Příspěvky uživatele - 183.105

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2018, 18.2.2018
Pane Martine, nenašla som ani ja nikde na nete hodnotenie záhradkárov z pestovania tejto odrody, možno sa ešte niekto prihlási, ale minulé 2 roky plieseň nebola tak sa asi nedalo moc porovnávať. Zostáva len veriť predajcom. Ja som osobne Crimson ešte... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 17.2.2018
Milane, viem, že meno má po tom drese talianskeho závodníka, najlepšiu chuť má ale, keď sa trhá ešte plne nevyfarbená a darí sa jej aj v menších nádobách. Eva T
Rajčata 2018, 16.2.2018
Počasie tento rok akosi nepraje, veľmi málo slnečných dní, vlani som 16. febr. už otužovala rajčiny vonku na južnom okne. v tieni bola teplota plus 6 a na slnku 15. Dnes ďalšia riadna snehová nádielka a stále sype- čo je síce dobré pre vlahu v zemi,... celý příspěvek >
Rajčata k dlouhodobému skladování podzim/zima, 15.2.2018
Vladimíre, to Ramallet Bombeta nemáš na tých obrázkoch? Ramallet Pequeňito ti dokedy vydržalo? Eva T.
Rajčata 2018, 14.2.2018 Obsahuje fotku
Zrejme jednou z vhodných odrôd na skoré pestovanie bude aj Maglia Rosa. Vysiata 30. novembra 2017,3 priesady, malá - v drsných podmienkach- 15/12 stupňov v nevykurovanej miestnosti, východné okno, bez prisvetľovania druhé 2 pestované na západnom... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 13.2.2018
Tak som tu skopírovala ich použitie: FOSFÁTOVÁ SKLA prášek jedlouhodobě působící přírodní minerální hnojivo PK 50-18 hnojivo pro zeleninu, pokojové a balkonové květiny s předpokládaným účinkem až 1 rok (jednu vegetační sezónu). FOSFÁTOVÁ SKLA... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 12.2.2018
Chcela by som sa spýtať, či máte niekto skúsenosti s prihnojovaním Fosfátovými sklami.Mali by byť dlhodobo pôsobiace.Kúpila som si jedno 200g balenie na kvet a plod, keďže mi už niektoré rastlinky nahadzujú puky a presadím ich do väčších kvetináčov,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika