Příspěvky uživatele - 20.91

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Spuštění filtrace, 30.10.2017
pax 18 do malych objemu jezirek do 50-100 kubiku je hazard s rybi obsadkou jde o problem naboje vznikleho hydroxidu a zmeny koncetrace protonů respektyve oxonioveho kationtu. to je lespi UVceko a poradna filtrace. mh
Startovací bakterie, 19.4.2017
to ano ale je to celkem subjektivni, nekdo bude mit studnicni vodu perfektni a v radu o nicem a nekdo naopak, ale vetsina lidi co ma studnu ji nema schvalenou jako pitnou a voda je celkem tvrda plna zivin atd. tohle se zobecnit bohuzel neda.
Startovací bakterie, 19.4.2017
Prusaky dusicnanu do spodnich vod jsou velmi zname a riziko je prave nepritomnost kysliku v hloubce a zpetna redukce na dusitany prave obsahem manganu a zeleza v nizzsim oxidacnim stupni. Ve vodarne jsem byl nekolikrat na praxi za mladych studijnich... celý příspěvek >
Startovací bakterie, 25.3.2017
Myslím, že ve vodě z řádu chlor problém nebude, jelikož za relativně krátkou dobu z vody vyprchá, pokud se ale v úpravnách již nepoužívá chlor dioxid, který je stabilní. Průsaky hnojiv do studní to je častý problém, jo pamatuju se, že tu někdo chtěl... celý příspěvek >
Airlift - mamutka - mamutkové čerpadlo - mamutpumpe, 18.3.2017
zkoušel někdo nebo má již airlif zakomponovaný do jezírka?
Jsou to jikry?, 17.3.2017
nemyslím si
Vypuštění celého jezírka?, 17.3.2017
kdyz je vylovíte a dáte do nejaké kádě se vzduchovadlem tak by to mělo být v pořádku
Likvidace vláknité řasy - Perkarbonát sodný, 17.3.2017
málo vykonná filtrace
Mohu pokácet břízu?, 13.9.2010
Vyhláška 395/1992Sb. a je to 80cm obvodu kmene měřeno ve výšce 130cm nad zemí - nad tuto hranici se žádá/oznamuje(nejsem si jist jestli je to 80 a nebo už nově 60, jak se o tom mluvilo, ale na stránkách MŽP je stále 80)...Větší problém než s úřady... celý příspěvek >
Vysíření sklepa, 8.9.2010
JJ i s vodní párou ve vzduchu reaguje velice ochotně a následně na ty sírany... Ale při velké dávce dokáže vydržet dost dlouho(asi toho dávám až až) a v té mé téměř zemljance dokáže i po dvou dnech pěkně štípnout do nosu - asi by tam nikdo nevlezl,... celý příspěvek >
Vysíření sklepa, 6.9.2010
Když mi bylo 8 let, vlezl jsem do špatně zajištěného vysířeného skleníku a šel otevřít okna - bylo tam na můj vkus nějak začouzeno(sirné pásky, které indikují hoření čoudem)...Nevím jak jsem to proběhnul, ale žiju, díky tomu, že jsem prolezl rovnou... celý příspěvek >
Sběr spadaného ovoce, 6.9.2010
Máte-li dlouho trávu, tak to zřejmě není lokalita, kde by jste se každý den pohyboval... Nechcete to nechat ležet? Práci za Vás v zimě udělá zvířectvo a zbytek pohnojí, kde to leželo a na jaře není ani památka po nějakých padavčatech... Jinak, je-li... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika