chemii.Držím Vám palce!... celý příspěvek >
Přechlorovaný bazén, pH v pořádku, 24.7.2018
Dobrý den, my dáváme klasické chlorové tablety. Rozhodně bych bazén nechala odkrytý a filtrovala bych a filtrovala. Počkala bych den?, a pak bych viděla, zda chlor klesá. Dá se upustit jen část vody a dopustit zbytek, než přitoupíte k razantnímu... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika